Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marto Takie plamki i wydzielina w tym etapie ciąży jest bardzo normalna. Być może masz jakąś infekcję? Ja mam podobnie,co chwilę mokre majtki. Muszę ciągle nosić wkładki . Tylko,że ja mam jakas drobną infekcję.
Cholera,musze jechac do pracy i zawieźć zwolnienie :/ Nie chce mi się,bo musze sie ogarnac wygladam strasznie !!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnes, podziel sie z nami jak bedziesz miala czas i ochote 😉 sposobami na radzenie sobie z bolem porodowym, bede BAAARDZO wdzieczna !
Snakerka, mega zakupy, radosc z paczki bedzie jak nie wiem 😉
Dziewczyny ja z ubezpieczalni dostalam podkklady na lozko, podklady poporodowe 2 paki jedne mniejsze drugie mega wielkie no i spirytus i gaziki do pepuszka i kilka innych rzeczy. Dla mnie dziwne to jest ze szpitale u was nie ma w zaopatrzeniu tych mat na lozko, normalnie chore. Ja to w szpitalu bede miala, ta paka jest w razie jakbym w domu miala rodzic.
CHorych snow c.d. snila mi sie wieeelka dziura w ziemi, pierwszego dnia mala potem wielka ze dna nie bylo widac i jakis specjalista powiedzial ze ma z 11 km glebokosci a wygladala jak krater od wulkanu 😮 😮 😮??? i jak sie przejmowalam ta dziura to zaczelam rodzic. Wyszlo ta ze zrobili mi cesarke pod pelna narkoza i pokazali mi 1 maluszka, a za chwile ...2. Urodzilam bliznieta, 2 chlopakow. Pierwszy malutki zlapalam z nim kontakt ale jakis taki bezosobowy, a drugim to w ogole. Uczylam sie karmic piersia, temu pierwszemu mleczko lecialo i sie w koncu przyssal a o drugim to zapominalam i nie dawal rady mi jesc z cycocha. Byl brzydki, wielki i mial czarne wlosy, wygladal jak malpka. Ogarnialam sie z tymi blizniakami i tego samego wieczora szlam z tymi bablami na impreze domowa do znajomej 🤪 🤪 🤪 i niech mi ktos wytlumaczy O CO KAMAN?!!?!? no i w tym snie poszedl laktator w ruch z paczki od mojej mamy a strasznie nie chcialam go uzyc zeby Maluch od cyca sie nie odzwyczail, i oczywiscie do N powiedzialam w tym snie zebby na brzuszku newsa napisal 🤪 masakra, porabany sen na maxa
Innicone faktycznie milczy, nie zostawila zadnego namiaru, ja mam nadzieje ze ona pojechala do tego szpitala i sie nia zajmuja. No i ciekawe, moze juz urodzila ?
Evelcia widze ze masz juz serdecznie dosyc 😉 w takim razie trzymam kciuki za to zeby Marcelek sie pospieszyl z wyjsciem na swiat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze wiecie co, wczoraj znowu dostalam jakby obuchem w glowe, ja myslalam ze ta moja znajoma pijaczka po 40-tce co z nia do poloznej ciagle latalam to pic przestala bo juz od jakiegos czasu mowila ze \"nawet pic piwa juz nie MOGIE (-?!?!?!) bo mnie zgaga meczy\". A tu zonk, wczoraj kolezanka u ktorej bylysmy mowi ze pojechala do nich po odbior rzeczy firmowych do pracy po urlopie i patrzy a przed G na stole obiad, i... desperados. Jej facet to samo. Ja pier... normalnie swinia jak tak mozna? stare to a glupie, to samo ostatnio mowila ze cos sie z nia dzieje nie tak bo strasznie piersi ja zaczely bolec i jej zolte cos wycieka a to niby za wczesnie, i ze to chyba oznaka przedwczesnego porodu 🤢 🤢 🤢 laska urodzila 2 dzieci. Zbrehtalam ja, ze przeciez to NORMALNE. Ten alkohol jej mozg wyzera, wiecej z nia nie pojde do zadnej poloznej, jak ona tak o siebie dba. Normalnie DEBILKA. Wyglada na alkuska, wstyd mi z nia do tej mojej przychodni lazic, juz jej sie nawet nie pytaja czy przestala palic (zawsze molestuja tymi pytaniami osoby ktore sie przyznaly ze pala), bo na odleglosc widac i czuc ze to palacz i alkus. Normalnie sorry ale mnie krew zalewa jak slyszy sie i widzi takich glupich ludzi. 😠 😠 😠
