Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahaha dobry straszak ! Ja swojemu tak zrobić nie mogę. pracuje na terenie i czasem jest od domu ok 100 km,prawie na Ukrainie 😁 Ciezko sie wtedy dodzwonic bo łapie Kijowskie stacje 😉 Będzie poinfrmowany,że rodzę ale bardzo spokojnie bo w domu na emeryturze siedzi Teść. w razie czego szofera mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jezu konefka ja jakbym zrobila taki zart to moj by mnie chyba zabil 😁 ma nerwy ze stali ale jesli chodzi o powazne sprawy to nie ma zartow 🙂
moja i marcelka torba jak najbardziej spakowana,przygotowalam 2 wersje ubranek( jakby sie jakis gigancik urodzil) 😁
u nas tez babki tanie sprzedaja i powiem szczerze ze bym sobie tak wciagnela ,faworkow to juz nie dam rady robic 😞 ale 27 przyjezdzaja moi rodzice i wtedy mamusie do pieczenia zagonie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia widze ze twoj maz tak jak i moj w ciazy chodzi 😁 😁 mojemu przybralo sie 5kg ,zaczal jesc oliwki ,ciemny ryż ,pomidorowke z makaronem i wszelkie salaty to z rucola to lodowa ,szok!! jak byl na serwisie to szef malo z krzesla nie spadl bo zamiast steka zamowil salate z wolowina i orzechami 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karina zazdroszcze ,u nas ciagle pada i zachmurzenie,podrzuc troszke sloneczka 😉 ja dzis umylam drzwi balkonowe i wypralam firankę miala byc bez prasowania ale sie zagniotla wiec czekam az podeschnie,mojego nagnalam i powiercil regal i lampy 😁 i tak siedzi juz 2 tyg w domu na urlopie wiec niech sie wykarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Był u nas blacharz na oględzinach wycenił koszt klepania i w pon. mogę auto mu przywieźć 🤨
Konefka odważna jesteś babeczka hehehe 😉
Ja tam ciągle czytam o Waszym praniu, więc też wrzuciłam jedną turę tych ciuszków które mam używane dla Synka-na razie w zwykłym proszku i płynie Silan,żeby zszedł zapaszek i ewentualny syf, a w przyszłym tyg. w dziecięcym proszku upiorę i wyprasuję. Bolą mnie dziś biodra jak na okres 😞 Też tak macie czasami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj też weny nie miałam na obiad ale w końcu jakąś zapiekankę ziemniaczaną wynalazłam na szybko i właśnie się robi bo Kuba po 16 będzie a ja w miedzy czasie oglądam skoki 🙂
Przyszła paczuszka ale tylko jedna jeszcze czekam na dwie 😉
ale ta co przyszła to z pościelą jednym kompletem jest śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka nie strasz meza. Wrzuc tez przepis na torta. 🙂
Monisia super prezenty dla m. 🙂 🙂
Moj przytyl 7 kg. Dzis zapowiedzial, ze w nocy bedzie z synkiem siedzial i go lulal, bym ja sie wyspala. Az mi sie wierzyc nie chce.
Ogladalam przed chwila rozmowy w toku wczorajsze. Szok nie wiedzialam, ze kobiety mozna obrzezac i na jaka skale to robia. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co- własnie weszłam na wage i jest + 20 kg !!! 🤨 🤢
KU********WA ! Jak można tak żreć,powiedzcie mi proszę !
Pociesza mnie (jedyny) fakt,że jestem strasznie cała popuchnięta i mam nadzieję,że przynajmniej 1/4 z tego co woda.... 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka ja tez mam +20 😞 w brzuszku 111 cm - ale dla mojej kruszynki , dzisiaj nadzwyczaj leniwej, zniose wszystko 🙂 teraz mam takie dni ze tesknie do sukienek 😞 dzisiaj cały dzień na allegro siedziałam i wyszukiwałam nowych sukieneczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Dzisiaj Was nawet poczytałam, ale i tak za długo byłam w pozycji siedzącej, bo znowu mnie skurcze łapią, więc zaraz znowu idę poleżeć.
Dzisiaj o mało nie zemdlałam na placu zabaw ze zdziwienia. Jakaś babka zaproponowała mi, że pohuśta Natalię, a ja w tym czasie posiedzę. Odmówiłam, przeciez chora nie jestem. Nie mówiąc, że i tak nie ma ławek do siedzenia, siadam na sprzęcie siłowym, jak Natalia jest dłużej zajęta. Cud normalnie się zdarzył, bo o takie wyrazy sympatii/pomocy trudno tu, szczególnie ze strony niektórych Turczynek.

