Skocz do zawartości

Ruchy płodu | Forum o ciąży


KasiaKasia22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 321
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello laseczki 🙂 nio jzu troszke dzis pokopał, ale leciutko. A co do leczenia zabków, to jest to jak najbardziej wskazane i jets te znieczulenie, tez słyszałam, a jak nie zrobisz ząbka i potem bedzie jeszcze gorzej to bedzie to napewno na niekorzysc dziecka, bo ciebie bedzie bolało, bedziesz zdenerwowana i tylko maleństwo sie bedzie denerwowac. tylko ten rentgen chyba nie za bardzo, i nie wiem , jak to cos powaznego to pewnie bez rentgena sie nie obejdzie, musisz z dentyska pogadac o tym 🙂 buziale Kochane.
PS> Anula, a ja sie juz nie moge doczekac jak pogadamy, wczoraj byłam wieczorkiem w mieszkanku i juz podłaczyłam kompa, mzoe jutro tam wpadne jak marek bedzie sprzatał to se poklikamy na gg 🙂 Steskniłam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej dziewczyny,mam pytanie,jak leżę sobie na plecach i delikatnie przycisnę rękę w dole brzuch to czuję takie pulsowanie jakby bicie serduszka(to raczej mało prawdopodobne chyba???)czy któraś z Was tak ma lub miała bo nie wiem co to może być i nie mam tego cały czas!!!Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny no serduszko szkraba ciężko jest usłyszeć przynajmniej ja tak mówie bo sama jeszce nie usłyszałam 😁 Za to słyszę wszędzie mój puls hihih. A dzidzia daje popalić zwłaszcza mi i na końcówce ciąży hehe strasznie sie wypręża ehh ale i tak to jest słodkie nawet jak czasem to boli 🙂 trzymajcię się ciepło. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie chyba od wczoraj czuję ruchy,takie właśnie co jakiś czas bulgotanie i jak rękę przykładam do brzucha to pulsowanie za chwilkę nic i w innym miejscu 🙂Więc myślę,że to nasze maleństwo tam buszule,bo co to by mogło być innego?I jak dotykam w tych miejscach to takie jest twardsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw czułam łaskotanie i pukanie a w 19 tc wyskoczyła mi pierwszy raz kulka pod pępkiem:laugh: i od tamtej pory bardzo często Maleństwo się rozpychało i wypinało jakąś część ciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka7 ja też jak przyłożę rękę to czuję pulsowanie-jakby serduszko bijące i brzuch jest tam twardy ale po chwili znika i jest gdzie indziej:laugh: to na pewno Twoje Maleństwo:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE NIE!!!WCZEŚNIEJ MYŚLAŁAM,ŻE TO SERDUSZKO LECZ TO NIEPRAWDOPODOBNE,ALE TERAZ MYŚLĘ,ŻE TO DZISIU SIĘ PORUSZA BO TO NIE TAK CAŁY CZAS TAKŻE NIE MOŻE TO TEŻ BYĆ PULS,BO PULS OWSZEM CZUJĘ,ALE W INNYM MIEJSCU,TE TAKIE PORUSZANIA CZUJĘ POD PĘPKIEM DOSŁOWNIE NA KILKA SEKUND I ZA CHWILKĘ NIC,SZCZEGÓLNIE WIECZORM JAK SIĘ POŁOŻE PO KĄPIELI,A WCZORAJ POCZUŁAM JAKBY MI MAŁY WĄŻ PRZESZEDŁ POD SKÓRĄ TAK Z 3 SEKUNDY TO TRWAŁO.PULS MAM PO BOKACH BRZUCHA A TE JAKBY PULSOWANIE CZUJĘ CZASMI I NA DOLE PO ŚRODKU.MOŻE ŹLE TO OKREŚLIŁAM WŁAŚNIE NIE PULSOWANIE TYLKO PUKANIE KILKA RAZY I KONIC,NO NIE WIEM NIE BĘDĘ SIĘ SPIERAĆ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie twierdze, że to bicie serduszka, bo wiem ze to nie mozliwe i Anulka 7 rowniez napisala ze juz jest pewna ze to nie serduszko malenstwa. I nasz puls to tez nie jest, bo nie czuje tego pukania rownomiernie tylko w rozych odstepach czasowych i jak nie dotykam tego mieksca, takze to sa ruchy malenstwa, nawet lekarz to potwierdzil. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...