Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello 🙂

Ja do przodu z kg.1.5 brzuszek już się robi okrągły i spodnie piją w pasie.Piersi mam dość mocno nabrzmiałe i troche bolą tak jakbym karmiła.Ale to już są same przyjemności,odkąd minęły mdłości życie stało się cudowne 😁

Od tygodnia mam w domu teściową więc nie gotuje.Na obiad dzisiaj będzie rosół z makaronem i fasolka w sosie pomidorowym z zimniakami.A jutro aż ślinka cieknie ;żurek z ziemniakami i pieczeń,ziemniaki i czrwona kapusta 😆 mniam mniam

MIłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam z jedzonka, moj maz zabral mnie na hot doga i pojechal do szkolki 😞
ja jak pisalam robie dzis piers po szwedzku (piers pieczona z marchewka majonezem cebula serem) i salatka ziemniaczana (ziemniaki, pekinska cebula jogurt musztarda francuska) jak starczy mi sil to zrobie jeszcze pomidoroweczke mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oni na sniadania jedza fasolke z boczkiem,jajkiem,tosty i frytki:laugh: :laugh: :laugh:
w zeszlym roku na Mikolaja wyladowalam z corka w szpitalu-miala zapalenie dzisla-zeba.musieli jej usunac pod narkoza,ale czekali 3 dni az opuchlizna zejdzie,spalam z nia tgam to jak reano przyniesli mi sniadanie w SZPITALU do wyboru,to myslalam,ze padne-tosty z frytkami,fasolka z tostami -oddzial dzieciecy,o obiedzie juz pisac nie bede:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam fazę na cheesburgery z McDonalda i mogłabym codziennie wciągać jednego. Ale wiecie co jest fajne? mam pod domem bar mleczny i zawsze, jak mnie najdzie ochota na coś gotowanego - natychmiast oczywiście 😉, biegnę za róg i zamawiam razem z tym cudownym kompotem, który kojarzy mi się z podstawówką :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kwietniowki 😁

Widze,ze pisalyscie o brzuchach 😁 ja tak mowilam z miesiaca na miesiac
3 mies : w czwartym bedzie widac
4mies : w piatym bedzie widac
5 mies : w szostym bedzie juz napewno widac
6mies: moze w sidmym?
7 mies : pod sama koncowke brzuszek zaczal mi rosnac 🙂

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...