Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂
co tam?rozgadane jak zawsze hihi i bardzo dobrze 🙂

emilka1986 ja tez ide we wtorek na glokoze ciekawi mnie jak bardzo bede sie krzywic :P

mam glokoze+mocz+ogolne na krew tez oczywiscie bede placic 😞 no ale co sie nie robi dla malenstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 ja tez w tym tyg mam glukoze ale w czwartek i do tego mocz+krew ale ja nie place. w ogole w tym tyg mam samych lekarzy...;/ we wtorek tez badania krwi i moczu bo do nefrologa...a w srode do dentsty...a w czwartek glukoza...ale przynajmniej teraz pozalatwiam tych lekarzy i pozniej ju bede miec spokoj 🙂jedyny plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze to.
pasiaka to chyba wklejałam - żebyście nie pomyślały, ze mój Aaron to taki smutas będzie ale te paputki to teraz od Mikołaja dostałam - welurkowe cudeńka [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/paski.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos eleganio, mamuśka jak ta lala z Ciebie 🙂

kupiłam cudowne maciupkie kapciuszki dla małej i różne inne rzeczy (oczywiście część jest chłopięca/unisex 😉 ), zrobię fotki i Wam pokażę, chcecie? 🙂

dziewczyny świetne te ubranka macie 🙂 a szkieletorek koniecznie do ubrania zaraz po urodzeniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tak patrzę po sobie, ze już się szybko męczę i ciężko się robi, to cieszę się, że coś już zakupiłam bo ja nie wiem co to będzie np. za 2-3 miesiące, jak będę naprawdę gruba.
dziewczyny kupujcie pomału bo potem nie dacie rady a chłop to rzadko który wie co i jakiej jakości kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pieluszki to ja już też nabyłam, 5 tetrowych kolorowych, 5 flanelowych kolorowych i narazoe 10 zwykłych białych tetrówek, ale zamierzam jeszcze tych białych dokupić przynajmniej 20 bo to ponoć się przyda
moniadad, te skarpety to rzeczywiście prawdziwe giganty są - w sam raz na łapy mojej Pipki :laugh: :laugh:
Ania78 - cykaj i wklejaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. tak Was na szybko czytam bo u mnie malowanie.
Mam już pomalowany pokoik dla Hani. Wrzuce fotki jak odetchnę.Wyszorowałam już łazienkę 🙂

Ktoś pytał o okulary 3d, dają w kinie. W sesnie pożyczają.

Ciszuki macie śliczne!!!
Ja dostałam 4 pudła ubranek i wiecie co nawet ich nie obejrzałam, bo nie mam czasu.

Jeszcze tydzień, sajgonu a potem tylko maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...