Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki,
Ja już zaczynam przekupywać mojego brzdąca aby szybciej zechciał się pojawić z nami ( przewraca się tylko z boku na bok i wypycha te swoje nóżki kochan 🙂 oto nowe "prezenty" które dziś zamówiliśmy dla maleństwa ps. na huśtawkę czekaliśmy od grudnia aż się pojawi i się doczekaliśmy 🙂
http://www.brightstarts.com.pl/index.php?p2028,hustawka-hybrydowa-slonik-7036
http://www.brightstarts.com.pl/index.php?p1443,zawieszka-zabka-bright-starts
a teraz będę jeszcze zamawiała na allegro - dzięki wczorajszym wypowiedziom dziewczyn 🙂
http://allegro.pl/moje-pierwsze-5-lat-a-geddes-dziecko-z-czapka-i2055535016.html
buziaki ciężaróweczki i miłego dnia :*
ps. jutro 39 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie dziewczyny.
Ja właśnie dostałam plan zjazdów i niestety w niedziele zaliczenie więc trzeba jechać a najgorsze jest to, że 3-4 luty mam zajęcia z profesor która na uczelni pojawi się raz i od razu zaliczenie. Muszę więc nogi zaciskać i wytrzymać do tego zaliczenia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U mnie cisza,czyli alarm był fałszywy..Chociaż..jeszcze mamy cały dzień 😉
Młody się telepie po brzuchu,nie daje się Matce pouczyć do egzaminu,nonono ! 😉
konefka też mam egzamin 4tego lutego i ciekawa jestem,czy zdążę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Ja na chwilę, ide obiad gotować, a tak mi się nie chcę 🤢

No to Dziewczyny sypiecie się. Te co muszą jeszcze zaciskać to niech zaciskają, a te co już ledwo ledwo to życzę byle szybciej.
Mnie dzisiaj w nocy coś żołądek bolał przez chwilę, odrobina mleka pomogła i zasnęłam jak zabita.

Wiola, ja też myślałam, że mi się sączą wody, a to było dwa dni przed porodem. Lekarz sprawdził i powiedział, że worek cały, poza tym powiedział, że rzadko się to zdarza, a jak się zdarza to tak jak napisałam, nie trwa to długo, bo dziecko naporem przerywa go. U mnie też tak leciało Twojej szwagierce. Ostatecznie stanęło na tym, że był to mocz, choć zapachu i koloru nie miał.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
u mnie noc przespana w miare, chyba z tych nerwow ladnie odlecialam 🤪 glupie sny ale juz nie pamietam, wiec jest ok. Mi dzisiaj dolega tylko bol bioderek i wieeeelka ochota na Michalki 😎 😎 😎
dzisiaj pakowanie i wyprawianie meza i pewnie rykk z tesknoty i obawy. Maz bedzie lecial samolotem, a ja panicznie sie boje lotow ☺️ i bede przezywac jak mrowka okres.
Marta bardzo ladna hustawka i zabka 😉 pamietnik tez sama bym zakupila, moze sie skusze?
ciekawe co u Oli.
Konefka wspolczuje zjazdu.
milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja już po wizycie

dostałam skierowanie do szpitala znowu 🤢 mam wysokie nadciśnienie i lekarka chce żeby mnie obserwowali, na szczęście z bobasem wszystko w porządku, waży 3300g już kolos jakiś 🙂 tętno prawidłowe

ciekawa jestem czy tym razem mnie zostawią w szpitalu, ale myślę,że tak skoro ostatnio mnie odesłali,a już wtedy miałam podwyższone ciśnienie ehhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojadę po południu, zjem sobie jeszcze porządny obiad w domu 🙂 i albo mnie przyjmą, odeślą lub może karzą przyjść np jutro, nie wiem, w szpitalach pełno, więc ciężko wyczuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉)) tynka ja tez od wczoraj mam taka gęsta wydzielinę, ale biala nie podbarwiona jeszcze krwią, takze obserwuje, rano na papierze tez sporo tego mialam, teraz spokoj. czekam na polozna chce jej to pokazac 😉))niech oceni czy to kawalki czopu, czy jeszcze nie 😉 ))
tusiek milego pobytu w szpitalu w takim razie, skoro wyzsze cisnienie, to lepiej byc pod opieka lekarzy 😉konefka tryzmam kcikui za zjazd 😉)
...zaczynam juz troch sie denerwowac, odkad pojawila sie ta wydzielina... 😉))
pozostale dziewczynki, fajne zakupy 😉)
a to moje wczorajsze foto 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, miałam w planie dosypianie do 12, ale po 10 dzwonił kurier i mnie wybudził, potem Tata na skypie chciał pogadać i mam pospane, a teraz już pora z pieskiem wyjść i obiad robić. Dziś mamy spaghetti z wczoraj zostało trochę i dorobię jeszcze barszcz z prawdziwych buraków z jajeczkiem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta super zakupy ten kalendarz jest naprawdę cudowny ja mam akurat troszeczkę inny tzn. okładka jest inna ale też na 5 lat i pewnie środek całkiem podobny zdjęcia w nim są naprawdę wspaniałe!!! a co do huśtawki to właśnie pomyślałam że ja się uwzięłam na Fishera a może warto właśnie popatrzeć na inne firmy bo ta wygląda super ( tzn.ja huśtawkę mam ale patrze z Bujaczkiem).
O kurcze Konefka to musimy wszystkie mocno trzymać za Was kciuki żeby się udało dotrwać 🙂
Monia nie martw się samolot to najbezpieczniejszy środek lokomocji 🙂 chociaż pewnie łatwo się mówi tym co się nie boja latać, ja wsiadam do niego jak do samochodu 😉
Oj Tusiek uśmiechnij się będzie dobrze może cię nie zostawią, a jak zostawią to wrócisz pewnie z maluszkiem 🙂 Chociaż po wadze to już nie taki maluszek tylko duża dziewczynka 🙂
Karina śliczne zdjęćko a raczej ty na tym zdjęćku 🙂wiecie ja muszę zatrudnić siostrę żeby mi porobiła jeszcze kilka fotek nawet tak dla siebie bo za dwa tygodnie o tej porze już pewnie Amelka będzie na świecie; 🙂 🙂

