Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam dziewczyny 😉))
evelcia super,ze juz jesteście w domku, fotka urocza, no i opis porodu rewelacja-pozazdroscic 😉))i dobrze,ze maz zdazył w ostatniej chwili 😉)) jak narazie porody idą fajnie, o by tak dalej 😉))-to tez pewnie dodaje otuchy dziewczynom)))czekamy na wiecej fotek 😉))
snakerka-super wygladasz-i bardzo ładna ta fotka telefonem 😉)a ja mam ten sam termometr tylko kaczuszke i jest ok, dobrze wskazuje 😉
monisia trzymam kciuki, by dni bez męza szybko zlecialy, a wiesz,ze ja mam ostatnio takie same mysli jak ty, niby wszystko juz gotowe i oczekiwanie wielkie, ale jakos tez nie moge sobie tego wyobrazić, ze bedziemy juz teraz w czwóreczkę i ze berbec przewroci nasze zycie do gory nogami 😉)) teraz mam luzik, nie pracuje, posypiam sobie w dzien,mam czas dla siebie, a niebawem, wszystko sie zmieni i najwazniejszy bedzie synus 😉))tez nie moge jakos sie przestawic na inne tory 😉)
tynka jak twoja opuchlizna???? nie wiem czy nie zostawia cie w szpitalu skoro tak mocno spuchłas-powodzenia 😉)
konefka-cudne foto 😉))
olcia fajnie,ze zakupy sie udaly i ze dostaniesz jeszcze ciuszki-tego nigdy za wiele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
konefka, snakerkaśliczne brzucholki
evelciazazdeoszczę że masz swojego skarba już ze sobą - słodziak kochany i faktycznie wydaje się być sporym bobulkiem 🙂
Ja już do chodzenia się wogóle nie nadaje - pojechaliśmy z mężusiem do reala po pieluchy dla małego - efekt ból kości ogonowej, kręgosłupa i niesamowity ból krocza...kaczy chód z prędkością 1/h... czasami czuje się jak inwalidka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakera: bólów krocza jeszcze nie mam, ale mam takie hemoroidy, że nie wiadomo czy leżeć czy siedzieć ... czuje się jak słoń i mam dwie lewe rece ostatnio zbiłam 3szklanki 🙂 teraz mąż za mnie zmywa hehe 🙂
Męczy mnie ten brzuch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla, to normalne w ciazy ,ze leci wszystko z rak, napiecie miesniowe sie zmienia, ja tez tak mam, wsolczuje hemorojdów;((
a co u mnie, narazie ok, czop cos sie uspokoil, i prawie ostatnio cos go nie widac, i dobrze niech siedzi jeszcze troche 😉) mnie juz tez ciezko łazic, na zakupy nie chodze, tylko po drodze do przedszkola jak odbieram oliwie robie zakupy w sklepie najpotrzebniejszych rzeczy i tyle, po prostu mi sie nie chce juz gdzies dalej łazić 😉milego dnia kochane 😉)
ps. a ciekawe co u agnes-troche sie martwie, bo te wstrzasy wczoraj u niej byly i do tej pory sie nie odezwala-ciekawe jak to poszlo. nawet w wiadomościach wczoraj mówili o tych wstrząsach we wloszech 😞((
a i ciekawe jak wiola gralczy pojechala do lekarza-moze cos sie zaczyna-bole miesiaczkowe, twrdy brzuch i ten sluz????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio wkońcu nadrobiłam.
Evelcia super poród, Malutki słodziudki.

Ja wróciłam z usg. i ...
nie jestem zadowolona 😞 mała malutka 2540 (+/- 500).
łożysko już dojrzałe ale wód jescze sporo więc oki.
Zastanawiam się czy nie wybrać sie prywatnie na usg bo to szpitalne nie dokońca mu wierze.
Jeżeli rzeczywiście jest taka mała do jeśli donoszę delikatnie do 3kg dobije 😞
Aha i jeszcze powiedział coś takiego :
jeśli to dziewczynka to tutaj a jeśli chłopczyk to tu.
pozatym oki. główka w dole.

idę robić mężulkowi obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, nic sie nie martw. Ja jestem w podonej sytuacji. Mój synek ważył w poniedziałek 2600, w co nie wierzę, bo tydzień wczesniej 2200. A 400gr nigdy nie przybierze. Poza tym lekarz mówi +/-200, a w przypadku Natalii okazało się, że ma mniej 500gr niż pokazywało USG.
Jedz więcej protein, maluch powinien więcej przybierać. Kurczak, rośliny strączkowe, kasze i duuużo warzyw i owoców. No i pij dużo.

