Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane:*
Ciężko było Was nadrobić....
Wstałam o 11:30,ogarnęłam w pokoju no i wzięłam się za jedzenie.....
Co do prowokowania własnego faceta to Wam powiem,że ja prowokowałam od 12 do 23 tygodnia....
A teraz Bartek stwierdził,że jak ma wyjechać to musi się zaspokoić na zapas....Nie wiem jak on ma zamiar to zrobić ale ok...No i oczywiście to on mnie prowokuje a nie ja jego....
Ja glukozę miałam 75g i jeden raz pobierali mi krew po 2 godzinach....
Marto trzymam kciuki za wasze małżeństwo....Będzie dobrze kochaniutka:*
Wioletko uważaj na siebie...Może powinnaś jechać do szpitala z tą rączką??
Ja mam dzisiaj lenia strasznego.....Maluch pół nocy się turlał no i od 6 do 11:30 też...Oj bandyta nam rośnie....
My zaczynamy planować ten Bartka wyjazd zobaczymy jak nam się to wszystko uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja byłam u dentystyki- wszystko dobrze,jedna mała dziurka,roboty 10 min kosztowała mnie 100 zł 😮 😮 Powiem Wam,że uświadomiłam sobie,że było trzeba iść na stomatologię a nie psychologię 🥴 Po studiach mniejsze prawdopodobieństwo przymierania głodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny uważajcie na siebie!!! ja też się trochę niezdarna zrobiłam, parę dni temu podkręciłam kostkę i wciąż mnie boli, ale mam nadzieję że przejdzie 🤢 mi się w nocy żaden głodomorek nie załącza jeszcze,ale też widzę że trochę piję więcej więc mamy podobnie 🙂 ja dziś mam dzień mega lenia, nic mi się nie chce czuję się kiepsko, więc po prstu nie wyłażę z łóżka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez czeka glukoza 75 g, ale w nast tyg zrobie 😉 i tez wcisne sobie sok z cytrynki ginek. mi tak poradzila 😉wlasnie skonczylam sprzatanie-jestem padnieta 😞(( oliwka caly czas ma temperature, jak tylko lek przestanie dzialac to juz skacze dochodzi do 38,5 i raczej powoli spada 🙂 troche ja boli gardlo, jutro mamy wizyte u lekarza o 9.45. takze pewnie dzis nocy spokojnie tez nie przespie, bo musze ja dogladac 🙂 trzymajcie sie kochane 🙂 martaer trzymam kciuki za was by wszystko dorze sie zakonczylo 😉 agnes ta frytkownica rzeczywiscie fajna, ale cena tez fajna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jadlam dzis kurczaka na chrupko z makaronem sojowym i surówką z baru tajlandzkiego-pychota-mąż przywiózł i juz nie musialam robic obiadku-dobrze, bo sprzatanie duzo czasu mi pochłonęło 😉 snakerka roz. 56 kup najmniej sztuk, najwiecej 62, a 68 mozesz narazie sie wstrzymac. Moja kolezanka urodzila we wrzesniu chlopca 4100 i 61 cm, takze w szpitalu zamieniala sie z dziewczynami ubrankami 56 bo nic by nie wykorzystala, a przeciez prawie ledwo sie miescil w 62-na styk-taki kolos sie urodzil 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie, jesteście kochane. Ale i tak już z tego nic nie będzie, zbyt dużo zostało powiedziane i zrobione też, ja nie jestem jak święta krowa, ale na zwyczajne traktowanie zasługuję.Zresztą to nie z moich ust padły słowa, że to koniec, więc...