No a ja tak jak planowałam zasnęłam i obudziłam się przed chwilka i wiecie chyba zrobię takie niby krokiety z parówkami bo jakoś tak mi się ich zachciało 🙂
A co to Malwina dzisiaj tak długo spi????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja nadal w dwupaku, kolejny raz wszystko ucichło 🙂
Czuję sie naprawdę dobrze, przestałam szukać u siebie na siłę oznak porodu, jestem spokojna i pewna że jak sie zacznie to na pewno nie przegapię, przy pierwszym dziecku najpierw odszedł czop i wtedy nie miałam problemu z rozpoznaniem a następnie pojawił sie ból w podbrzuszu może tym razem bedzie podobnie 🙂 Z wiekiem stałam się bardziej przewrażliwiona 🙂
Ja również mam mleczną wydzielinę, o ile wiem to całkiem normalne 🙂 Do szpitala mam zamiar pojechać jak będe miała regularne skurcze czyli co 5-7 minut, tak jak radziła położna.
Ja myślę że większość z nas rozpakuje sie w terminie 🙂
Życzę Wam dużo spokoju, choć wiem że nie jest to łatwe. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...
Moja noc jakaś taka dziwna,zasnąć nie mogłam a jak zasnęłam to budziłam się co pół godziny żeby się napić 😞
Strasznie się dzisiaj czuję 😞 Głowa mi boli,kręci mi się w niej no i spadłam dzisiaj w domu z 3 ostatnich schodów bo tak mi się w głowie zakręciło....
Aleksandra nadal nie odpisała 😞
Tusiek kochana trzymaj się 🙂
Konefka zaciskaj nogi zaciskaj 🙂
Tynka życzę żeby Jerzyk się uspokoił i dał ci się pouczyć 🙂
Śliczne te rzeczy dla dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 21.01.2012 urodziłam synka Nikodema poród był zaskoczeniem bo pojechalam na ktg i juz zostałam bo stweirdzili mało wód i nisko główkę no i rozwarcie 5cm, jak lekarz mnie zbadał to zaraz zaczeły mi się skurcze coprawda nie były takie długie i aż tak mocne ale co 2 min, no i odeszły mi wody.Poród jak wszyscy mówią ekspresowy bo od tej 12 te skurcze były silne ale krótkie, a od 14 zaczeły się mocne poszłam pod prysznic i już po ok 30 min miałam parte a o 15.08 urodziłam.Nikodem ważył 2720 i 50cm dł.To tak w skrócie, wczoraj wyszlismy ze szpitala, jest grzeczny ale miałam problem z karmieniem przez brodawki i niestety musiałam uzyć kapturków teraz pije ładnie ja za to mam nawał i piersi bolą bardzo.Zmykam narazie pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakie super wieści 🙂 Myślę, że każda z nas marzy o porodzie 3h, chociaż mój 5h tez nie należal do najgorszych.
Kinga, zdrowka dla Nikusia i dla Ciebie również.

Ja sie zarobiłam, pewnie będe to odchorowywac kilka dni. Zrobiłam obiad niby tylko, ale jeszcze zmieniłam pościel nam i Natalii, wstawiłam pranie, rozwiesiłam i ogarnełam kuchnię, bo tabletki nam się skończyły do zmywary i wczoraj kupiliśmy, a dzisiaj musiałam te składowisko naczyń zapakować i wypakować i zapakować raz jeszcze. Koszmar.
Wszystko mnie boli.
Wpadnę wieczorkiem pewnie, bo idę odleżeć swoje teraz póki córcia śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, na chwilę się oderwę od forum a tu takie newsy 🙂
KingaS serdecznie gratulujemy!!!! Dużo zdrówka Wam życzymy!!!! Super, że Nikodemek jest już na świecie! Jak będziesz miała siłę wrzuć jakąś fotkę dla "forumowych cioteczek" 😉

Ale jaja 🙂 Mamusie lutowe się w styczniu rozpakowują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...