Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania73 na pewno bede w szpitalu tak przed 12
bo wczesniej Konrad auto zabiera i wroci dopiero jakos po 11
musze sie wyrobic do 12.30

nie ciagne Cie na sile bo nie wiem czy dalabym rade po Ciebie podjechac
nie moge sie spoznic do szpitala
myslalam, ze moze przy okazji bedziesz gdzies w poblizu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ja tak czułam, ze przed południem jedziesz a jędrzej to po 16-ej przecież.
nie wiem, mam dylemat.
nieraz myślę, ze moze dobrze byłoby Aronowi "pomóc" podjac decyzję, a za chwilę nie chcę wpływać zbyt gwałtownie na naturę bo przeciez jeszcze jest jakiś tam mały zapas czasu.
i jak tu wytrzymać z takim rozdwojeniem jaźni, jakby cielesnych upierdliwości mało było ? 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... no właśnie, tak mi się coś zdawało, ze on ma dyżury przed ginomedem. tydzień temu też tak miał.
no nie wiem, moze zadzwonić do niego rano i tak niby zapytać co robić bo już umieram i mi ciężko i ze w ogóle to chujowo sie czuję itd.
no żeś mi klina zasadziła aż musz na kibel lecieć znów ☺️ 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem laseczki co gorsze - brzuchy przy końcówce czy dziecko płaczące cały dzień . Dzisiaj armagedon nan maxa ... 🤨 w ogóle mam wrażenie że im mała starsza tym bardziej "upierdliwa" dziś walnęłam szczyt cierpliwości - zero siedzenia zero jedzenia - czasu też 0 na wszystko.....musze nadrobić dobe w jakieś 2 h bo tyle pewnie mi bebe da 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem co sie dzisiaj dzieje, ale widze, ze 2 paki kiepskie nastroje maja a i dzieciaki daja czadu jakos na maxa ... moja spi dzis gora po 30 minut - budzi sie i od razu ryczy ...
ide juz moze chociaz na chwile oko przymkne ...

Ania jakby co daj znac jutro ...

dobrej nocy Brzuszki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malina śpi, dzisiaj zasnęła sama, po kapieli cyc trosszkę tulenia i na koniec ciut chodzenia, ale jak kładłam ją do łóżeczka to oczy miała jak 5 zł, po 15min usneła sama 🙂

ja już sobie obiecałam że eksperymentować z jedzeniem nie będę, jem jałowo i gotowane przynajmniej do 3 miesiąca, bo to co przez weekend odwaliła młoda a to jaka dzisiaj cudowna była to warto się poświęcić 🙂

anka ja tez nałogowy palacz i mam zamiar nie wracać, poki co fajki śmierdzą mi okropnie,
miski jak was czytam to wy takie zniecierpliwione już jesteście, trzymam mocno kciukasy za was, mam nadzieję że dzisiejszej nocy którąś weźmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...