Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczynki uwazajcie na siebie,
ja dzis umylam 2 okna,mial to zrobic moj m ale pojebalo mu si i sie obrazil za .. nie wiem co ,wiec ja sie postawilam i sama to zrobilam ,jak mnie zobaczyl na biurku wieszajaca firany malo zawalu nie dostal,powiedzial ze jestem nienormalna, a ja do niego : co sie martwisz najwyzej mi sie lozysko naderwie i pojade szycbiej do szpitala,nie bedziemy musieli na siebie patrzec 😠 😁
teraz lata kolo mnie jak jebniety zebym tylko nic nie robila 😁 a ja nadal foch,pojechalismy na zakupy po prezent na urodziny natalki kolezanki ,pyta sie ile kosztowal a ja do niego ze 45e,zrobil takie oczy 😮 po czym dodalam ze przecenili go na 20 😁 glupek stary teraz odkurza juz chyba z 45min 😁 😁 😁 😁 a ja nozki do gory z kompem 😜
mnie juz coraz czestsze skurcze biora ,moglabym juz urodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No no EEvelcia duza ta chalupka Marcelka 😉 fajoski brzusio,w koncu uaktualnilas fotke 😉 i lansko przez dupe ci siee nalezy za wieszanie firanek uparciuchu 😠 😠 😠 dobrze ze chlop sie opamietal 😉
Ola zazdroszcze ci ze posprzatane masz, ja mialam chwilke pospac i porobic wszystko ale maz zadzwonil zebym przyjechala na centrum bo duza przecena w jednym sklepie. Wszystko -70 %
wiec tyle mialam z dnia ze sie obkupilismy a ja w lesie ze sprzataniem i przekladam wszystko na jutro, pierdziele. Tylko obiad dzisiaj robie i nic wiecej. Padam.
Dziewczyny ja cala ciaze unikalam wedzonyh rzeczy jak ognia, ale powiedzcie jak wyglada sprawa z wedzona makrela??? bo non stop robilam ja mezowi, tzn paste z niej i sie powstrzymywalam ale dzisiaj zaslinilam sie na amen i niestety zjadlam 3 spore buly. Myslicie ze mozna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
u mnie tragedia, myslalam ze dzis wyladuje w szpitalu. W nocy skurcze mnie wziely i to takie porzadne co 10-13 minut przez 2 h ;/ ale wlazlam pod cieply prysznic i mi przeszło, obudzilam sie i znow to samo ;// na dodatek czop mi wypadl :/ jak bedzie dzis tak w nocy to ostatecznie pojade :/

