Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Ja dzisiaj zasnęłam chyba o 3 albo 4 nad ranem....No i do 6 udało się pospać...Źle się czułam i te nocne wycieczki do WC 😞 Dalej mi tak niedobrze,jedyne co mi przeszło to wymioty a na kibelek dalej latam....Zobaczymy co to będzie....Ja dzisiaj obiadu nie gotuję bo mi się nie chce....Bartek robi dziś samochód...Babcia i dziadek przy okazji zaliczeni więc mam spokój....
Wczoraj mojej siostry przyjaciółka urodziła synka Mikołaja 3 albo 4 dni po terminie....
Ogólnie to mam cholernego lenia,głodna jestem jak nie wiem no ale niestety co zjem to lecę do WC.Nie wiem co to za cholerstwo się przypałętało 😞
Tynka trzymam mocno kciuki za Ciebie 🙂Mam nadzieję,że Jerzyk będzie grzeczny i nie będzie mamusi przeszkadzał....
Trzymajcie się grubaski,może później jeszcze do Was zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
U mnie noc spokojna. Dziś wstałam z powerem i walczę z praniem. Sprzątać nie muszę bo mi kochana siostra wczoraj w domku błysk zrobiła 😆
Przesyłam Wam link do pokoju mojego aniołka właśnie tatuś powiesił szafkę 😆 https://picasaweb.google.com/108348701192063897922/Pokoj?authkey=Gv1sRgCPCW8ZTIopm_TQ
Muszę tylko córci misia ślicznego dokupić i koszyczek na kosmetyki a reszta półek zapełni się juz jak przyjdzie na świat 😆
Życzę Wszystkim miłego dnia. My dziś jedziemy do moich dziadków na torcik 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka prześliczny ten pokoik 🙂
Malwina może to rzeczywiście jakiś wirus żołądkowy????
Kurcze ale mam lenia masakra nic mi się nie chce chyba pójdę do babci z życzeniami a sprzątanie zostawię Kubie 🙂 Chociaż dzisiaj mamy zaproszenie do siostry bo szwagier na chwilkę przyjechał i na jakąś małą imprezkę nas zapraszają więc pasowałoby się szybciej wyrobić ze wszystkim!!!
U nas dalej ślicznie sypie śnieg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉))) konefka-cudny pokoik, ubranka tego sprzedawcy cudne, ale to licytacje-prawda?, tynka trzymam kciuki za zjazd 😉))
dziewczyny wczoraj dla pewnosci pojechalam wieczorem do szpitala, bo jednak chcialam byc spokojniejsza 😉))po badaniu-nieprzyjemne-cala sie spinalam, nie moglam sie rozluxnic wogole, doktror-zastepca ordynatora stwierdzila, ze nie widzi zadnych wyciekow wód i nic sie nie saczy, powiedzila jednak,ze skoro przyjechalam z podejrzeniem wycieku wod to powinna zostac na oddziale do obserwacji, a jezeli nie chce to musze podpisac papiery,ze nie wyrazam zgody. nie chcialam zostac w szpitalu bezsensu trzymali by mnie przez weekend, dlatego nie wyrazilam zgody. skoro po baaniu bylo ok to juz bylam spokojniejsza 😉 polozne tez mnie pocieszyly, ze to ze podpisuje cos takiego, to nie zamyka mi furtki do szpitala i w kazdej chwili moge wrocic i musza mnie przyjac 😉)) radek niby mowil,ze moglam zostac, bo rzeczywiscie dis rano juz sie martwilam,ze nie czuje ruchów-byl widocznie ospaly, ale zaczał sie w koncu ruszac 😉))dzwonilam jeszcze dzis do poloznej, by sie uspokoic, czy podczas badaania lekaz wyczulby,ze nie ma wogole wod i mowi,ze tak 😉i ze dobrze zrobilam ,ze nie zostalam .tylko glupio podpisywac takie papiery;(((i najwazniejsze spytalam sie poloznych przy okazji jak to u nas jest skoro mialam pierwsze cc i mam traume po tamtym porodzie, bo byl z komplikacjami, czy jest szansa na cc od razu. i mowia,ze na izbie zawsze pytają pacjentke, jeli jest po pierwszym cieciu czy wyraza zgode na poród naturalny i jeśli nie wyraze to nie maja prawa mnie do niego zmusic i robia cc. takze kamien z serca mi spadl-bede chyba miala ciecie-super 😉)powiedzialy, ze skoro wtedy byl taki poród i ta macica sie nie kurczyla, to teraz tez tak by moglo byc, i tego sie wlasnie boje przy naturalnym, a tak bede spokojniejsza o siebiei o dziecko 😉)pozdrawiam was cieplo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wstalam po 12 🤪 taze jeszcze sie zdrzemnelam i odespalam swoje.
Marta, ja bym chyba tej lasce co usunela naplula w twarz albo zwyczajnie zwymiotowala pod nogi. Nienawidze takich kobiet, dla mnie to nie kobiety. Dorosla kkkobieta bzyka sie i nie wie ze w ciaze moze zajsc? albo jej sie gumaka z facetem uzywac nie chcialo? Debilki, sory ponioslo mnie 😠 😠 😠
Co do babci, ja we wrzesniu mialam to samo, dzadek moj jedyny juz wtedy mial operacje i po operacji rozmawialam z nim na swiezo przez tel. Wszystko bylo dobrze, kazdy mi mowil ze jest ok, potem jak dzwonilam to albo dziadek spi albo badania. Nikt nie chcial mnnie denerwowac i dowiedzialam sie jako ostatnia ze jest w krytycznym stanie i wprowadzili go w spiaczke. Dobrze ze mi chociaz powiedzieli potem ze w ogole zmarl. Nie rozumiem co to ma byc za oszczedzanie? Przynajmniej jak jestes swiadoma zagrozenie i kiepskiego stanu to jeszcze masz okazje sie pozegnac. Ja niestety nie mialam, wlasnie dzieki takiemu oszczedzaniu.
