Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja dziś zaszalałam w drogerii 😁 a co? Kupiłam sobie nawet różową pomadkę na którą od roku namawiają mnie kosmetyczki 😆 Tylko się stroić. Wczoraj ufarbowałam włosy 😆Może jutro namówię męża to na bilarda pójdziemy jeszcze dam radę pograć 😁 Ludziska będą miały okazję napatrzeć się na mój piękny teletubisiowy tyłeczek 🤪
Ps. Wysłałam zaproszenie na FB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka i Evelcia nie ma jak to zakupy dla siebie 😉 ja ogolnie lubilam lazic w tunikach i dluzszych bluzkach bo nienawidze odkrywac brzuchola i jak mi stringi na pol plecow wystaja, wiec mam duzo rzeczy przydatnych, na poczatku ciazy zaopatrzylam sie w poare ladnych sweterkow dluzszych a teraz to tylko spodnie ciazowe kupywalam, ale mam ochote kupic sobie oszule nocna cieplejsza dla wielorybka ale tez nie taka babcina, bede miala mobilizacje zeby czesciej nogi skrobac hihihi bo mi sie w h... nie chce :/
Malwina Ty to express jestes 😉 wyslalam zaproszenie, czekam na akceptacje 😎.
Dziewczyny jestem z siebie dumna jak paw, wylizalam kuchnie, lazienke,( nawet do kratki sciekowej sie dobralam 😁 😁 😁) i kibelek, pranie zrobione, wylizalam podlogi, teraz wezme sie za salon, wiecie co, uwielbiam byc kura domowa, a co! zreszta zawsze chcialam siedziec w domu i wychowywac gromadke dzieci, a moje kolezanki pukaly sie w glowe. Marzy mi sie siedziec w domu z dzidzia przez 3 lata, ciekawe czy sie tak da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka, zazdroszcze Ci tego bilarda, przygarnijcie kropka 😮
a powiedz jak rodzinka zareagowala na sobotnim party jak Cie ujrzeli z piknymn okraglym brzusiem? Pewnie dumna jak paw bylas 😎 ja chodze z glowa w chmurach prawie ze jak ludzie widza moj brzusio i patrza, moja mama jak na skypie mnie zobaczyla po 2 miesiacach z brzusiem to az sie poplakala ze szczescia. Brakuje mi jej tutaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WiolaGral napisał(a):
A ja słyszałam że nie wolno farbować włosów w ciązy...


liii tam, to kiedys, jak farby byly mocne w cholere i smierdzace, ja farbowalam w 3 miesiacu i zyjemy. Teraz farby nie sa tak szkodliwe (nie mowie tu o wlosach 😉) przeciez ich nie jemy 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia to ty dzisiaj poszalalas 😉 dzielna dziewczyna z ciebie dostajesz dzis 6 🤪 moj maz wlasnie odebral wyniki z glukozy i jest zle,musze jechac w czwartek do szpitala bo moj gin ma urlop ,cos mi sie wydaje ze babka ktora pobierala krew cos popoier....... 😠 jezu ale jestem wsciekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że dbać o siebie trzeba umarła bym jak bym miała chodzić z odrostami 😮 Ja używam farby bez amoniaku i tyle 😆. Monisia jak chcesz to Cię przygarnę nie ma sprawy 😁 ale ogram Cię hehe. Rodzinka komplementami sypała 😆 i nawet nikt nie powiedział nic głupiego na mój zajebisty płaszczyk 😆 muszę zrobić zdjęcie jak będę na spacerze 😆
Mąż zjadł obiadek, ciekawe czy pozmywa? hehe Ja nie lubię sprzątać a jak już muszę pozmywać to mnie krew zalewa a na zmywarkę miejsca brak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konefka- zmywarka fajna sprawa,ale jak jest w domu więcej niż dwie osoby. Moi rodzice mają zmywarkę i przy rodzinie 5cio osobowej była ona codziennie na noc włączana. Ja z mężem mamy zmywarkę,ale rzadko używamy bo we dwoje to nabrudzimy tyle,że szkoda wody i prądy bu ją uruchamiać. Od czasu do czasu ją włączę jak nabrudzę dużo naczyń,garnków,patelni to tak dla db dezynfekcji. Właśnie ugotowałam obiad dla mojego Drania. Napisał mi bardzo ładnego smsa,więc postanowiłam że sam krupnik nie wystarczy i zrobiłam pierś kurczaka nadziewaną pieczarkami i żółtym serem. Do tego pieką się frytki i sałatka 😜
Fajny pomysł z tym facebookiem,dodałam do znajomych !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no skad ja to znam, jak ja cos robie to spoko bo zmywam na biezaco ale jak moj N cos robi... fakt ze ma zdolnosci kulinarne ale uzywa tysiace niepotrzebnych naczyn, i wszystko wrzuca do zlewu 😠 😠 😠 nie cierpie tego! objadam sie slodkim i zaraz ide sie zdrzemnac,
narka Grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia nie martw się na zapas, jeśli coś nie tak to na pewno wynik każą powtórzyć.
