Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bylam dzis na glukozie, dla mnie mniamcio 🙂
bo ja slodkozerca jestem 🙂

najbardziej wnerwialo mnie to czekanie godzine, no ale coz trzeba to przezyc, mam nadzieje ze wyniki w normie, bo jak nie to czeka mnie 75 g glukozy i 3 klucia :P

Igorek po raz pierwszy tak bardzo mocno sie rozkopal, az mi sie tak fajnie na duszy zrobilo, bo owszem dziecko kopie, ale tak raz na godzine i przez 2 minuty np.
a tu wczoraj taki wiercioszek sie zrobil i dzis tez niezle sobie grasuje 🙂

Życze wszystkim wesołych Świat bo chyba mnie do 25. juz nie bedzie 🙂

duzo kopniakow i fajnych prezentow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis- wiesz co powiedziałby Kłapouchy 🙂 A nie mówiłem 🙂 🙂 🙂
Serio ciesze sie bardzo, bo mysłalam o twoim maleństwie.

Irysek-Wesołych świat 🙂

Iskieka- bedziemy trzymac kciuki za kwietniówke, nasze możliwości kciukowe są wszechmocne, jak wiesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a ja nareszcie w domu ! 🙃

widze same dobre newsy na forum 🤪
te nasze kciuki to czynia cuda - naprawde 😎

dotis a widzisz ... i wszystko dobrze sie skonczylo !
mocno trzymalam kciuki - BARDZO SIE CIESZE !!! 🤪

perelko tak myslalam, ze sie dogadacie 😉 super !

... a jesli chodzi o rozstepy to dawno nie sprawdzalam, ale podejrzewam, ze ten na tylku mi nie zniknal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek a raczej dobrywieczór 🙂 troszku mnie tu nie było ale mam pewien problem i chciałabym sie was poradzić. a iwec zacznę od teg ze jako jedyna z trzech ciężarnych w rodzince bede miała córeczke (reszta to chłopaki) Julcie 🙂 a co do problemu,to martwie sie bo jakoś mało ruchliwe to moje maleństwo i martwi mnie to. Byłam na usg u mojej lekarki mówi ze ten typik widocznie tak ma ale dziwi mnie to ze za kazdym razem na usg lezy w tej samej pozycji czyli głowką w dół i podkulonymi nóżkami, a żeby sie ruszyła to nie ma mowy, raz tylko powieżgała nóżkami i poachała rączką a tak to ciężko było ja rozruszać. poszłam wiec do innego lekarza i on także stwierdzil ze mała roziwja sie prawidłowo i jest idealnie na siatce centylowej tylko ze wód płodowych jest w miare rozsądku. może dlatego tak mało sie rusza...nie wiem. wszystko jet ok ale jednak mnie to martwi. a co do kopania na codzień to dwa trzy razy kopnie rano i wieczorkiem i tylko dziecka czuje 🙂 moze to i dobrze ze przynajmniej moje wnetrzności nie sa maltretowane ale jednak martwie sie...co o tym sądzicie moje drogie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalwos moja myszka też leży główką w dół i powie Ci że bardziej czuje jej ruchy tam gdzie ma raczki niz nóżki 🤔 nie wiem dlaczego może przez to że ma nóżki tam gdzie łożysko i ono tak wygłusza kopniaki.Ale czasem jak mi przywali to śmieje się że wali z główki 😉

Nic się nie martw może Twoja Julcia jest leniuszkiem 😉 albo bardziej w nocy wali a Ty słodko śpisz.

Iskierka trzymam kciuki za kwietnióweczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...