No, teraz musze powiedziec ze Konefka Twoja Hania ma zjebiaszczy pokoj! piekny, mebelki tez urocze. Ale milo masz teraz w domku dla oka 😉
Karina, bardzo dobrze ze pojechalas do szpitala, bo jednak lepiej byc przezornym. I jeszcze taka niespodzianke uslyszalas od poloznych w zwiazku z ta cesarka 😉 wiec teraz sobie wyobrazam ze u ciebie NO STRES i oczekiwanie na Bartusia na pelnym luzie 😉
tez dzisiaj nie sprzatam bo nie chc mi sie, jutro mamy gosci wiec jutro wylize wszystko na swiezo bo ja lubie jak tak pachnie zaraz po sprzatanku 🙂 dzisiaj laba ! tak jak i wczoraj :P
Wiola dobrze ze bol przeszedl, fajnie tez macie imprezke. J
Milej soboty dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze Karina że pojechałaś na ta kontrole przynajmniej jesteś spokojna, a ja na Twoim miejscu też bym na pewno nie została w szpitalu zwłaszcza że nic się nie działo i to jeszcze na weekend niech spadają i same tam leżą jak takie mądre 🙂
Ja zrobiłam swoje przy sprzątaniu i teraz Kubcio śmiga z mopem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Jerzo był mega spokojny,w drodze powrotnej tylko dawał czadu i teraz się wypycha.
Przez wczorajsze spanie po południu, nie mogłam w nocy usnąć i tak do 4tej sie turlałam o wstawałam do wc a przed 6sta pobudka :/
Teraz połoze sie moze na chwilę i biore sie za naukę,jutro dwa kolosy ! 😠
Dzięki za trzymanie kciuków,nie było tak źle oprócz ogólnego zainteresowania moim coraz to większym brzuchem...Nie lubię tego,bo czuję sie jak słoń i każdy to musi mi jeszcze przypominać...No ale już niedługo będziemy śmigać z wózkami i spalać kalorie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka właśnie mi się przypomniało że ty też tak jak ja we środę zanosiłaś do laboratorium do badanie wymaz na paciorkowca masz już wyniki???? Bo mi powiedziały że 3 doby rośnie to coś (tzn mojej znajomej bo ona je zanosiła 🙂)i nie wiem kiedy to w sumie mam odebrać ale chyba w poniedziałek dopiero!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Witam 🙂
Na bieżąco Was podczytuję 🙂
Ja nadal w dwupaku, i jak na złość nie zanosi sie na poród a mała rośnie...
Staram sie nie myśleć o porodzie, mam tylko nadzieję że nie pozwolą mi rodzić jak mała urośnie do ponad czterech kilogramów, a na to się zanosi.
Jesteśmy już przygotowani na przyjęcie Emilki, więc tylko wyczekuję na poród 🙂 Dużo chodzę, sprzątam, ostatnio poczytałam o metodach przyspieszających poród może warto wypróbować? ☺️
Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki!
Dopiero co wróciliśmy od Dziadków - miło było bardzo, pyszne jedzonko itp.aż się wychodzić nie chciało 🙂 W dodatku znajoma Babci znowu nam podarowała po wnusiu niemal nowy 2częściowy błękitny kombinezon na zimę - rozmiar 80więc na przyszłą zimę raczej 😉 Ale jest cudny, jak odzyskam aparat porobię fotki bo z komórki nic nie będzie widać, do tego paputki z takiej ala owieczki i jednego pajaca w pieski też r.80 🙂 Antoś u Babci się zawsze bardzo wierci, ciekawe czy wyczuwa gdzie jest hehe 🙂

Konefka pokoik cudowny!!!! Napatrzeć się nie mogę normalnie, a ta gąsienica zajefajna!!!!
Karina dobrze, że upewniłaś się w szpitalu, że wszystko ok.
Olcia udanej imprezki życzę 😉
Tynka to fajnie, że jakoś w miarę Ci zleciał ten dzień na zajęciach - Jerzyk był łaskawy dla mamy hehe 😁

A dziewczyny mam pytanko co do tego wymazu, jak chodzicie pryw. do gin. do płacicie dodatkowo za taki wymaz? Bo wiem, że moja mi to pobierze, ale nie jestem pewna czy więcej zapłacę a jak coś to wolę się przygotować 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka, ja chodzilam prywatnie i w laboratorium wzieli ode mnie 30 zł za badanie wymazu na paciorkowca. malwina zycze zdrowka 😉 Moj bartus na cale szczesie sie rusza choc nie za czesto, troche leniwy dzisiaj, ale jestem bardziej chyba wyczulona po tym wszystkim 😉 u jednych dziadkow juz bylismy z laurkami 🙂 jutro do drugich 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za miłe słówka dotyczące pokoju Hani 😉 Maskotkę dostaliśmy zamiast kwiatów na ślubie i jak nic się przyda 😆
Co do wymazu, ja chodzę prywatnie za pobranie nic nie płaciłam ale sama musiałam zanieść wymaz do laboratorium i tam zapłacić 18 zł. Wyniki do odebrania w poniedziałek.
Dziś normalnie dzień rozpusty tyle słodkiego dziś pochłonęłam, że szok no ale cóż w końcu to dzień babci i dziadka 😆
Tynka ty się lepiej kobieto wyśpij bo jak człowiek zmęczony to nauka niestety często idzie w las 🥴 Będę trzymała jutro za Ciebie kciuki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...