Dziewczyny a powiedzcie jaka macie masc na brodawki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂
Ale Monisia masz znajoma? szok. A ja dopiero wstalam. Moj maluszek caly czas prostuje nozki, tak mi brzuch rozciaga, ze masakra, nawet maz czul jak sie przytulilam do niego, znaczy polozylam sie na boku i oparlam noga o jego brzuch bo mi bylo tak wygodnie. W nocy kilka razy sie przekrecam a m ze mna nawet mi pomaga te obroty robic. W wannie jak sie poloze to juz nie daje rady wstac, maz przychodzi i mi pomaga, taki klocek ze mnie. W sumie przez ten weekend maz wszystko w domu zrobil za mnie. Ja spalam a on wywiesil pranie, poodkurzal. nawet mieso na kotlety ubil. Pomaga mi jak tylko moze.
Dziewczyny gratuluje zdanych egzaminow i was podziwiam.
Co do bialych uplawow, tez mam i sa biale. Czytalam, ze to normalne, biale, nic nie smierdza ani nic nie piecze. Brodawki mnie nie bola ale rano zawsze widze zolte plamki na pizamie od siary. Nie chce spac w staniku bo mi ciasno.
Ciekawe co z innkone.
Ide sie ubrac bo za 1 h maz przyjedzie na obiad a ja w pizamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo tak mam juz dosyc 😞 pospalam chwile ale musialm wstac bo brzuch ciagnie nawet poduszka do karmienia ktora podkladam pod przuch juz nie pomaga 😠 😠 😠 zjadlam zupe shrek i nie wiem co robic dalej ,chyba nic 🙂
wiecie kto sie juz dlugo nie odzywa Tusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
u mnie też nawet dobra noc jeśli można w ogóle powiedzieć że dobre są 😉 Śmiałam się do mojego m. Ze ciekawe kiedy prześpię jakąś całą noc bez wstawania do dzidzi i beż żadnych dolegliwości pewnie nie szybko.... 😉 Ja wstałam po 10 ale jeszcze bym pospała tylko że mam pogrzeb takiej dalszej cioci (matka chrzestna moje mamy) no i musiałam wstać wykąpać się umyć włosy i zdążyć odtajać do 14 🙂 a na jutro mam silne postanowienie iść zrobić te badania bo za tydzień wizyta u gin. Już się nie mogę doczekać tej wizyty bo chyba to będzie moja ostatnia 🙂 🙂 🙂
Ja nie mam żadnej maści na brodawki i na razie nie kupuje nic zobaczę jak to bezie w szpitalu i w razie czego mam tam znajomą na noworodkach to mi da na początek jakąś a później m. coś kupi w aptece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie mam zadnej masci ,ciekawe czy wogole bede miala pokarm 😮 ola ma racje dowiemy sie jak najlepsza w szpitalu 🙂
co do naszej kolezanki to TUSIEK wypisal sie ze strony bo teraz gdy przegladalam arch wystepuje jako GOść,ciekawe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉
Ja dzisiaj znowu się nie wyspałam;/ Wczoraj była u mnie mamuśka poprasowałyśmy reszte ciuszków poukładałysmy w komodzie od najmniejszych itd. A no i juz prawie torba spakowana czekam tylko za 2 koszulą rozpinaną bo zamówiłam sobie. Wczoraj była u mnie kuzynka co rodziła 3 miesiące temu ze swoim słodziakiem (spał sobie w kołysce Adasia tak słodko) i mówiła mi co mam zapakować u nas nie można mieć nawet tych jednorazowych gaci;/ będę chodziła z ligniną jak kaczka 😠 nie pytałam się o te podkłady na łóżko ale kupie pewnie to drogie nie jest.
Ona mówiła że stanika nie używała tam ale jak ją piersi bolały to dostała jakieś zioła i maczała sobie te wkładki laktacyjne i przykładała. No i nie zapomnijcie jeszcze żeby sobie kupic antyperspirant bezzapachowy w aptece chyba są dzisiaj jade to też kupie. A tak to co już pisałyście.

