Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłam z zakupów,Emilka u nas te miniaturki stoją koło dużych płynów listerine. Kupiłam też szare mydło bo słyszałam że najlepsze po porodzie 🤔 nie wiem o co chodzi dokładnie ale spróbuję najwyżej będę pachnieć na szaro 😉

Asieńka ależ Ty zgrabna...cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No u nas sezon zostal oficjalnie otwarty 😉

Madziaa ma pewnie teraz podwojny zawrot glowy.Ja pamietam jak urodzilam potrzebowalam duzo spokoju i intymnosci bo to bardzo wazne chwile zmalenstwem,nauka karmienia i te wszystkie ceremonie z dzidziusiem.Bo dla mnie pierwsza zmiana pieluszki to byla wielka ceremonia 🙂

Oby z Elkka wszystko bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziaa odpisala:
DZIĘKUJE ZA POZDROWIENIA RÓWNIEŻ POZDRAWIAM WAS MAMUŚKI. JA JUŻ W ŚRODĘ WYCHODZĘ DZIEWCZYNKI CHYBA GDZIEŚ DOPIERO KOŁO KWIETNIA...PRZYKRO MI JE ZOSTAWIAĆ ALE NIE MAM WYJŚCIA. NAJWAŻNIEJSZE ZE SĄ ZDROWE I ŚWIETNIE SOBIE RADZĄ, CO DZIEŃ PŁACZE ZE SZCZĘŚCIA ŻE JE MAM NIE MYŚLAŁAM ZE KIEDYŚ POKOCHAM TAK MOCNO INNE KOBIETY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new, ami, czyli dla Was odliczanie się zaczęło, ważne że z dzidkami wszsytko ok 🙂

pierwszy sms od madzi po którym się nie popłakałam 🙂ależ ona musi być szczęśliwa 🙂 🙂 🙂

madzikm ja też klikam, wstawiaj linka codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Morfi ania83 bardzo mi się podoba 🙂
nie pisałam na brzuszku ale juz zaczełam w wordzi i wkleję jak skończę. duzo tego nie ma więc niebawem 🙂
iskra, ja też już przeszłam "zabawe" z wózkiem i powiem wam, ze jestem kompletnie zielona jak ten wózek :laugh:
chyba z godzinę rozkminialiśmy z bartkiem, jak zdemontować spacerówkę ze stelaża :laugh: :laugh:
rodzicom narazie mówię, jak jest w rzeczywistości bo nie mam tzw gorszych wieści, no oprócz tych, ze się czuje jak słonica i coś tam pobolewa czyli: mięsnie, stawy, zołądek... więc nic groźnego
asieńko, z góry wiedziałam,ze taką dostaniesz odpowiedź i weź tu teraz udowodnij,ze prałaś prawidłowo 😞
ja też właśnie ryzykuję bo piorę ochraniacz na łóżeczko i rozek. w srodku jest wypełnienie cholera wie z czego i tym samym spodziewam się, ze wyjmę po praniu jakieś blizej niezidentyfikowane obiekty 😉 :laugh:
dotis, moze sąsiad jakieś chałupnictwo trzepie ? oby nie.
jak tak czytam o wadze waszych dzidziachów, to zaczynam się niepokoić choć babeczka mówiła, ze okej waga i inne parametry. mały mój w 34 tygodniu ważył 2160 wiec stosunkowo cienki z niego bolek 😉 jutro też mam wizytę więc dopytam wnikliwie.
ja włwśnie w rossmanie nabyłam miniatury szamponów i mydełak (gliss kurr i dove) więc emilka moze zwyczajnie przegapiłaś.
moje miniaturki stały na półkach z mydłem w płynie ale takim z dozownikami czyli tym nie do kąpieli ale takim co na umywalce stawiasz.
asieńka - sztuka z ciebie, ze hoho 🙂
moja mama, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, nie wpycha we mnie zarcia i nie moralizuje,ze chuda jestem. robiła to zawsze ale widocznie rzeczywiście musiałam sie zaokrąglić skoro nawet namawia mnie do jedzenia lżejszych potraw.
nie znaczy to,ze nie wtrąbiłam juz 4 mamusinych gołąbków i właśnie kolejna porcja się grzeje :laugh:

a tak na marginesie: PENIS BY OPRYSKAŁ DZIŚ TEGO BRZUSZKA 😠 😠 😠
OD 3 GODZIN NIE MOGE PRZECZYTAĆ 30 STRON BO MI SIĘ JEBADŁO TAK WIESZA, ZE CIERPLIWOŚĆ MI SIĘ KOŃCZY !!!!!!!!
pewnie połowę przgapiłam 😠

bomba, ze Madziaa czuje sie ok, a dziewczynki to prawdziwe kwietnióweczki będą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś zrobiliśmy uznanie dziecka poczętego i mamy z bartkiem pierwszy nasz wspólny PAPIEROWY AKT :laugh: :laugh:
dowiedziałam się też przy okazji, ze spokojnie zarejestują nam wybrane imię nawet przez 2 "a", z tym, ze teraz zaczęliśmy sie zastanawiać czy rzeczywiście ten dubel będzie dobry ze wzgledów praktycznych.
wyobraźcie sobie, ze za każdym razem, jak ktoś pyta was o imię to mówicie: Aaron, przez dwa a 😉 😉
z piecioliterowego imienia robi się 13-sto literowe :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...