a co do tego kombinezony, to lacznie z tym mam juz 5 :x wiec nie chodzi o to, zeby byl na dluzej, tesciowa wychodzi z zalozenia ze ze szpitala to dziecko MUSI miec nowe bo jak to tak sie pokazac w 'uzywanej szmacie' .... a mam naprawde ladny bialustki z misiem kombinezon nalozony 1 raz bo sie za maly okazal :/ to sliczny jest, ale przeciez uzywany.. to witki mi opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂
Ja dzis bylam w H&M, kupilam dwa szlafroki przecenione z 40 e na 15e, grugi to mi maz wcisnal. Ja bedac w pl kupilam szlafrok za 130 zl. wiec tu za ta cene mam 2. Ale jestem mega szczesliwa, bo kupilam dla synka spodenki bawelniane, na ktore polowalam 4 miesiace, pisalam sa z taka guma szeroka na pepuszek by nie uciskal, byly dzis przecenione 50%. Za dwie pary dalam 4,95 e. Mialam kupic koszule do karmienia ale tu sa dalej po 40 e, wiec kupilam sobie sliczne pizamy za 15e, tez 60% przecenione. jak bede karmic bede ubierac moje koszule na krotki rekaw a do tego szlafrok i juz. Ja dlatego spakowalam po 4 sztuki wszystkiego, bo tak mam napisane na karcie do szpitala.
Synek tak mocno mnie wypycha nie wiem czy on nozki prostuje, masakra, jest bardzo silny.
ktos pisal o wymiotach. Ja dzis o 4 rano jadlam, a o 9 sie przebudzilam i tez wymiotowalam ale tylko kawsem i od razu lepiej. Juz caly dzien sie dobrze czulam.
Evelcia super dostalas prezent od tesciowej.
Chcialam sie was podpytac jak to jest z urlopem wychowawczym, czy aby go dostac to szef musi podpisac zgode, czy jak to jest?, bo ostatnio dowiedzialam sie od znajomego, ze jego pracownik zlozyl podanie, ze idzie na Urlop tacierzynski na 2 lata, a kumpel ma firme i nie wie czy musi takie cos podpisac czy nie. Jak to jest? Ktos wie? 🥴 🥴
Innicone bedziesz pierwsza? 🙂 🙂
Evelcia piekny brzusio 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉 kamila to chyba juz-ty jeszcze w domu? a po nocy nie mialas juz skurczy, bo skoro czop wypadl to chyba sie zaczyna 🙂powodzenia 🙂
oj te tesciowe naprawde dziwne kobiety niektóew 😉 moja na cale szczescie jest w porzadku 🙂
Ubranka juz gotowe w szufladach czekają, a teraz wlasnie zrobilam sobie przerwe w prasowaniu poscieli, pieluszek, recznikow i kocykow 😉Jak tak prasowalam rozek-becik to juz chcialam w nim tulic Bartusia 🙂buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika to u was jakos pozno u nas juz sie koncza przeceny sa od 3tyg 😁 szkoda tylko ze ja taka gruba i nie moge nakupowac nic 😞
wiecie musze to napisac ,dziekuje bogu za polskie lumpeksy i szmateksy 😁 😁 moja kochana mama poszla na polowanie i wczoraj dostalam przesylke,takie body,pajacyki i sweterki ze szok!!!!!!!!!!!!!!! nawet skarpetki z next i ...GAP!!!!!!! i podobno za 0,50groszy !!!!!! tylko pogrzebac trzeba bylo 😜
kamila a czujesz dzidzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Ja niedawno wróciłam z egzaminów.Niestety z chemii tylko 3 a miałam ambicję na więcej ale to może dlatego że jestem po koszmarnej nocy.Całą noc spędziłam na siedząco bo strasznie plecy mnie bolały.
Evelcia prezent pierwsza klasa,brzusio cudny a rozstępami się nie przejmuj,ja tez je mam.
Kamila jak będziesz miała dziś skurcze to do szpitala.Chociaż podobno jak czopa nie ma to nawet jeszcze przez 2 tyg.można chodzić i nie zawsze od razu się rodzi.
Dzisiaj moi znajomi mnie zobaczyli po miesiącu i powiedzieli tylko jedno:TY JESZCZE SIĘ TOCZYSZ??
To samo powiedziała profesorka od angielskiego...
Masakra...Idę odpoczywać przed jutrzejszymi egzaminami.Przede mną matma i fizyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese super rzeczy upolowałaś 🙂 A Ty Monisia co kupiłaś ?
Evelcia pięknie wyglądasz!
Innicone uważaj na siebie i bądź czujna jakby się skurcze powtórzyły!!
A powiedz mi jeszcze jak je dokładnie odczuwasz? Bo ja albo nie miewam albo dalej ich nie umiem rozpoznać 😞
Malwina ważne że zaliczone i masz z głowy 🙂 A jutro dalej trzymamy za Ciebie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia, swietnie wygladasz! naprawde 😉
Karinka Ty tez widze szalejesz z przygotowywaniem domku 😉 juz czas w sumie. Co do lumpeksow to zgdzam sie, bezcenne 😁 😁 😁 mamcia za 60 zl kupila mi od groma rzeczy dla malego, na dniach przyjada z Polski 🙃 🙃 🙃 juz sie nie moge doczekac 😉
Malwina ciesze sie ze zdalas, czasami jest lepiej a czasami gorzej 😉 grunt ze do przodu, powodzenia jutro 😉
Snaerka, ja PIERWSZY RAZ W ZYCIU !!!!!!! kupilam nieusztywniany stanik NAWET BEZ FIZBINKI (czarny i bialy) bedzie do karmienia, 4 euro za szt bawelna, delikatny, i dziwnie sie czuje w tej szmatce. No ale coz. Nie powiem, bo wydaje sie wygodny. Pozyjemy zobaczymy. Kupilam tez sexi bielizne dla N siostry na noc poslubna i koszule nocna, tez sexi. Bo dla mnie nie ma co narazie patrzec :/ sobie jeszcze sweterek, i podkoszulki bawelniane na ramiaczka bo juz wszystko porozciagane mam przez brzucholek 🤪 i wiecej juz obiecalam sobie nie kupowac, szczerze jakby byly tam rzeczy dla niemowlat to slowo ale sobie nie kupilabym NIC, tylko dla Babla 😉 No u nas niestety H&M zamula, moze za tydzien. w C&A mamy przeceny, ale tez rewelacji nie ma 😉
marza mi sie znowu szpilki, i super powabne sukieneczki 🙃 jak urodze i dojde do siebie to mam nadzieje wrocic do dawnej formy 😉 chyba ze bedzie ze mnie KLOC.
Musze pochwalic sie moim zacmieniem mozgu. Patrze dzisiaj odruhowo na pralke, a w srodku... pranie z czwartku rana 🤢 🤢 🤢 szok, taka skleroza :/
Snakerka ja skurcze bolace mialam tylko 2 razy jak we Francji bylam, a tak to tylko napinanie sie brzucha, wtedy jest aly pokrzywiony ale bezbolesne. Nie wiem jak to wyglada u innych dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia te staniki na pewno będą wygodne, ja już w obecnych szału dostaję bo jak siedzę to mi się niemalże fiszbiny w brzuch wbijają 🤔 Najchętniej chodziłabym bez, ale dziękuję potem cycki do kolan 😉 I pomyślałam nad takim topo-stanikiem http://allegro.pl/gatta-biustonosz-bezszwowy-sport-top-xl-i2019312820.html chyba zamówię.
Ja mam prawie cały czas uczucie napiętego brzucha dlatego tak ciężko mi rozpoznać skurcze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka, topo stanik fajnie sie prezentuje i 100 razy lepiEj niz zwykly szmaciany 😉 a dla Malucha w tej cenie 2 pajcyki to super okazja!! JA CHCE ALLEGRO!!!!!!!!!!
co do skurczy to brzuch podczas nich przybiera dziwaczny ksztalt, przypatrz sie nast razem. Ja mam najczesciej jak plackiem leze na plecach i jak dlugo chodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