Co do spania to nie wiem czemu nie mogę zasnąć wczoraj taka zmęczona niby byłam położyłam sie o 22 i do 1 się męczyłam i wstałam wcześnie;/ Od paru dni mam małe plamki na koszulce po nocy już siara się pokazuje mój T się śmieje że do kawy mogę mu spuścić 😁
A i jeszcze chciałam się zapytac czy któraś ma seledynowy śluz z tego co słyszałam to jest wiele więcej tego śluzu już mnie to trochę męczy ale żeby był zielonkawy? Niby lekarzowi mówiłam że czasem mam ale nie skomentował tego hmm a teraz to cały czas mam wizyta dopiero za tydzień w środę.
A jak tam nasza koleżanka której wypadł już czop i miała skurcze pojechała do szpitala wkońcu bo coś nie widzę żeby pisała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki:*
Ja dzisiaj lepiej spałam ale znowu mnie strasznie krzyż bolał 😞
Wstałam,zjadłam,wypiłam kubek gorącego mleka i teraz się lenie.
Ja już nic nie robię w domu bo później strasznie się czuję 😞
Także Bartek wróci z pracy to czeka go odkurzanie i przyniesie mi na górę żelazko i deskę do prasowania i będę prasowała małego ubranka.
Dzisiaj też czeka mnie nauka,angielski,biologia i matematyka....Ocipieję z " radości" chyba...
No właśnie Tusiek się wypisała ciekawe dlaczego??
Ciekawe co z Innicione i ciekawe jak sie nasza Ola czuję 🙂
Ja dzisiaj pakuję torbę do szpitala.
Jutro wizyta to się dowiem co i jak.
Z tymi upławami seledynowymi to radzę założyć wkładkę i na wizycie wspomnieć o ich kolorze i w razie czego pokazać ją lekarzowi.Mi tak tłumaczyła położna,że najlepiej mu wtedy wkładkę pokazać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biedna nie mam prawie wcale siary zobaczymy co bedzie po porodzie , dobrze ze napisalas o tym antyperspirancie ,musze kupic inny niz ten co mam 🙂 kolezanka mam nadzieje ze pojechala do szpitala sie skontrolowac 😉
malwina ja tez jutro rano do szpitala na kontrole 🤪
ide zaraz po natlke do szkoly moze swieze powietrze mi pomoze na kiepskie samopoczucie a popoludniu szkola tanca ,wiecie co ja caly czas lsucham 🙂 Boso Zakopower 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 melduje sie jeszcze w 2paku :P
Bylam u lekarza, zrobil mi ktg, skurcze wyszly, te twardnienie brzucha to wlasnie sa skurcze :/ jeszcze mala sie wiercila tak, ze polozna musiala mi brzuch z prawej strony ucieskac zeby mala sie tam nie sadowila :P mam brac nospe i wrazie jak mi brzuch ebdzie twardnial przez 2 h to od razu do szpitala, szyjka mi sie ruszyla :/ wogle mam jakas nadzerke 🥴 kij wie co to jest ;/ mam lezec plackiem i dotrwac do konca tygodnia 🙂
Dzis bylam w banku odebrac pieniazki i od razu do sklepu z Adim poszlismy kupic rzeczy, ktorych nam brakuje do szpitala. Teraz pojechal do reala kupic reszte mnie nie chcial zabrac ze soba 😞((, bo tam zawsze te kilka groszy taniej. Wiec torbe mam juz spakowanal od dzis :P
co to kontaktu ze mną: 665627590 🙂
a za godzine jade na usg 🤪 🤪 🤪 🤪 znajoma mnie zawiezie bo mam cholernie daleko ;/ a zadne autobusty nie jezdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie już urodziła albo ją zostawili już w szpitalu jak jej czop wyleciał 😉 No ja też chciałam normalny anty zapakować.. Ona w 36 tyg chyba jest z tego co wiem to trochę szybko hmm trzymajmy za nią kciuki. Ja się ostatnio przestałam stresować porodem jak mi powiedział, że nie będzie u mnie zle 😉 co będzie to będzie trzeba to przeżyć jakoś 😜 Idę się wykąpać wysuszyć i ruszam na ostatnie zakupy w aptece i odwiedzić tatusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese napisał(a):

Ale Monisia masz znajoma.[/qu

zeby nie bylo to znajoma z pracy :P
hihi wszystkie jestesmy jak wieloryby :P
No Tusiek faktycznie dlugo sie nie odzywa i dziwne ze sie wypisala 😮
co do uplawowo Malwina ma racje lep0iej pokazac lekarzowi jak lekcewazy to co mowisz bo teraz lepiej pozbyc sie infekcji, Mataer kiedys pisala ze zaden lekarz nie pozwoli na naturalny porod przez zainfekowany kanal rodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zauwazylam :PP
sklepy mialam po drodze do domu to zaszlam i pokupywalam :P
a teraz dumny tatus mi sie z wyrka ruszac nie pozwala, i sam wszedzie chce jezdzic 😞 a ja tez chce powybierac rzeczy z nim ;/ ale mus to mus.
juz tego usg sie doczekac nie moge : dDDD o 13.15 znajoma przyjezdza i na 13.45 mam wizyte 🙂

i naprawde nie przejmujcie sie rozstepami, to co u mnie sie dzieje to istny armagedon :P a kremy rozne stosuje, juz mam taka tendencje rodzinna 😞 zdjecie bym wkleila, ale boje sie ze bedziecie miec koszmary rozstepowe potem :p

foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny to ja Tusiek

musiałam usunąć konto, bo na kompie jakiś trojan nam się zainstalował i takie szopki robił, np na fb pousuwał mi znajomych niektórych i sam jakby wchodził na nasze różne konta z zapisanymi hasłami i wysyłał linki do jakiś zawirusowanych stron, więc na wszelki wypadek usunęłam konto żeby żadna z was czegoś ode mnie nie otworzyła 🤢
czytałam was ale bez pisania, ale widzę że wspominacie mą zacną osobę to zarejestrowałam się na nowo, bo od wczoraj kompa mam zrobionego ufffff co za przygody 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek,fajnie że się odzywasz ! 🙂
Byłam w pracy,po drodze wsta;piłam do Kerfura i mój rezultat to- 😁 Duża bajaderka (chyba jest z alkoholem,wiec kilka razy tylko ugryzłam) i 3 pączki. 2 juz za mną 😜 🙃

A co do słuchania muzyki,jeśli mój bobas długo się nie rusza to puszczam mu to -> http://www.youtube.com/watch?v=JQqFP658aHo oczywiście bardzo głośno i na porządnych głośnikach 🙃 Od razu się tłucze w brzuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki u mnie w porządku.
Skurcze są mocniejsze i częstsze niz w szpitalu ale w razie czego to ide od razu do łóżka i przymusowe leżenie.
W czwartek do ginekologa po nastepne skierowanie do szpitala wiec przeglądam czy wszystko mam dla małego bo mam leżęć juz do rozwiązania.

Jak mi brakuje chodzenia do sklepów i kupowania dla małego 🙂
Ale nic z tego.
Dziś pojechałam po wypis ze szpitala i miałam tylko przejśc z samochodu do pokoju z wypisami i z powrotem i już skurcz za skurczem i brzuch znów boli jak na okres.
Wiec leże teraz w łożku
no cóż czego sie nie robi dla dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam dopiero po 12 ,spacerek z psem, teraz robię zupę, i pozbieram się z furą do blacharza z nadzieją, że szybko to wyklepie.
Evelcia ja też uwielbiam tą piosenkę BOSO 😉 Nie wiem sama czemu ale coś w niej jest 😉
Innicone trzymamy kciuki za udaną wizytę!!! Rozstępów sporo ale jak zbledną nie będą aż takie tragiczne 😉
Tusiek cudnie wyglądasz!!!! Sexi mamuśka 😉
Aleksandra oszczędzaj się jak najwięcej możesz i dużo zdrówka!
Ja w nocy przez to wiercenie bardzo intensywnie myślałam o porodzie i zaczęłam się go bać 😞 Wczoraj poklikałam chwilę z koleżanką która kilka dni wcześniej urodziła i mówiła, że w tym szpitalu (też tam będę rodzić) bardzo fajne położne i że bardzo podpowiadają podczas porodu jaką pozycję przybrać żeby było wygodniej i akcja szybciej postępowała - koleżance najbardziej spasowało na klęcząco... Rany co to będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...