Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ania jak tylko urodzisz to wszystko Ci samo przyjdzie jakbyś robiła to codziennie 🙂 na bank najpierw będziesz się bała ale trening czyni mistrza aż w końcu pieluchę będziesz zmieniać w mgnieniu oka.Ja jak pilnowałam maluszków to wiedziałam jednego żeby się ich nie bać bo wtedy bardziej ręce się trzęsą a jak jesteś pewna siebie to wszystko przychodzi łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania ja trzymalam na reku 4 miesiecznego bobasa az sie cala spocilam, mam takie same obawy jak Ty, ale mysle ze ten instynkt to sie pojawi zaraz po porodzie i w domku juz na spokojnie bedziemy obracac dzidzisiami jak kotletami na patelni. mnie najbardziej przeraza ta glowka ze nie jest sztywna i trzeba na nia uwage zwracac. w ogole czasem jak zaczne o tym wszystkim myslec to same obawy mam zadnych milych mysli, boje sie ze przy porodzie cos bedzie nie tak, ze uszkodza mi niuniusia, ze potem bedzie przestawiony albo cos zbioderkami bedzie mial dramat 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki właśnie przeczytałam na gg wiadomości że 3 tygodniowa dziewczynka przeżyła pod gruzami 8 dni. Matko jaka dzielna mała istotka oby Bozia dalej ją miała w swojej opiece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka, ale może mąż cię dusi nie tam gdzie trzeba :laugh: :laugh: sorki - to był żart
włąśnie słyszałam, ze jak to pięknie Madia ujęła, wraz z dzieckiem rodzi sie matka, a kotlety na patelni to moja specjalność więc pewnie dam jakoś radę asieńko 🙂
ja też boję się tej "luźnej" szyjki i miękkiego ciemiączka.
a lewatywę to am zamiar sama w domu przeprowadzić bo to jakoś krępujące dla mnie chyba - oczywiście jeśli się tak złoży, ze Aaron zadziała wedle dobrego planu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂 OSTATNIO CZUJE SIE JAK CZOŁG KTÓREMU NAJLEPIEJ W ŁOŻKU WIEC ZA CZESTO NIE ZAGLĄDAM DO WAS, ZA CO BARRRDZO PRZEPRASZAM. BRAKUJE MI TCHU MĘCZY MNIE ZGAA I WOGÓLE CIEEEEEEEZKO.WIE MOIM NAJLEPSIEJSZYM SRODOWISKIEM JEST ŁÓŻECZKO NO I PILOT 😁 NO I NIE MOGE JUZ JESC PIECZARKÓW NA MOICH ULUBIONYCH ZAPIEKANKACH :/ ALE LEPIEJ JUZ SIE PRZYZWYCZAJAĆ 😁

A MOJ MĄŻ TO JUZ SIE DOCZEKAĆ NIE MOŻE 🙂 NORMALNIE JAKDZIECKO NA GWIAZDKE :p TYLKO LICZY TYGODNIE DO PORODU, KTÓREGO JA NIE OCZEKUJE Z TAAAK WIELKĄ RADOŚCIA...RACZEJ ZE STRACHEM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki
Moj mąż też coraz bardziej świruje i nie może się doczekać Córci. Zaczynamy już po mału pierwsze zakupy rzeczy "niezbednych" i pewnie przez te małe śpiochy, butelki, kocyki tak go wzięło... 😮
A ja tak szczerze im bliżej terminu tym większy mam strach w oczach... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh sie usmialam z tymi hotelami o roznym standardzie
i basenie przenosnym 😉 :laugh:

... no musze przyznac, ze ja tez boje sie Dzidziaszka ...
to znaczy tego malusienkiego cialka, raczek, nozek i miekkiej glowki ☺️
kapanie i przebieranie takiego kruchego cialka ...
.... ale mam nadzieje, ze szkola rodzenia a pozniej polozne w Zosce jakos pomoga i zle nie bedzie 😉

... wlasnie sie dowiedzialam, ze jutro meble do mnie przyjada ! 🤪 YUPI !
stolik najwazniejszy ...
bo jak narazie goscie talerzyki w reku trzymali ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro to mało powiedziane 🙂 dlatego zawsze ze mnie taki suchelec był bo mnie tak męczył 🙂 zawsze mi mówi uciekaj a ja Cie będę łapał 🤪 teraz to mi trochę ciężko tak uciekać...po prostu nie wiedzę co mi pod nogami leży i boję się że glebę zaliczę i za szybko mnie złapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to fajnie 🙂
... a skoro juz tak szczerze sie zrobilo to musze sie przyznac, ze my z Mezem tez z tych co na ostro lubia 😎 ... teraz na Dzidzie trzeba uwazac wiec sie troche wyciszylismy 😉
ale tak to pelne szalenstwo 🤪
... przynajmniej nudno nigdy nie jest 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widze ze najbardziej zaawansowane w zakupach sa ilonka i klapoucha
ach te wasze podduszanie,ja mam problemy z zalatwianiem sie nie wiem jak juz sobie poradzic, lewatywe bede chciala sama sobie zrobic, ale dziewczynki ze stycznia to mowia ze przez 2 dni przed porodem maja taka biegunke ze juz potem nie maja czym sie zalatwiac i apetytu brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no śmiechu jest co nie miara 🙂 fajny jest taki seks 🙂 a najlepszy był jak się dopiero poznawaliśmy :evil: z łóżka dniami się nie wychodziło ☺️ tylko pizze domawiało jak zgłodnieliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...