Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Skoreczka bo je kupiłam wczoraj, specjalnie dla córci 🙂)

Dzięki za słowa uznania, bardzo mi miło (aż urosłam, a przyda mi się bo mam 155cm 😁 😁 😁)

i jutro na urodzinach się podtuczę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moje pierwsze próby ze zdjęciami na tym forum 🙂

to jest mój śpiworek. Niestety zdjęcia są ciemne (bo kolory są jaskrawe w rzeczywistości).


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/spiworek2.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1166/spiworek2.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/spiworek.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5099/spiworek.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera ale jak na nie klikam to się w nowym oknie odtworzyły i mogłam dokładnie obejrzeć. Kolory nie w moim stylu, ale aplikacje słodkie. Chyba dużo będziesz pod zieleń miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor w ogóle na tych zdjęciach jest inny niż w rzeczywistości bo zdjęcia robilam telefonem. Nawet widać jaka róznica jest w obu zdjęciach tego samego spiworka. to kolor zielone jabłuszko. ściany będą częściowo też w tym kolorze - połączenie zielonego jabłuszka z fioletowo-amarnatowym. Jak na razie to jedyne zielone rzeczy kupione/ zaplanowane. w pokoju będzie więcej kolorów np. zasłonki beda błękitne z Bartem Simpsonem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przyznaję "bez bicia", że nie przepadam za zielonym. Dla swojego sama nie wiem czy chcę pod róż (tzn pościel do łóżeczka) czy może pod żółty. Dla syna miałam pod niebieski.
No, ale różnica wynika też z tego, że ja się teraz na córkę szykuje a Ty na synka 😁

a fotki to mi też tak dziwnie wychodzą, jak wrócisz kilka stron do ubranek to one jakby wyblakłe wyszły. Nie wiem dlaczego. Pewnie fotograf ze mnie do niczego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to unikam niebieskiego bo przyznam, że nie sztywnego lubię szufladkowania chlopiec-niebieski, córca-różowy 😉 Jestem za bardzo przekorna 😜 Ale kupiłam kocyk błekitny bo był śliczny, no i zasłonki. Ale wiecej w niebieskim nie kupię nic. Podobają mi się ostatnio tez źółto-białe kolory ale takie żywe, pastelowe. Czyli dla mnie zielony, fiolletowy, żółty, odrobina różu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają różowe, fioletowy, niebieski, czerwony, żółty. Nie wyobrażam sobie, że teraz miałabym wszystko różowe, ale coś na pewno. Dla syna też miałam cześć niebieskich rzeczy a cześć żółtych, białych, beżowych, nawet łososiowy komplet się trafił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mnie zielone i pomarańczowe bardzo się podobają dla chłopców. Tego niebieskiego jest za dużo. A jak pięknie chłopcy prezentują się w czerwieniach - cudo 🙂

Śpiworek bardzo elegancki 🙂

A ja ostatnio zakupiłam krótkie spodenki z Kubusiem Puchatkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka, ale słodkie kolorowe 🙂
Kobzior zgadzam się ze Skoreczką, takie gustowne. Będze dobre dla dzieciaczka, bo podobna maluchy nie lubią jaskrawych kolorów. Dopiero jak są starsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera ja też będę mieć synka i też unikam niebieskiego 🙂 Nie lubię takiego przypisywania płci do koloru. Z niebieskich rzeczy to mam na razie kocyk i gorna czesc baldachimu. (cos nadusilam i nie dziala mi alt wiec bede pisac bez polskich znakow) Kupilismy juz mebelki bialo-zielone, ale skrecimy je chyba w grudniu, zielona lampe nad lozeczko i zabe na np. zabawki. Poki co wszystko w ikei. Zdjecia wkleje pozniej jak juz bede mogla wstac z lozka.
Nikusia a skarpetki takie sliczne, kolorowe a Ty to naprawde figure masz nastolatki- tylko pozazdroscic.
Skoreczka a Twoj apartament to 5 kwiazdkowy- sliczne brzuszek 🙂 pozdrawiam goraco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
Kahira smoczusie uspokajające z AVENTU - prawda? 😉 też je mamy upatrzone ale w zestawie z pszczółką 😆 SUPER ZAKUP!

Tak to avent - te z pszczółką też były.
Skoreczko Gabryś tak jak twój Mikołaj korzystał z tych smoczków więc już innych nie szukałam. Miał kilka jednokolorowych i żółty z żyrafą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira bo to dobry produkt 🙂 Musz się przyznać do tego ze ja chomikuje wszystkie stare smoczki mojego dziecka ( chyba tylko wyrzuciłam jeden z pękniętym plastikiem)- 🙃 🙃 🙃 Sentymentalna jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira Ty masz taki charakterystyczny brzuszek. 🙂 Bardzo mi się podoba. Taki szpiczasty 😉 i oczywiście śliczna bluzeczka, 😜
Może faktycznie to przekona inne dziewczyny, bo jak ja z takich "chudym brzuchem" się pokażę to już potem nikt nie chce 😮, ale powiem Wam, że ostatnio przytyłam 🙂 i na następnym brzuszek będzie większy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...