Myślę, że mąz nie wie jak z tej całej sytuacji teraz wybrnąc, ale to już jego problem. Kiedyś będzie żałował, że z powodu jego dumy i honoru, stracił nas. Ja już nie chce ratować tego małżeństwa. Ja z dziećmi świetnie sobie poradzę bez niego, on ma więcej do stracenia. Po połowie listopada chcę wrócić do PL, mam nadzieję, że uda mi się w komplecie przekroczyć granicę. Jedyne co mnie martwi to fakt, iż w lipcu stuknie mi 30stka, więc takiej starej lampucery z dwójką dzieci nikt już nie weźmie. Życie czasami potrafi zjechać z trasy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie 56 mam trochę ale nie za wiele, 62 więcej ale wolę te 68 też dokupić, jeśli dziecko będzie małe będę miała spokój może kilka pierwszych miesięcy a jesli większe to mąż nie będzie musiał na wariata gonić po sklepach 😉 Znajoma w zeszłym roku urodziła syna prawie 5kg i 64cm... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martaer 😞 Smutne to wszystko... Przytuliłabym Cię na pocieszenie :*
Może mąż jeszcze ochłonie, w złości padają różne słowa których się żałuje...
Ale jeśli masz obawy, że faktycznie może to być koniec to plan B się przyda...
A latami w ogóle się nie przejmuj! Niektórzy twierdzą, że ŻYCIE to się zaczyna po 40-stce 😉 Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macka ja też mam dzisiaj lenia.....
A do napisania praca kontrolna z historii,angielskiego i polskiego....
Chyba muszę się w końcu zebrać bo za 12 dni Bartek wyjeżdża a jeszcze musimy mu wszystko kupić....
18 listopada zajedziemy chyba do naszej znajomej,która 4 listopada urodziła syna no i oczywiście musze coś Michałkowi kupić bo jego mama naszemu maluchowi będzie dawała ubranka....
My cały czas zastanawiamy się nam USG 3D....
Martuniu kochana wszystkie trzymamy kciuki 🙂
Dasz sobie radę i nie prawdą jest,że nikt Cię nie będzie chciał bo wielu facetów woli wychowywać z partnerką jej dzieci niż mieć własne....Głowa do góry...Jesteśmy z Tobą kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Timecontrol15 film czy zdjęcie z usg 3/4D to cudna pamiątka 🙂 Dlatego ja zrobiłam, ale wiadomo o kasę też się rozchodzi... nie wiem ile to u Was kosztuje ale może warto przemyśleć czy nie macie teraz pilniejszych wydatków - czyt.wyjazd Bartka - tak żeby jakieś pieniądze też na początek tam miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka właśnie to chyba Bartek chcę bardziej tego USG 3D u nas jest zapis na płytce i kosztuje 100 zł....Ale w końcu byśmy się dowiedzieli czy nadal jest ptaszek u dzidzi czy nie 🙂Chociaż myślę,że nam bez różnicy.Ja chciałabym pójść żeby zobaczyć czy wszystko ok...Bo z NFZ będę miała dopiero po 30 tygodniu robione tak gdzieś chyba 32-34 tygodnia 🥴
A nic dla malucha kupionego nie mamy bo nie wiemy czy na 100% będzie Gabryś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sliczne czapeczki, Karina tez wczoraj nawrzucala ladne pajacyki.
Marta szkoda, ze wam sie tak potoczyly sprawy. 😞 😞Miejmy nadzieje, ze zrozumie co traci i jeszcze sie ulozy. 🙂 🙂
Trzymam za Was kciuki by sie jeszcze poukladalo. 🤔 🤔
Malwina snakerka ma racje, czy nie lepiej teraz oszczedzac kase, szczgolnie, ze jak Bartek pojedzie to nie zawsze wyplate dostanie po miesiacu, bo jak wiadomo dopiero zaczyna, a koszty utrzymania tam tez sa, czy nawet bedzie musial miec na poczatek na drobne wydatki, albo na zakupy prowiantu z pl. 🙂 🙂 🙂 Pierwsze miesiace zawsze sa ciezkie, a jak pisalas, ze to praca na budowie. Wiec na otwartym terenie, moze byc tak, ze w grudniu nie musi miec prace codziennie po 8 h. I nie zarobi tyle ile by chcial. Tez musisz wziac to pod uwage. 🙂 🙂 Na pewno on bedzie chcial jak najwiecej zarobic dla was, ale pogoda tez jest kaprysna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oni tam będą kładli gładź,stawiali ścianki działowe i kładli regipsy....