Tyle napisałyście, że nie wiem już co mam pisać.

Innicone, jak już czop Ci odszedł to po ptakach. Na 2 tygodnie nie licz, co najwyżej na tydzień i to mega co najwyzej. Ja na Twoim miejscu zgłosiłabym sie do szpitala na podtrzymanie jeszcze, może zaserwują Ci jakies lekarstwa dla dzidzi. Jesteś jeszcze w 35tc, więc nie daj Bóg będzie problem z oddychaniem u dzidzi. Moja N. z 36t1d. Wszystko było z nią bardzo ok i zaraz po paru godzinach wróciłyśmy do domu. Mi czop odszedł to z tego co pamiętam po 3 dniach urodziłam. A tez już tylko leżałam. Poza wyjściem do toalety i tak dotrzymac tygodnia nie dałam rady. Leż koniecznie jak nie chcesz iść do szpitala. Albo skontaktuj się z gin. Tu u mnie nie podtrzymują ciąż, bo mój lekarz wiedział, że czop mi odszedł i od tego czasu jeżdziłam jedynie do niego 2 razy dziennie na KTG.

Agnese, pytałaś co N. miała na sobie w szpitalu. Otóż to różowe to komplet - kaftanik i półśpiochy. Pod spodem miała jeszcze bardzo cieniutki kaftanik na długi rękaw. Ja miałam dużo ubrań ze sobą, ale połowa się nie przydała, bo ja nie zostaje w szpitalu. Weź co uważasz za słuszne, na pewno takie ubranka, które nie sprawią kłopotu Tobie ani osobie, która będzie synka ubierała zaraz po porodzie. Na wyjście ubrałam jej jeszcze pajaca i ciepłą czapkę i w rożku i kocu zawiniętą zabrałam do domu. Na dworze była tylko 2sek. z drzwi szpitalnych prosto do samochodu. I nie wkładałam jej do fotelika, tylko ją trzymałam na rękach, przeciez to było takie chucherko.