Dziewczyny, nie panikujcie z tą wagą. Módlcie się o karmienie piersią, a problem zniknie w mgnieniu oka. Uwierzcie. U mnie w obwodzie 94,5, a waga ostatnio była niecałe 5,5 na plusie, no ale ja na diecie dalej. We wtorek zobaczę ile ja przytyłam i ile synek.
Aha zapomniałam, wreszcie wybraliśmy imię, po wieluuuuuuu podejściach stanęło na Dominik Okan. Oswajamy się obydwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też się oswajamy,bo uznaliśmy że synek będzie... Jurek 🙂
Do Aleksandra zniechęcił mnie ten ranking http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,8977513,Najczesciej_nadawane_imiona_w_Polsce_w_2010_roku.html 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jerzyk 🙂 Mi się podoba. Oczywiście pomijając, że najpiękniejsze to Tomasz 🙂 Prawda Tynka ?

Mój tez jest w rankingu, a myślałam, że to rzadkie imię. W swoim zyciu znałam tylko jednego Dominika.
Ale ten poczatek rankingu mnie nie zaskoczył... Kuba, Kacper i Filip.
Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale przez całe zycie wszystkie psy sąsiadów i w rodzinie oraz koty to były Kubusie. Imię ładne, a jak człowiekowi może zaleźć za skórę. Filip też mi się kojarzy z powiedzeniem tylko...

I teraz już uciekam naprawdę.
Do następnego napisania i ciut lepszego w samopoczuciu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaer napisał(a):
Jerzyk 🙂 Mi się podoba. Oczywiście pomijając, że najpiękniejsze to Tomasz 🙂 Prawda Tynka ?

racja 🙂 !!
marta28 mojego męża też i brata również 😉

a z tymi Kubusiami to tez się zgadzam,znam takie... trzy psy 😉
pomijając fakt,że pracując w przedszkolu był rok,gdy w grupie było czterech Kubusiów, pięc Julek i cztery Amelki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mojego marcelka w waszym rankingu nie ma 🙂 🙂 🙂 🙂 cieszy mnie to bardzo ,po tym jak juz troje znajomych dalo to imie myslalam ze bedzie gęściej 😁 😁 u mnie 10 na plusie ,brzuszek ( dzieki bogu miara jest do 150!!!) 122cm ,w biodrach naszczescie bez wiekszych zmian 😉 a i 2 rozstepy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlak mnie trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u mn ie 7 na plusie-niby sie cieszę,ale mam i tak spora wagę, bo zaczynalam z wysoką;((dzis rano mialam 83.900 i troche mnie to martwi bo waga ostatnio stoi, a nawet sie cofa, a powinna chyba rosnac no nie???? zupelni inaczej znosze ta ciażę, nie mam zachcianek wogóle tylko w lipcu na kisle-jadlam codziennie przez tydzien, a poźniej juz żadnych zachcianek, z Oliwia przytyłam ok.15 kg, a teraz polowa tego 😉 lezalam tez ze 3 razy w szpitalu, a teraz wyniki idealne-jest zdecydowanie lepiej niz z pierwsza ciaza 😉oby tak do konca 😉))imionka ladne 😉 marta nie chodx moze juz na place zabaw lepiej siedx w domu jak masz te skurcze 😉)-trzymam kciuki 😉 Konefka ty to jestes aparatka 😉))moze ja tez zrobie taki kawal mojemu.... 🙂 )buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta karina ma racje lepiej z młodą w domu sie pomeczyc ,ja tez ma skurcze i ograniczam sie do zejscia z mezem po zakupy i przemieszczanie w domu ( no dzis okno umylam 😉)
karina widzisz sprawdza sie powiedzenie ze ciaza nie ciaza,ja z natalia przytylam ponad 20kg ,czulam sie rewelacyjnie i non stop zachcianki,a teraz na odwrot,ciekawe czym nas porod zaskoczy 😁 moze zamniast 18godz bedzie tylko 2 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ty ubolewasz ze 20 kkg na plusie a opuchnieta jestes. Wiec czesc z tego to woda. A ja mam 17,5 kg i to sam zbity tluszcz, bo zadnej opuchlizny nie mam. 🤪 wiec nie jest zle. Bedziemy sie martwic potem. Ja znioslam celibat na slodycze. Bo zrobilo mi sie slabo jak robilam obiad, i czulam ze mi cukru brakuje. Pozarlam reszte ciastek, kanapke z dzemem i czekolada, i jeszcze 2 wisnie w czekoladzie z alkoholem ;/ bo az mi sie rece trrzesly. I przeszlo, wiec moj org potrzebuje tych slodyczy i tyle. I przy okazji moj N znalazl to opakowanie od tych wisienek i dostalam mega opierdol 😮 wkurzyl mnie na maxa i sie nie odzywam do niego. Owszem moj blad bo pozarlam te dwie wisienki ale przegial z tym ochrzanem 😠 glupek
No i dziewczyny zrobilam te faworki, przepis genialny tylko maki trzeba troche wiecej dac. Ciasto mieciutkie pulchniutkie latwe doi rozwalkowania. Wyszly 2 porzadne michy, oczywiscie ze 3 rzuty musialam przyjarac bo nie bylabym soba 🤪
wlasnie teraz wcinam ze smakiem 🙃 🙃 🙃
Fajne imiona dziewczyny powybieralyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...