A co znaczy z tym jeśli dziewczynka to tu, a jesli chłopczyk to tu??? To lekarz nie potrafi stwerdzić na tym etapie ciąży jaka płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie o co chodzi z tym chłopczykiem i dziewczynka????
Moja niunia w zeszły wtorek ważyła podobno 2600 i był to 35/36 tydzień i doktorka powiedziała że to sporo więc nie wiem sama..... zresztą jak jest około 3kg to już jest dobrze będzie się lżej rodziło jak dzidzia mniejsza 🙂
Kurcze a ja nie mam jak dostać tych pieluch w Realu bo nikt nie jedzie do Rzeszowa 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Już po egzaminie- zdany na 4 ! 🙂 Więc jestem niezmiernie przeszczęśliwa 🤪
Zjadłam włąsnie dwa wielkie pączki,dopijam herbatkę, zmierzę sobie ciśnienie i kładę się na wyrku żeby nogi odpoczęły.
Są spuchnięte,ale nie tak jak wczoraj na wieczór- to była masakra !
Po 15stej mam wyniki badań i jeśli w laboratorium ocenią,że niekoniecznie wyniki to lecę do lekarza. Ogólnie mój dr uspokoił mnie żebym nie bała się zatrucia jeśli mam predyspozycje do puchnięcia (a jak widać mam.,..)
A no i pieluch już w Lublinie nie ma 🤔 😁 trudno

Evelcia- super,że jesteś już w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta zarcik zarcik hihi 😉 nie daj sie kobieta klasc to tak jak ja przy natalii i tym razem wybralam swoja strategie i bylam zadowolona,z kazdym kurczem przykucnełam pooddychalam i dalej na spacerek wokół pokoju 🙂
marta28 no kochana ja to mysle ze ty to juz na dniach bedziesz miala swojego bąbla,jak nie jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki i mamusie.
Ja po wczorajszych przezyciach bylam mocno poddenerwowana, nawet w nocy jak sie polozylam, nie moglam spac tylko takie jakies czuwanie.
Evealcia ale z ciebie dzielna kobieta, az ci zazdroszcze synka masz przy sobie i juz po wszystkim.
Karina sliczne twoje lozeczko, jakbys dala wczesniej fotke tez bym moje przemalowala na bialo.
Dziewczyny slicznie wygladacie, brzuszki ladne.
Evelcia jak rozumiem to jak sa skurcze to nie ma co za szybko jechac do szpitala tylko w domu jeszcze biegac?
Dzis do mnie zadzwonila kobietka co prowadzi szkole rodzenia, podala nr tel. na porodowke do szpitala, ktory jest blizej od mego domu. Maz tam zadzwonil i babeczka powiedziala, ze mozna ogladac szpital ale dopiero 13 lutego, na to jest przeznaczone 2 h. teraz jestem troche zla, ze wczesniej nie poszlam do tej szkoly rodzenia, juz bym ta porodowke widziala, i bym tak sie nie stresowala. Ale maz mi obiecal, ze w ta sobote pojedziemy do tego szpitala by ogolnie zobaczyc jak tam jest.
Dziwczyny mnie bardzo boli kregoslup jak pochodze wiecej jak 1 h. Uplawy bialego sluzu mam nadal wielkie. Katarzyna jest mocno rozpulchnieta. Podbrzusze mi wieczorami twardnieje. Nad ranem mi jakosc bylo niedobrze, ale nie wymiotowalam.
Monisa ale narobilas mi smaka na czipsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiu fiu Evelcia, hrabia jak się patrzy 🙂
Ja cały czas nie leżałam, jak już parłam to lezałam calkiem na płasko, co wg mnie było pomyłką, ale mimo tego nie wspominam porodu źle, N. po chyba 4 czy 5 parciach postanowiła wyjść, więc jak na pozycję leżącą to chyba niexle mi szło to parcie 😁

Tynka no to dobrze, że Cię lekarz uspokoił. Gratki z okazji kolejnego egzaminu do przodu.

Agnese, jak Wam dalej zapowiadają trzęsienia to lepiej spakuj torbę dodatkową z najpotrzebniejszymi rzeczami. Ja robię podobnie, bo mimo solidnej, przeciwwstrząsowej konstrukcji budynku wolę nie ryzykowac. I się nie stresuj kochana, bo do porodu jeszcze masz dobry kawałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
evelcia jaki ten twój synus cudny 😉az łezka zakrecila mi sie w oku i od razu pomyślalam, jak bedzie wygladal mój synus 😉))
tynka gratuluje zaliczenia i dobrze,ze lekarz cie uspokoil, ciekawe jakie wyniki ci wyjdą?
agnes dobrze,ze sie odezwalas, bo juz sie martwilam o ciebie 😉))fajnie,ze masz namiary do blizszego szpitala 😉
rzeczywiscie cos malwina milczy, moze jest na porodówce 😉))
wiola czyli ty nie znasz jeszcze plci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta z ta torba masz racje. Alarm odwolali, dzis dzieci nie poszly do szkol, budynki w Veronie sa stare zabytkowe i musza sprawdzic czy nie naruszona zostala konstrukcja.
Tynka gratuluje zdanych egzaminow.
Dziwczyny a czy wy kupujecie zasypke do pupci? a jak tak to jakiej firmy? i czy po kapieli bedziecie maluszka natluszczac oliwka?
Evelcia synus piekny. 🙂 🙂 😁 😁
karina ladna z ciebie pszczolka. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się nie pokoję wagą małego, w 35tyg miał 2700, byłam w szpitalu na ktg i powiedzieli że dziecko malutkie 2200/2400!
Co ja mam o tym myśleć, rozumiem, każdy sprzęt jest inny, ale żeby aż taka zbieżność?
evelcia mały jest prześliczny!
Też chce już trzymać swojego malucha w rękach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...