Malwina, trója to też ocena. Czasami nawet jak się bardzo chce to się nie da. Nie przejmuj się, ważne, że masz za sobą.

I więcej nie pamiętam co miałam skrobać.

Sprzatałam dzisiaj, niby z mężem, ale co z tego i tak wszystko mnie boli.

Dobrej nocy i niedzieli Brzuchatki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki, spiochy. 🙂 🙂
Ja juz wstalam, bo musialam zjesc sniadanie, az mi w brzuchu krecilo z glodu, Kolacje ostatnia jadlam po 23. Szok tyle jesc i czuc glod.
A tym czopem to slyszalam, ze jest roznie, jednym odchodzi 2 tyg. przed innym w tym samym dniu.
Monisia ja jak weszlam do H&M, popatrzylam na ciuszki dla dzieci /i te same spodenki na ktore polowalam/ i nie byly przecenione bylam taka zalamana. Jak mielismy juz wychodzic schylilam sie by popatrzec na pajacyki, ktore wisialy pod sciana, na innym wieszaku, a tam nic nie napisali, tylko na metakach, ze 50 % taniej. Jakos tak zle oznaczyli. Zaczelam szukac tych moich spodenek i znalazlam. I to wyglada tak obok stoja wieszaki z nowa dostawa z tymi samymi ciuszkami po normalnej cenie, a pod sciana te same spioszki nawet kolory tylko, ze z jesieni za 50%. Tak samo kupilam dwa takie pasy, bialy i czarny tylko na brzuch, super sa nosze moje koszulki, a na brzuszek naciagam te pasy bawelniane. I tak na jednym wieszaku te pasy wisza za 3 e-2 szt. A obok stojak z tymi samymi pasami, nawet kolory i napisane nowa kolekcja, i te same pasy za 12,95 e. U nas dopiero od wczoraj zaczely sie przeceny w H&M, w C&A, zero doslownie nic nie przecenili jeszcze dla dzieci. Ale pamietam w zeszlym roku tak najdluzej byly promocje bo az do 20 lutego i przecenione nawet po 1 i 2 e, by sie pozbyc ciuchow. wiec kazdy sklep inaczej zaczyna. W H&M byly tez staniki po 5 e, ale kolorowe, a ja lubie tylko biale. a takie wielki mam od siostry, wiec na sile nie bede nic kupowac,
Ale ty Monisa dobra jestes, dla siostry N jeszcze robisz zakupy. Za dobra jestes.
Dzieki Marta za podpowiedz, jak ubralas Natalie. U nas maz musi przyniesc fotelik na porodowke, bo jak go nie ma nie wydadza dziecka. 🙂 🙂. Nie mozna malucha wyniesc na rekach, to jakies nowe przepisy od 3 lat. 😉 😉
Malwina gratuluje zdanego egzaminu i trzymam kciuki za nastepne. Nie raz na 3 trzeba bylo wiecej sie napracowac niz na 5 z innego przedmiotu. Wiec aby zaliczac i do przodu.
Monisa mi tez w ciazy dokucza skleroza, swiatlo w mojej lazience gdzie mam pralke palilo sie cala noc i dzien. A wczoraj tez dwa razy chodzilam do kuchi wylaczyc gaz, i nawet nie pamietalam, ze wczesniej wylaczylam. . 🤨 🤨
A co do szmatriksow to wam pisalam, ze moja mama takie fajne ciuszki nakupowala, i jeszcze po 1 zl za sztuke, same markowe, a wygladaja jak nowki, nawet lepsze, niz te co sie dostanie od znajomych. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Znowu Agnese pierwsza hehe 😉
A ja zaliczyłam spacerek i śniadanko, dziś pospałam AŻ do 6 z 2przerwami na siusiu. Nawet dobrze się spało, choć krocze mnie coraz bardziej rwie.
Co do jedzonka w różnych dziwnych porach wcale się nie dziwię, my wczoraj kolacja ok.20 potem przed snem ok.północy sucha bułka na szybko bo już mnie przyssało no i teraz śniadanie. Ale bywają i noce gdzie ok 2 czy 3 muszę zjeść pierwsze śniadanie, a koło 7 czy 8 następne 😮
Dzisiaj zaczynamy 34 tc 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...