Konefka ale fajnie, że też zaszalałaś z zakupami 🙂
Timecontrol15 ja też już wysłałam zaproszenie 🙂
Co do farbowania włosów, ja wytrzymałam do końca 4miesiąca, a normalnie co miesiąc farbowałam na czarno, więc już mega mysie odrosty było widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaj22 faktycznie istna torpeda z Ciebie z tym sprzątaniem 🙂 Podziwiam, ja ostatnio zabrałam się za pozamiatanie i przetarcie na mokro wspólnego korytarza na naszym piętrze i w połowie męża musiałam prosić żeby dokończył bo tak mnie kręgosłup rozbolał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój od kilku dobrych dni nie da się namówić za cholerę- twierdzi,że mój brzuch wywołuje u niego raczej ojcowski instynkt aniżeli ten zwierzęcy 😁.... 😠 Nie rozumie,że jak babie się chce to trzeba korzystać.Wątpię żeby frytki podziałały na niego jak afrodyzjak 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam dzisiaj humor do bańki. Natalia jeszcze dała dzisiaj koncert popisowy na placu zabaw i rozhisteryzowaną ciągnełam ją do domu całą drogę 😞 Jakiś chłopiec przyjechał na plac na rowerku trzykołowym, a ten mój piorun w te pędy. Pojeżdziła, a raczej poszurała nogami, bo nie dosięgała do pedałów i zeszła. Jak tłumaczę durnemu tatusiowi, żeby jej nie dawał, bo później kończy się to płaczem, to ten ją woła, a jej nie trzeba dwa razy powtarzać. I tak kilka razy, aż zejść nie chciała wcale i dac pojeździć innej dziewczynce. I z rykiem wyszłyśmy z placu. Jeszcze w domu taka rozwyta stanęła do mycia rąk i na taboreciku swoim się zsunęła i walnęła zębami o umywalkę. Ząb się odkruszył odrobinę. To już drugi nasz zębowy epizod, bo raz zaliczyła glebę z zębami, ale skończyło się na krwiaku, a teraz już się odkruszył ciut. Nie wiem co teraz z tym zrobić. Jak jej się uspokoi i nie będzie chwiał to pójdziemy na podpiłowanie odrobinę. Ale jak gadam głupiemu Turkowi, że nie to ten swoje. Co za naród.
Uroki macierzyństwa Dziewczyny. Mam nadzieję, że jesteście na to gotowe.

Wczoraj teściowa dała nam pół reklamówki jabłek z ogrodu, kwaśnych oczywiście i liści pigwy, zamiast dać pigwę... :/ Stwierdziła, że herbata z lisci pigwy jest dobra na kaszel. Pomyślałam... srały muchy.... I przed chwilą sprawdziłam na necie i syrop z moczonych nasion pigwy może i tak, bo nasiona są jak siemię, śluzowe, ale o liściach nie było mowy. Ta to dopiero ma posrane w głowie. Co za kobieta. Podobnie tą swoją tłustą córunię poiła wywarem z wrzosu, twierdząc, że działa odchudzająco.
Jeszcze trochę i zamkną mnie w wariatkowie chyba, bo kto z kim przystaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...