Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc brzuchaczki.
Ja czuje tak jak maluszak by pileczke odbijal delikatnie o sciany mego brzuszka. Snakerka kichnieciami sie nie przejmuj, moja siostra jak chodzila do lekarza na wizyty i lekarz chcial by sie dziecko przekrecilo kazal jej specjalnie kichac. Wioletka ja jeszcze nie w temacie z bajkami, jakie teraz dzieci ogldaja, ty to chciaz na biezaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja niestety kolejny dzień męczę się z katarem w nocy kiepsko spałam bo nie miałam jak oddychać:/ Mam nadzieję, że jeszcze max.2dni i będzie po sprawie i spokój na jakiś czas 🙂 Dziewczyny, które mają w tym tyg.wizyty i usg - trzymam za Was i maluszki moooocno kciuki, oby same dobre wieści ujawniały się na forum 😉 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka, współczuje Ci choroby. Ja mam odrobine kataru, a może i nie, może to tylko błona śluzowa w nosie tak reaguje. No i krew z nosa normalna u mnie, w ciąży oczywiście. W pierwszej ciąży leciała mi krew z nosa regularnie 2 - 3 razy dziennie około 3,5miesiąca.

MonisiaJ ja te kłucia miałam na początku ciąży teraz. Z Natalią na poczatku i na końcu. Ale teraz mnie ewidentnie ciągnie do dołu. Z Natalią ciągneło mnie tak na końcówce. No nic, wierzę, że wszystko będzie dobrze. Tutaj niestety nie podtrzymują ciąży 😞 Dla nich jest: niech sie dzieje co chce.
Niedawno sobie myślałam, że jakbym była w PL to Natalia nie urodziłaby się na początku 36tc. Bo do szpitala pojechałam ze skurczami i rozwarciem na 2 palce, a worek płodowy to lekarz mi przebijał, bo sam nie pękł. Więc może w PL dolezałabym na podrzymaniu w szpitalu. Chociaż dziecko z 36tc nie jest uważane za wczesniaka, więc być może dlatego zrobili jak uwazali. Ciekawe jak tym razem wytrwam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a my po wizycie!!! Maluch 389 g, pisiorek jak malowany miedzy nogami, az mojemu mezowi zdjecie zrobila specjalnie bo nie mogl uwierzyc w te szczescie, dostalismy tez zdjecie buziulki 3d i najwazniejsze-ZDROWY, wszystkie pomiary ok. Jezu jak ja sie balam nie widzialam malucha na usg 8 tygodni! Z tego zmeczenia az padlismy, ja juz sobie pospalam a moj N dalej spi. Rodzina najblizsza obdzwoniona i uszczesliwiona. Kurcze jak fajnie. A synek imie bedzie mial Aziz. To na bank juz, ja jeszcze musze wybrac polskie ale to juz potem, bo z tego szczescia to padam z nog.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monisiaj- to super,fajnie że wszystko w porządku z Dzidziusiem. Ja też po wizycie padłam jak przecinek z tych wrażeń.

Zdjęcie dzisiaj robione,więc jak najbardziej aktualne 😉 A lakier owszem i ładny,ale w rzeczywistości jest duużo ciemniejszy, tutaj wyszedł delikatnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moniquee 🙂 Nie wiem jak reszta naszych brzuchatek ale ja tak czuję się z małymi przerwami od początku ciąży-to całkowicie normalny stan w naszej sytuacji 🙂 Bywały dni ,że nawet leżąc czułam ,że się męczę 😞 Dziś jest już lepiej -chociaż takiej energii jak z przed ciąży to baaardzo mi brakuje - jeszcze trochę i wszystko wróci do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no na początku ciązy to ja tez nic nie robiłam tylko spałam 😉 Ale chodzi mi o teraz jestem w 22 tygodniu i nic nie robieniu cały dzień wieczorem jestem wykończona , to mój chłopak sie zemnie smieje bo On po całym dniu pracy później sie kładzie odemnie 😉 😉 No jeszcze troszke i wszystko wróci do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...