Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii napisał:
joll - duphaston powinien Ci pomóc i jak najwięcej leż ! Ja zażywam luteinę.

Ja miałam krwiaka, odpoczywałam dwa tygodnie i prawie cały się wchłonął, jeszcze troszkę zostało. A jaki poślizg wyszedł Ci z usg? Powiedzieli Ci ile dni? Albo określili wiek ciąży według wielkości zarodka?


Amii, Zyziu...dziękuję))
Niestety żaden z szanownych panów doktorów nie powiedział nic o wadze, czy wielkości. Widziałam serduszko i maluszek się ruszał, zrobił ...salto?

Mnie się wydaje, że istotne są również "rozmiary" rodziców, a mnie do NBA brakuje dobre pół metra, mierzę 156cm, luby podobnie -170, więc chyba i nasza fasolka jest malutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joll Słoneczko będzie dobrze nic się nie martw ja np. jestem bardzo szczupła i Mąż też przez co Pani położna powiedziała że jeszcze nigdy nikt do niej z taką wagą w ciązy nie przyszedł i jest w szoku ( 172 i ważę 49kg) że będę miała anemie i tak dalej.Słowa jej nie zadziałały na mnie bo wyniki mam dobre jedynie w moczu mam krwinki czerwone w polu widzenia 2-4 co nie oznacza od razu że jestem do niczego bo jestem szczupła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha
to jest najśmieszniejsze, gdyż wyszukaliśmy go w necie, miał wyjątkowo dobrą opinię, najlepszy grodziski gin-położnik

nie dostałam fotki od żadnego z nich

pierwszy sprawiał wrażenie, jakby chciał mnie szybko spławić, wizyta trwała maximum kwadrans, usg 10-15sek

drugi -gdy już go uprosiliśmy o samo usg -z góry- uprzedził, że zdjęcia nie zrobi na szpitalnym sprzęcie

ale żaden nie swierdził żadnego przodującego łożyska, czy odklejania się czegokolwiek, więc mam nadzieję, że wypoczynek i duphaston pomogą

w każdym razie nowy gin przesądzony, a szpital ...być może, jeśli nie przestanę krwawić do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii a ja właśnie jestem płaska jak deska chyba że wieczorem jak mnie wzdyma to mam brzuszek. Już się nie mogę doczekać kiedy mi urośnie codziennie rano staje przed lustrem i mówię do tej mojej Fasolki żeby rosła bo mamusia już się doczekać nie może kiedy ją poczuje i będzie widzieć ruchy.Chyba oszaleje do tego czasu.

Zyzia nie ma czego zazdrościć bo mam problemy by kupić na siebie ubrania 😞 albo mi odstają wszystkie spodnie w pasie a jak wezmę rozmiar mniejsze to nogi nie przecisnę bo przez to że uprawiałam kiedyś lekką atletykę mam mieśnie okropne bleee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzia nie dołuj mnie bo ja też bym chciała chodzić w takich spodniach...teściowa mi nawet śliczną sukienkę ciążowa kupiła ale nie wiem na co ją ubiorę 😞 chyba dopiero w kwietniu jak już naprawdę będzie brzuszek duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
joll Słoneczko będzie dobrze nic się nie martw ja np. jestem bardzo szczupła i Mąż też przez co Pani położna powiedziała że jeszcze nigdy nikt do niej z taką wagą w ciązy nie przyszedł i jest w szoku ( 172 i ważę 49kg) że będę miała anemie i tak dalej.Słowa jej nie zadziałały na mnie bo wyniki mam dobre jedynie w moczu mam krwinki czerwone w polu widzenia 2-4 co nie oznacza od razu że jestem do niczego bo jestem szczupła.


dzięki) Ilonko!

po tym wszystkim przypomniały się ciąże znajomych znajomych, które niemal po każdej gin wizycie łapały doła, a urodziły zdrowe maleństwa

bratowa bratowej usłyszała, że dziecko prawdopodobnie ma zespół downa, że ma krótkie rączki i coś tam jeszcze, usłyszała to w zaawansowanej ciąży, gdy już nie można było niczego zrobić, tylko się zamartwiać...
na kolejnym badaniu wszystko było ok, a dziecko urodziło się zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj kupiłam sobie krem do biustu. Perfekta Mama - czy jakoś tak.. muszę powiedzieć, że naprawdę działa. Od 2 tygodni pierwszy raz nie bolą mnie piersi :p ale luksus 🙂
Z tej samej serii jest jeszcze żel na rozstępy i krem przeciwko przebarwienia skóry 🙂 Kiedyś tego nie było i kobiety sobie radziły ale skoro jest to czemu z tego nie korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja piję zielona herbatę bo bardzo ją lubię
W ogóle zauważyłam że kiedyś przepadałam za jogurtami, brokułami jednym słowem pochłaniałam zdrową żywność a teraz na samą myśl mnie odrzuca...chce mi się hamburgerów, kopytek, ziemniaków w sosie, pierogów istne szaleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...