Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja siostra stwierdzila, ze nie odda mi lozeczka corci, bo chce ja teraz uczyc w nim sapc. Kupila mi nowe lozeczko w Danii za 50 zl w przeliczeniu na zlotowki. W sklepie sa teraz promocje bo zmieniaja ekspozycje. http://www.babysam.dk/senge-og-mobler/sengebaby/marytremmeseng60x120-hvid-5700000025656 moje lozeczko jest dab a nie biale. Juz nie moge sie doczekac kiedy je od niej zabiore. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 Ja mam dopiero 21/10 to usg 4D, a potem 24/10 u mojej gin.Ale jakoś wytrzymam 🙂 Dzisiaj strasznie męczy mnie katar-masakra. Wreszcie przyjechał Pan od kuchni z resztą mebli i montuje.. ale już zapowiedział, że blaty dorobi jutro... no cóż.. wie, że będzie go to kosztowało (kolejny dzień opóźnienia) 😉
I już się cieszę, że wreszcie będę mogła ugotować sobie jakąś zdrową zupkę czy mięsko. Mężuś też od razu zyska energii 🙂 A jak Wam mija dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najlepiej wczoraj sie dowiedzailam od brata, ze jego corcia ma 13 maja I Komunie,/a moj maz jest chrzesnym/ 12 maja mam wesele przyjaciolki. Mama sie smieje, ze w ten sam weekend jak przyjedziemy do pl, mozemy jeszcze zrobic chrzciny. Trzy imprezy w jeden weekend. Chyba nie damy rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka dobrze, ze juz konczy. Wiem jacy sa fachowcy, 4 roboty rozpoczna na raz, pierw obiecuja, ze w danym terminie sie wyrobia a potem okazuje sie, ze przedluzaja. Ale ze facet sie zgodzil na nizsze wynagrodzenie za zwloke. Dobra jestes w pertraktacjach i dobrze. W koncu biora pieniadze i nie male a z czlowieka robia idiote. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To lozeczko z ekspozycji i dlatego tak tanio. Tu we wloszech, tez mozna kupic rzeczy ktore byly na ekspozycjach i normalnie za groszowe sprawy. Wloch tego nie kupi, jak cos stalo na targach i ktos dotykal, mi to nie przeszkadza. 🙂 Jeszcze sie ciesze, ze udalo mi sie kupic taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese, przez ostatnie lata trochę się nauczyłam życia i walki o swoje. W tym przypadku jestem nie ugięta, a gościowi mówię pewne rzeczy pół żartem pół serio, ale swoje i tak wynegocjuję. Ale wiesz rozbraja mnie jak tłumaczy kolejne dni opóźnienia...np. dzwoni rano i mówi "K... znowu mi dzisiaj młody do roboty nie przyszedł..nie wyrobię się" ja na to już tylko "ok, ale będzie to Pana kosztowało" ("młody" to jego pracownik 😉 )normalnie ręce opadają hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oni sa cwani, i robia tak. Biora 5 zlecen na raz wiedza, ze sie nie wyrobia. Ale jak zaczna robic to wiadomo nikt ich nie zmieni, bo to sie wize z kosztami. A potem takie tlumaczenia, a pracownik u innego goscia robi. U mnie przynajmniej tak bylo. I zamiast 1 miesiac robia 2 albo 3. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meble w kolorze klon a blat orzech ale nie taki gładki tylko z takim wzorem jak np. układa się panele podłogowe. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało po złożeniu, do tego srebrny piekarnik i płyta oraz srebrny jednokomorowy okrągły zlew. Na ścianie tapeta beżowa z motywami ziarenek kawy i filiżankami, będzie jeszcze stolik kawowy z blatem jak na meblach na 2 srebrnych nóżkach wkręcany do ściany.
Kuchnię mamy akurat wąską długą i likwidujemy parapet kuchenny będzie zamiast niego blat a pod nim zabudowany szafką kaloryfer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klon to bardzo jasny kolor? i do tego orzech-masz na mysli taki wchodzacy w czerwien. Lubie jasne kuchnie. Wrzuc fotke. Poogladamy. Czyli rezygnujesz ze stolu takiego typowego by jesc obiad w kuchni? Wszyscy moi znajomi jedza przed telewizorem, i robia w salonach aneks kuchenny. Mi osobiscie sie nie podoba takie rozwiazanie. Ale maz jedzac obiad zawsze oglada telewizje. Wiec lata z talerzem do salonu. Nie pozwolilam mu wstawic tv do kuchni. Mimo, ze mamy przy kuchence wyjcie antenowe, bo poprzednia wlascicielka miala tv w kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese, połączenie kolorów jak na tym zdjęciu http://www.mikej.pl/oferta_meble_na_wymiar.php i taka faktura blatu, nie wpada w czerwień 🙂 to ciemny brąz, ale jaśniejszy niż wenge. W naszej kuchni nie ma miejsca na stół do jedzenia, więc będziemy mieć taki raczej podręczno-kawowy 100x30cm. Jak będzie skończone wrzucę fotkę. W całym mieszkaniu mamy wszystko w kolorze olcha (drzwi i meble) więc w kuchni chcieliśmy coś innego zrobić stąd takie zestawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnese, łóżeczko jest prześliczne. Też chcę takie !!! 🤪 🤪 (Twoja siostra nie mogłaby zrobić większego handlu? 😉 Czy to tylko pojedyncze sztuki? )
Ja oglądam wyposażenie wnętrz na stronce IKEA,mają cudne rzeczy i w miarę przystępnych cenach. Jest fajne proste łóżeczko singlar,ale chyba nie ma wykręcanych szczebelków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
Widzę, że się "meblujecie" od rana 🙂

