Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pipka buzi dac chciala ...
a tu wszyscy dokuczaja, ze jezor ma dlugi 😉 😉

... a ja jutro rano na badania lece - krew i siku
( ciekawe co z moja anemia 🤔 )
a we wtorek do Gina ...
bede serducha mojej Kryszynki sluchac 🙂

i wlasnie mi sie przypomnialo, ze obiadu nie jadlam 🤔
wiec niestety znowu musze isc do kuchni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piekne foteczki 🙂 🙂 jak na razie widze ze rozstępy sie kwietniówek nie trzymaja 🙂 🙂 bo na fotkach nie widziałam i mam nadzieje ze nie zobacze 🙂

poczytałam i wielcem uradowana ze wszystkie zdrowe i piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podsumowując..zaczyna sie marzec..pare dni i zaczniemy sie rozpakowywac... 🤪
co do siebie samej to czuje ze stanie to sie w marcu,choc termin wg usg na polowe kwietnia gdzies...ale skoro juz teraz szyjka skrócona,powinnam lezec a nie umiem,to nie dotrwam..
dziewczynki,czy juz pakujecie powoli torby do szpitala? mi "dobrzy ludzie" radzą zebym juz szykowała..

acha,mam pytanie ..jaki wpływ mają teraz kapiele na nas?bo lekarz ostatnio zabronił mi zażywac kapieli...czy to chodzi o dłuższe przebywanie w zbyt ciepłej wodzie?ze co?ze krawienie moze wywołać??czy to tylko w zagrazającym przedwczesnym porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie cooo...z jednej strony zal mi ze juz wkrótce pozegnam sie tym brzuchem" z tym uczuciem niesamowitym jakie dają ruchy małej w Moim Wnętrzu (ciągle mnie to wzrusza) ale z drugiej...
nie mogę sie doczekać kiedy wskocze w swoje stare ciuchy,ulubione rurki i w ogóle... 🙂 bo teraz prawie caly czas jedne i te same spodnie z panelem..ehhh,dobrze ze sie ociepliło to sukienke mozna wrzucic i getry...
musialam o tym napisac,bo coraz czesciej o tym mysle jush..:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka jaką masz fajną Pipkę 😎 :laugh: 😁

Ramka a to ciekawostka - jak się dowiesz to daj znać, co z tymi kąpielami 🤔

wpierniczam naleśniki z nadzieniem do pierogów ruskich, najlepsza rzecz na świecie 😁

o! i zieleniny z pomidorami i innymi też bym zeżarła, ale się robić nie chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się wydaje, ze ciepła długa kąpiel nie wskazana bo można wywołać poród juz teraz, a zwłaszcza jeśli jest jakieś zagrozenie wczesnym porodem.
pewności to nie mama le tak na chłopski rozum.

Ania kiedyś miałam 2 fajne pipki, ale teraz jedna się upasła, zarosła nierówno, spuchnięta chodzi więc tylko tą mogę się pochwalić 😉 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka - superowa ta Twoja Pipka :laugh: jak na nią patrzę to wzmaga się we mnie chęć przysposobienia psiaka 🙂

Jeśli chodzi o kąpiele to mówią, że długa kąpiel w gorącej wodzie może wywołać skurcze, a więc jak sądzę i poród.

Właśnie wróciliśmy z wizyty w szpitalu w którym chcemy rodzić i nastroje całkiem niezłe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo dobry pomysł z tym psiakiem JoZo.
jak ją wzięłam ze schroniska to odrazu inaczej w życiu zaczeło mi się układać
pies to obowiązek i upierdliwość czasami ale psia miłośc jest niezastąpiona, bezwzględna i dożywotnia.
a ile smiechu nieraz :laugh: :laugh: :laugh:
moja suka ma swoje "dziwne zachowania" przyniesione juz ze schroniska, ale da się z tym żyć, tylko trzeba zrozumieć i uważać i jakoś daje sie radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra, zgasiłabym światło ale pewnie Ania78 będzie jeszcze sie tu kręcić więc tylko przyciemniam pilotem.
:laugh:
mówię dobranoc i pchły na noc.
kciuki na jutro zaciśnięte za wszystkie badania, krążki i w ogóle za nasze samopoczucie i naszych brzuszków.
paparapa śnieżne bałwanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wielorybki, kuleczki, lopezki...ja od dzisiaj znowu poranna pobudka bo dziewczynkom skończyły się ferie i trzeba śniadanko szykować. 😁 Pipka ale fana jesteś scoobek zarobił wczoraj wieczorem sierpowego od Młodego i bardzo się dziwił czemu brzuch panci go kopie a jak w telewizji pokazali płaczącego noworodka to zaczął ekran lizać.
U mnie torba już spakowana od powrotu ze szpitala dla mnie jedna a dla Młodego druga wszystko czeka w pogotowiu. No to zobaczymy która będzie pierwsza a wydawało by się że tak niedawno zaczynałam pisać ten wątek i zastanawiałam się czy ktoś do mnie dołączy a tu proszę mam nadzieję że jak maluszki się urodzą to też tu będziemy chwaliły się osiągnięciami naszych skarbeczków.
Ale mnie wena twórcza z rana ogarnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobrek

Monia a ja sie zaczełam wspomiać, bo to już koncówka, i jak oatrze na te terminy i czas jaki pozostał do konca to mi sie smutno troche robi :/ bo przyzwyczaiłam sie do brzusia alee za to jeszcze kilka tyg i bede miała ze sobą kruszynkę, pierwszą i jedyną... kruszynkę szczęścia, która zmieni całe zycie 🙂 ehhh a nie dawno jeszcze patrzyłam ze to 9 tydz, pierwsze usg, pierwsze bicie serduszka....jakby to było wczoraj a tu juz nie dlugo będziemy miały je w rękach, nasze maleństwa 🙂

ehhh...ale sie rozpisałam z rana a torba jak nie spakowana tak lezy
ba nawet ciuszki nie poprane..trza by sie wkoncu wziąźć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...