Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki chociaż dla mnie niezbyt dobry godzinę temu przyjechali z pracy Piotrka i powiedzieli że jest w szpitalu 😞 nie chcieli mi nic więcej powiedzieć. Powiedzieli ze przyjadą po mnie o 7.30 i zawiozą do niego i tam się wszystkiego dowiem. Cholera jak można tak traktować wieloryba ja tu już mam zawał dziewczyny gotowe do szkoły ja już ubrana i teraz czekam na transport bo nawet nie wiem gdzie mam jechać. Zawsze się bałam że coś takiego będzie miało miejsce jak pójdzie na noc do pracy. Trzymajcie kciuki żeby to nie było nic poważnego.
Klapcia dobrze że z babunia lepiej.
Dziewczynki ja jak urodziłam Weronikę to nie potrzebowałam ciuszków bo malutka leżała "na hawajach" czyli pod lampami bo miała żółtaczkę.Potrzebowałam ciuszki tylko na wyjście. Na stronie szpitala gdzie będę rodziła jest napisane co trzeba ze sobą zabrać ale podobno to też jest przesadzona lista. Dobra uciekam miłego dzionka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamy 🙂
u mnie jedyne -15 i pada pada pada snieg.
klapoucha trzymam kciuki za babcie
moniadad trzymaj sie.
ja tez slyszalam opinie ze lepiej aby dzieci byly poubierane w szpitalowe ubranka jak najdluzej bo roznie to bywa(te macierzyste moga juz nie wrocic do wlasciclea) ale jak jest w moim szpitalu to dokladnie nie wiem, ale jak juz bede szykowac torbe to zgadam sie dokladnie z moimi kolezankami ktore niedawno rodzily i sprzedadza mi szczegoly wyprawkowe.
dzis znow nauka, jeju jak mi sie chce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Moniadad trzymaj się . napewnoo wszystko będzie dobrze 🙂
Moje poprawianie humoru czekoladą mi nie pomogło, ale chociaż dzidziuś był zadowolony, bo się kręcił sporo.
Nawet sobie wczoraj poryczałam chwilę ale również nie pomogło. Lepiej mi się zrobi jak Tatuśko przyjedzie. A jak dostanę zwolnienie to chyba pojadę do babci. Nie ma to jak kochana osoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniad jesteśmy z Tobą..kciuki zaciśnięte.

Klapoucha życzymy z Ksawim zdrówka dla babuni 🙂

Bogusia nie smutaj się, bo Michałek wyczuwa twój nastrój i też się niepokoi. Moja rada, bierz zwolnienie i jak najszybciej do babci zasuwaj. Teraz Twoje zdrowie i samopoczucie najważniejsze..praca to podrzędny temat.

Stan pogodowy: -12'C i lekko pada śnieg

Pisałyście wcześniej o pielęgnacji "tych" miejsc.. Wstyd się przyznać, ale ja już 3 tyg. się zaniedbałam bo nie widzę przez brzuch ☺️

Dziewczynki głowy do góry 🙂 W kwietniówkach siła. Damy radę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wczoraj mialam gina,wiec mobilizacja pełna do golenia,nawet sie udało choc mięsnie brzucha nadwyrezone hehe
Wizyta tez pomyślnie! potwierdzila sie córkaaa,i z tego co mozna było dojrzeć zdrowa,wymiarowa 🙂
Moniadad,oby to nie bylo nic powaznego..chłop jest twardyyy!ale zeby trzymac tak ciezarówke w niepewności..wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach z ta nasza pielegnacja to przerabane jest,
nogi jakos se machne, gorzej z pedicure 🤢 co do psioszki to czy przed ciaza czy teraz jest to dzialka mojego meza, wiec regularnie doglada:P
mam pytanie jesli chodzi o sex do ktorego tygodnia facet moze do konca w nas ☺️ , bo cos lekarz mi mowil ze w zaawansowanej ciazy to juz nie powinien zalewac, a wizyte mam 8 lutego.
co do kg na ostatniej wizycie (11.01)mialam na plus 6kg, teraz pewnie przez siedzenie w domku troszki nadrobie mysle ze okolo 8-10 juz moze byc na plusie. zauwazylam ze jak tylko sie pilnuje z jedzeniem tzn nie wtryniam czekolady to tyje ale nie czuje tych dodatkowych kg.ale nie mam zamiaru sie katowac. trzymam sie wersji ze na naszym macierzynskim wszytskie bedziemy takie laseczki sie robic ze hohohoh. wierze ze spacery spacery i jeszcze raz spacery spala nadmiar kg.
aha wczoraj chyba pisalyscie o liniach na brzuchu, ja juz dawno mam od pipki do pepka krzywa czarna, a od pepka w gore troszki prosciejsza.
rozstepikow poza tylkiem tych sprzed ciazy nie zauwazylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się muszę na przyszłą środę wykosić. Tragedia po prostu. Nogi to chyba będę na raty obcinać. Pipkę robiłam w tym tygodniu więc tylko boki wyrównam w miarę możliwości, czyli na czuja hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniad trzyamy kciuki i oby to nie było nic strasznego 🙂 zdróweczka dla babci 🙂

