Skocz do zawartości
KasiaKasia22

Ruchy płodu | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej podoba mi się okres w którym maluszek już zaczyna kopać. Naprawde coś niesamowitego... Codziennie jak kłade się maluszek boksuje mnie i kopie. We wtorek zaczynam 24 t.c. więc ruchy są coraz mocniejsze 🙂 , bo maluszek ma coraz mniej miejsca. :laugh: 😆 🙂 [img size=340]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dziecko.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jeszcze nie czuje ruchów ale już sie nie moge tego doczekać 🙂 🙂 kiedy moge sie ich spodziewać??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ruchy możesz już poczuć w 19 tygodniu. Takie niby żabki w brzuszku 🙂 ja jestem w 22 tc i jeszcze nie kopie, ale słyszę jak sobie tam buszuje, zwłaszcza jak zjem coś słodkiego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja czulam najpierw jak mi tam bulgotalo cos a potem jakby mnie ktos za pepek od srodka ciagnal 🙂 a kopniaka poczulam w 18 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiekszosc casu leze w lozku i fajnie by bylo jakby moglo malenstwo juz dac znac ze jest, czekam na te male kopniaki jak na zbawienie:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
😆 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/H1hb6tUpH6xpjj1RcB.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja poczulam w 15 tyg.ruchy dzidzi byly slabe a teraz dzidzia niema juz za wiele miejsca i wygina moj brzuch w kazda mozliwa strone :P niesamowite uczucie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj psiak dostala ciuszki do wachania ze szpitala 🙂 jezeli chcecie obejrzec zapraszam na nasza klsae 🙂 marta lis szczecin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja właśnie dzisiaj poczułam pierwsze, nieśmiałe kopnięcia...
Normalnie popłakałam się ze wzruszenia! Cudowne uczucie! Jestem taka szczęśliwa 🙂 🙂 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja czułam pierwszy raz ruchy dziecka w 19 tc, były to leciusieńkie kopnięcia które czułam tylko przyciskając do brzucha rękę. Ok 22 tygodnia czułam ruchy bez dotykania brzucha - fikołki, koziołki, szturchnięcia...

Z tym 30 tygodniem to chyba mnie nie dotyczy :laugh: bo teraz w 25 tc jak czasem walnie mnie w pęcherz, wątrobę lub przewróci się na inny bok to zaboli aż skaczę 😁 🤪
Jest to jednak niezmiernie miłe uczucie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zaczelam kilka dni temu 18tc i wlasnie tego dnia,pod wieczor Malenstwo pierwszy raz delikatnie mnie kopala 🙂 wzruszylam sie okropnie. Moj maz tez... Najlepiej wieczorkiem,gdy juz lezy sie w lozku, polozyc reke na brzuchu delikatnie przyciskajac (DELIKATNIE 😉) i wtedy cierpliwie czekajac mozna te zabki wyczuc 🙂 CU-DOW-NIE!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W pierwszej ciazy: moj synek zaczal sie wiercic w 20-tym tygodniu
W drugiej ciazy: moja coreczka w 17-nastym
Trzecia ciaza: (obecnie zaczelam 18-nasty tydzien) a moje male bobo jest wyczuwalne od 14-tego tygodnia, szczegolnie jak ma czkawke - brzmi nierealnie ale w koncowce 17-nastego juz potrafilo przemieszczac caly moj brucho na lewo i prawo... Robi to tylko wtedy kiedy slyszy glos tatusia lub starszego rodzenstwa - rozczulajace...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy córci od 17 tygodnia.
Teraz w drugiej ciąży czułam ruchy od 15 tygodnia, a od 17 już wyraźne kopniaki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja babelki czulam juz 15/16tyg a teraz juz czuje kopniaczki ktore uwielbiam dostawac 🙂choc nie sa tak czste jak bym chciala 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi