Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basik napisał:
A ja na razie się jeszcze nie szukuję do ślubu, chcemy przygotować mieszkanie dla dzidzi- remonty itd.- M A S A K R A 😉

Oj te remonty 🙂 Ja jestem w trakcie. Póki co to nie mogę patrzeć na moje mieszkanie. Meble z kuchni stoją w pokoju - jedyna wolna przestrzeń to łóżko:p
Musimy odnowić mieszkanko bo mi je pies zdewastował - wszędzie mam dziury w ścianach. Najbardziej to się boję, że zrobimy mieszkanko a pieskowi znowu coś odbije...koszmar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tą miałam tylko ciut jaśniejszą ale nie biała bo w bieli wyglądam okropnie. Ta jest bez koła a ja miałam koło. Bo koło jest na takiej halce i możesz je ubrać lub nie jak chcesz,ale jak koło ubierasz to sukienka się trochę podnosi( robi sie krótsza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke napisał:
joll napisał:

to niezły pomysł
Szwecja zapewnia godziwy byt(zasiłki)każdemu, kto tam podejmie pracę, a także żonom, a szczególnie matkom, wychowującym dzieci. Nie to co u nas.


Wiem, ale trochę się jednak boję:/ Nie wiem co mam robić.


Kirrke, bać to się można życia w tym kraju, naprawdę warto spróbować, zwłaszcza, że nie będziecie sami
ja teraz troszkę żałuję, że nie zostałam we Włoszech, muszę przyznać, że też się bałam, a wmówiłam sobie, że to byłoby pójście na łatwiznę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik napisał:
Witam,
widzę, że wcinam się trochę w ślubne tematy 😉 Chciałam tylko dołączyć jako kolejna mama kwietniowa z terminami:04.04 (wg OM), 11-14.04 (wg USG) i 16.04 (wg położnej) 😎
Pozdrawiam !!!


Hej Basik! Moje terminy także rozbieżne, ale spokojnie, to chyba zaczyna być normą;

Kobietty! Ślub to piękne przeżycie, tych chwil nigdy się nie zapomina, dlatego Amii Delektuj się każdym momentem. W tym dniu Będziesz Wyjątkowo Piękna ...Będziesz Księżniczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nareszcie się rozkręciłyśmy nie było mnie dzień lub dwa i takie zaległości po powrocie z pracy ponad dwie godziny czytania.
Jednak super jest zajrzeć tutaj i poczytać że nie tylko mi dokuczają dolegliwości chociaż już przez to przechodziłam to teraz nudności i cała reszta działa ze zdwojoną siłą ale co tam ważne żeby fasolinka była zdrowa.
Co do porodu to nie martwcie się na zapas nie ma to sensu powiem Wam z własnego doświadczenia że jest to najcudowniejszy ból w życiu a zapominamy o nim w momencie gdy spojrzą na nas zmęczone oczka.
Co do filmu Marley i ja to ja mam go na co dzień bo od 2 miesięcy mam takiego marleya w domu i szkoda że nie obejrzałam tego filmu przed przywiezieniem tego szaleńca we własne progi chociaż na dzień dzisiejszy też nie wyobrażam sobie domu bez niego.
No dobrze muszę teraz znikać bo czas kolacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joll - będę w ten dzień bladziutką księżniczką 🙂 🙂 bo niestety nie wiem,czy można stosować samoopalacz.

ilonab
- ślicznie wyglądałaś 🙂 Właśnie o takie futerko mi chodzi. Miałaś koronę, czy ona jest wygodna? Bo właśnie zamierzam też taką kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak kobiety zaczynają rozmawiać to nie ma końca 🙂

Moniadad ja mam takie trzy urwisy a jeden to nawet na mnie poluje jak kotek jak rano wychodzę z sypialni 🙂 Czasem dają popalić a czasem są rozkoszne jak aniołki ale takie z różkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii korona jak najbardziej się trzyma na głowie bo była przypięta sówkami a wlozy mocno lakierem utrwalone...tylko zrobiłam jeden trik oderwałam te grzebyki bo one cisły strasznie i była bez. Do tej pory mam ją w pudełku z pamiątkami ślubnymi. Może kiedyś podaruje ją mojej córci na bal 🙂 Oczywiscie jak będzie córcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii myśle, ze mozesz z powodzeniem uzyc samoopalaczam moja kolezanka uzywala w trakcie ciazy permanentnie i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, uwazam tylko ze wszysto jest dozwolone, pod warunkiem ze z umiarem 🙂

Alez sie dziewczyny rozpisalyscie 🙂 tyle stracilam, praca niestety, w Anglii kobiety nie sa raczej uprzywilejowane z tytulu ciazy 😞 ale za to jest 9-miesiecy platnego urlopu maciezynskiego, dlatego choc czasem zmeczona, czy zle sie czuje jednak zasuwam do pracy, zeby potem moc cieszyc sie malenstwem i nie martwic sie o finanse 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pisałyście o ubraniach ciążowych i weszłam na allegro...jestem okropnie rozczarowana tym co zobaczyłam, czy my Kobiety w ciąży to już musimy takie okropne ubrania nosić??? Nic nie znalazłam co by przypadło mi do gustu. Nie jestem jakaś wymagająca ale to nie znaczy że zaraz mamy takie bety szerokie nosić.Brzuszkiem mam się cieszyć a nie pod tymi workami ukrywać.Chyba będę kupowała normalne ubrania tylko ciut szersze w normalnych sklepach. Do H&M nie idę bo i tak tam na mnie nigdy rozmiaru nie mają to nie będę się łudzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, Będziesz piękna!!!

Dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyy ...wzięłam już trzy duphastony, a krew dalej płynie, a brzyszek boli

błagam, Rzućcie parę dobrych stron wizyty w szpitalu, strasznie się boję, albo choć kawał dobrego słowa na wszelki wypadek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam okres, a już byłam w ciąży (tak przynajmniej z obliczeń wynika) i nawet tego nie wiedziałam, więc nie miałam stresu, że coś się dzieje. nie wiem, czy Twoja sytuacja jest podobna, ale znam siebie 😉 ja już bym siedziała na pogotowiu zaryczana albo bardzo zła. masz jakiegoś zaufanego gina tam? żebyś mogła chociaż zadzwonić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joll ja brałam prawie 2 tygodnie duphaston w poprzedniej ciąży...dlatego bym nie czekała na Twoim miejscu i leciała do szpitala w trybie natychmiastowym...jeśli ostatnio nie chcieli Cię przyjąć to powymyślaj trochę i podkoloryzuj swoje dolegliwości wtedy dadzą Ci od razu jaszczyk na podtrzymanie i położą na obserwacje...musisz dużo leżeć Kochana i nie chodź niepotrzebnie jeśli chcesz by było dobrze a wiem co mówię bo ja trochę nie posłuchałam ostatnim razem i przemęczyłam organizm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joll nikt nie lubi szpitali.Ja np. nie spałam w nocy bo dali mi karteczkę do podpisania że w razie mojej śmierci kogo powiadomić (dają każdemu) więc wkręciłam sobie że przyjdą w nocy bo na sali leżałam sama i dadzą mi pavulon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...