Snakerka, kolory ładnie połączone, oby Ci sie w kuchni tak super gotwało jak będzie wyglądało 🙂

Agnese, łóżeczko super. Ja jeszcze nie myślałam jak zrobimy u nas. Natalia ma cały zestaw mebli, a łóżeczko z szafką na przewijak jest z możliwością przekręcenia na normalne łóżko i biurko. Ale na razie śpi w łóżeczku jeszcze, bo jest wielkie i jeszcze się w nim mieści. Mamy jeszcze łóżeczko turystyczne z "pięterkiem" jak ja to nazywam, pięterko podwiesza się na górze, żeby się nie schylać na sam dół. Chyba kupimy cienki materacyk i tak będzie, a później się zastanowimy co dalej. Pokój, który można zrobic dla drugiego dziecka, jest w sumie daleko od sypialni, więc jeszcze nie wiem, jak rozwiążemy ten fakt.

Dzisiaj nam wskoczył 20tc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martaer - dziękuję 🙂
A łóżeczko turystyczne to fajne rozwiązanie, ale jak dla mnie jak ktoś ma dom (np. szwagier miał tak że na górze w pokoju małej drewniane łóżeczko, a na dole w salonie turystyczne i dziecko zawsze na oku) U nas mimo, że mamy 3pokoje jedno drewniane wystarczy. Mam nadzieję, że dziecko spokojnie ze 2lata w nim wytrzyma.
Zastanawiam się jeszcze jak jest ze stabilnością turystycznego jak dziecko już np. wstaje i się kiwa w łóżeczku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snkaerka sliczna jest ta kuchnia, ktora widze na zdjeciu, podobaja mi sie jasne kuchnie. Mials racje robiac zlew 1 komorowy. Ja mam dwukomorowy i jestem zla. W sumie niby tam jest ociekacz na warzywa i owoce, ale w praktyce tego sie nie uzywa. Tez mam na to wycieta wyprofilowana deske do krojenia, ale tez nie uzywam bo jest ciezka i masywna i tak ciagle ja wyciagac i przekladac to masakra. Wiec ja schowalam. Najgorzej wciskaja nam kity a potem to sie nie uzywa.
co do lozeczka podoba mi sie ze wzgledu na cene i to ze jest z drewna dabu. Wlasnie podalam wam stronke, bo slyszalam ze w Niemczech tez sa takie przeceny ekspozycji. Jak ktos ma blisko do Berlina albo innego duzego miasta, to oplaca sie jechac na przeceny. W pl nigdy nie widzialam takich rabatow czy przecen.
A co do mebelkow pokoju dziecka to wlosi zabudowywuja cale sciany a w srodku lozko stawiaja i nad lozkiem sa szafki. Mi sie to bardzo nie podoba. I dlatego mysle jak by tu urzadzic po swojemu. I znowu nie zagracic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...