Jedzonko weźmie z PL,mieszkanie mają za darmo.....
Więc myślę,że aż tak źle nie będzie....
Jeszcze zobaczymy no ale bardzo byśmy chcieli zrobić to USG...
Wam mówi się łatwo bo widzicie dzieciaczka co miesiąc...A ja widziałam tylko 2 razy 😞
Bartka stary tak się naje*ał,że zemdlał 2 razy i go Bartek z domu wynosił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Marta trzymaj się, nie jesteś sama masz dzieci i myślę,że to one dadzą Ci najwięcej siły!
ja ciuszki kupuję rozmiar 62 zawsze można podwinąć, moja mama kupiła chyba z 2-3 szt. 56 w lumpie bo mówi,że ten rozmiar to na chwilkę będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek ja też się bardzo cieszę,że mnie tam już nie będzie....
Chociaż psychicznie odpocznę....
Siostra powiedziała,że codziennie od 21 listopada będzie wyciągała mnie na spacerki.....
Bardzo się cieszę,że będę u moich rodziców kochanych....
Jutro pewnie będzie mała kłótnia bo im powiemy,że kasy od nas nie dostaną bo swojej córci pomagają(pilnują jej syna)a twierdzą,ze tego nie robią....A mój brat w Gdańsku za niańkę płaci 8 zł bo żadna mniej nie weźmie....A oni pilnują jej za darmo więc jej pomagają a nam każą za wszystko płacić a tak nie będzie....Nie ma wyróżniania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma co sie zastanawiać nad 3d ja byłam jestem zadowolona i spokojniejsza że wszystko jest ok byłam sama poniewarz mój narzyczony jest w delegacji i wraca po 3 tygodnich na 2 dni i spowrotem jedzie wczesniej juz byłam przyzwyczajona do wyjazdów jego jestesmy ze soba 9 lat jak stare dobre małożeństwo 😁ale teraz gdy juz coraz bliżej to cieszko mi strasznie ale cuz takie życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na 3d nic nie ozbaczyłam oprócz tego,że chłopak. Dziecko było przytulone do łożyska, buzię schowało w rączkach. Dobrze,że miałam za darmo inaczej bardzo załowałabym tych pieniędzy. Wydaje mi się,że dziecko jest już duże w tych tygodniach i mało będzie widać.

Marta będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Marta temu Twojemu ogrowi to tylko przyfasolic, faceci sa beznadziejni,ja licze na to ze sie ulozy bo niepotrzebne Ci takie przezycia powrot do Polski itd itp w tym stanie, masz kolezanke niedaleko zrob tak jak mowilas przeczekaj u niej mloze przyjdzie z PRZEPRASZAM w zebach i spanielem na twarzy, trzymam kciuki za Ciebie z calego serca!!! dobrze ze myslisz racjonalnie i masz plan B zawsze bezpieczniej sie czujesz z tym, ja tez taki mam i zdrowsza jestem 😉
dziewczyny a moje dziecko jest naprawde swiatowe, nie dosc ze juz bylo w Belgii,teraz we Francji to jeszcze go francuski lekarz osluchiwal tunezyjskiego pochodzenia hihi zwiedzilismy dzisiaj troche, mam swietne fotki( !!!) i przy okazi brat N zaciagnal go do lekarza bo alergi dostal, to skorzystalam z okazji i poprosilismy o osluchaie mojego brzuszka. Popukal, poukal i dostal kopniaka w zamian. Serduszko slyszalam wiec teraz spokojniejsza jestem.
Malwina jak dobrze ze stamtad spadacie, zobaczysz jak odetchniesz i odzyjesz, co prawda tesknota bedzie ale SPOKOJ ! a to najwazniejsze SPOKOJ I MILOSC. Dobranoc Grubaski milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...