jesli chodzi o toaletke tamtych miejsc...jak sie wyginam tak srednio raz na 2 tyg, choc ostatnio było naprawde ciezko 🙂 najgorzej nogi ale do nastepnej wizyty mam spokój czyli jakies 2 tyg. :d

ja przestalam spac dobrze w nocy i budze sie w nocy kilka razu bo sie boje ze dziecko sie nie dotlenia 😞 tzn ostatnio przeczytałam ze jak sie lezy na plecach na wznak to tak sie dzieje 😞

asienka prawda to ze pod koniec juz nie moze, bo sperma zaawiera oksycytyne(czy jak to sie zwie) która może wywołać poród 🙂

a ja nie mam kreseczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ostatnim miesiącu to już niet. Gdzieś tak czytałam. Ale czy tak rzeczywiście to nie wiem. W sumie na wywołaniach ładują tę oksytocynę i nie skutkuje więc pewnie jak zwykle do wszystkiego z rezerwą podchodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mateczki 🙂

Wpadłam się przywitać i mykam do kąpieli 🙂

Wczoraj u dentysty jak zobaczyłam co tam Pani szykuje na mojego Męża musiałam się ewakuować bo zrobiło mi się podejrzanie ciepło...

Jak mówicie że sperma wywołuje poród to ja będę się bzykać z Mężusiem do upadłego jak tylko teściowa znów wyjedzie 🙂

Co do siary u mnie brak i nawet ciesze się z tego bo ja nie chce karmić długo piersią a nawet wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chcę...nie mam na to argumentów. Po prostu nie ciągnie mnie do tego jak inne matki. Dla mnie jest to najgorsza rzecz w macierzyństwie i nie lubię jak ktoś każe mi coś robić na siłę a teściowa chodzi za mną i ciągle mi powtarza że mam karmić cały rok to ja się zaraz denerwuje i odpycha mnie karmienie piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona nikt nie moze Cie zmusic, skoro tak sie nastawiasz to Twoj wybor, a moze pojawienie sie dziecka odmieni Twoj poglad. ja tez nie znosze "porad dobrych ciotek", juz mam zapowiedziane ze dziecko to kapac tylko w wanience na rozlozonym lozku w pokoju, ze nie mozna w lazience bo sie moze wyslizgnac itp itd, a najbardziej mnie kwurza fakt ze madruja sie osoby ktore juz sa matkami a zapomnialy ze tez byly na tym samym etapie co ja, chcialabym sama dojsc do pewnych przemyslen i spostrzezen a juz mi podaja gotowy scenariusz tylko akurat w dziwnej formie mi go przedtsawiaja, bo w takiej ze mam wrazenie ze dla niektorych ciaza i macierzynstwo to kara a nie radosc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mateczki 🙂

kłapoucha za babcię kciukasy

maniadad jak można w takiej niepewności Cię pozostawić, będzie dobrze

ramka gratuluje córuni

sperma wywołuje poród bo ma naturalne prostaglandyny chyba dobrze to zapamiętałam, a od kiedy nie można to nie wiem, wydaje mi się że tak już w trzecim trymestrze trzeba uważać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...