Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii- trzymam kciuki za jutrzejsze połówkowe.I z tym twardnieniem to spokojnie.Mi trwardnieje od 15 tygodnia. @ lekarzy powiedziało że okej. Więc się nie martw na zapas.Leż i odpoczywaj to napewno nie zaszkodzi.

Anka
widzę że tobie też x lander wpadł ci w oko.Ja czytałam i maja niezłe recenzję, tylko ja się chyba zdecyduję na model XA.

Monia- co do abc design to poprostu chyba najleżeszy wózek.

Aggata
-trzymam kiuki też za Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierko nam najbardziej spodobał się ten http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=810293785
ale wiadomo, że jak się zobaczy i obmaca to można całkiem zdanie zmienić...

wiecie co? zwariować można od tych informacji, a to dopiero wózek...a gdzie łóżeczko, materacyk, kosmetyki, przewijak, wanienka i Bóg jeden raczy wiedzieć, co jeszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂wpadlam na chwile zerkanc o czym gadacie i zaraz znikam do rodzinki.
Z tego wszystkiego,moja mama u mnie byla caly tydzien az zapomnialam,ze mam wizyte u poloznej ☺️ ☺️ ☺️
wstyd mi bylo jak nie wiem co i zla bylam na siebie,a teraz nastepna wizyte mam dopiero na 4 grudnia,bo tu jest tak,ze polozna przyjmuje tylko jeden dzien w tyg a w tym ma wolne wiec dopiero moge miec wizyte w nastepnym 😮
Porabany system 🤢
Papa dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie myślałam o tym bo lubię drewno i jakoś tak w odruchu miałam zwykłe łóżeczko, ale teraz na pewno pokażę Bartkowi i zapytam co on na to 🙂
można zabrać ze sobą wszędzie czy wystawić w każdej chwili za drzwi, jak młode wkurzy mamusię :laugh: :laugh:
niezła alternatywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂

Ja już na nogach, bo na wyniki trzeba jechać, tak to pewnie jeszcze bym się przewracała w łóżku na drugi boczek :P Jestem tak głodna, że zaraz padnę, to jest barbarzyństwo, żeby głodzić ciężarną 😠 😉

A wczoraj Mariusz głaskał mnie po brzuchu i głaskał, aż wyczuł równo na wysokości pępka, że na długości ok. 10 cm od pępka w lewo mam twardy, wypchnięty brzuch, a z drugiej strony był bardziej "płaski" 🙂 Znalazł dzidziusia 🤪 Mały musiał leżeć sobie tyłem, całe plecki wypychał 😁 Potem czułam, jak przepływa na drugą stronę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki jestem głodna ale co zrobić zaraz na badania na domiar idzie też Weronisia więc adrenalina i ciśnienie sięgnie zenitu bo ona ucieka i trzeba się z nią namęczyć na szczęście Piotr ma dzisiaj wolne i mi z nią pomoże bo w takiej sytuacji zastanawiam się skąd ona ma tyle siły.
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...