Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 no to będziemy miały dzidzie prawie w tym samym dniu 🙂
?Anka nie denerwuj sie, na głupote i lekkomyślność innych nie mamy wpływu... będzie dobrze napewno znajdziesz wózek w innym sklepie 🙂 i będziesz już wiedziała czego możesz (ale nie musisz) sie spodziewać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na naszym etapie ciąży już nie ma sensu sugerować się USG jeśli chodzi o termin porodu. Względnie miarodajnym było to z dwudziestych tygodni. U mnie też jest mała rozbieżność, z OM 15.04, a z USG 19.04 i jak już Wam pisałam liczę na to, że się w te dni nie posypię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka właśnie czegoś takiego szukam 🙂 ale nie stać mnie na nowy więc patrze na używane... mam jeden na oku

http://allegro.pl/item884852797_wozek_mikado_ox_ford_fotelik_ox_ford.html

ale narazie kasy nie mam, wiec jak tylko bede miała pieniążki to kupuje 🙂 no i jak będzie jeszcze na sprzedaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zwracam uwagę na szczegóły. nie zawsze, ale często.
nie jest to dla mnie taki ot siup wydatek zebym przymknęła oko.
no a jakbym rodziła w marcu i wysłała im kasę przelewem a oni do mie dzwonią, ze nie ma i będzie w kwietniu to bym miała dopiero mega wqurwa 😠
weź sie teraz proś zeby ci zwrócili a jak na gwałt kasa potrzebna bo trzeba gdzie indziej kombinować na szybko.
niech by fiuty pisali na stronie, ze będzie dostępny za jakiś czas a nie, ze jest dostępny to wtedy nawet nie miałabym prawa sie czepiać i moje to byłoby ryzyko.
tak, jestem wkurzona bo nie lubię jak ktoś mnie w chuja robi.
pewnie nawet ten z allegro też gówno miał no chyba, ze aukcja mu sie skończyła i zaraz wstawi - tylko dziwne, ze akurat dziś 🙂
ale wiecie co jeszcze? to nie jest tylko manewr z tym modelem bo nowy i moze go jeszcze nie być.
naczytałąm sie na innych forach, jak to sklepy postępują z wózkami. dziewczyny pisały załamane, że termin 2 tyg miał być a minęły juz 3 miesiące, ona juz urodziła, a wózka nie ma. spychoterapia i fochy jeszcze, jak sie upominasz.
a jak już szczęśliwie uda się doczekać chwili to nawet zadnej rekompensaty, gratisa małego, przepraszam ani nawet pocałuj mnie w dupę.
ech.....
wybaczcie, ale gdzie się wyżyję jak nie tu na forum 😉 :laugh:

Morfi, ja też 3 dni temu wylałam morze przez mojego kutafona.
😞
będzie dobrze.
najważniejsze by zdrowie było - reszta jest do załatwienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
69 dni do terminu, musimy to jakoś uczcić z chłopem...ciekawe, jak 😉 :laugh: :laugh: :laugh:

Anka najgorzej jak się człowiek napali i kasy niemało przeznaczy na jakiś zbożny cel...a tu taki niefart. nie dziwię Ci się, że jesteś wqrwiona, też bym była i pewnie coś bym popsuła przy okazji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mychoice 4-wheeler - great for zipping around town
Your mychoice 4-wheeler chassis becomes a complete pushchair once you have personalised it with your choice of seat unit - K0965 (sold separately)
Versatile seat/pram unit offers forward- or parent-facing options
mychoice converts quickly and easily from pram mode to pushchair without the use of a separate carry cot
Adjustable handlebar height for 'perfect pushing comfort'
3D fold means the frame folds to a really compact size
Front swivel auto lock wheel for really nippy turning
Push on/off brakes means no scuffed shoes
Pneumatic tyres provide the perfect ride
Includes raincover and shopping basket
Weight (with seat unit) 13.2kg
For the mychoice 3-wheeler chassis choose K0976
Choose a Maxi-Cosi Cabrio-Fix infant car seat (sold separately) to use your mychoice chassis as a travel system, click here to see our range





w sklepach mothercare
chzba yadna jakas firma nie wiem cyz macie te sklepz u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka mamy, mamy 🙂 ale to jednak ponad 2 kilo różnicy...my wybraliśmy Xcursion też Mothercare tu jest link:
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xcursion-Travel-System-Denim/dp/B002GIDB0A/ref=ts_dp_1/279-9136959-7341667?_encoding=UTF8&mcb=core
znasz kogoś, kto ma ten wózek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 78 ogladalam go) bardzo ladny,ale nie ma go nikt z moich znajomych-w sumie bardzo podobny do mojego,tylko ma teobrecz naokolo 🙂
to dobre wozki ty masz razem z fotelikiem w tej cenie czy musisz dokupic?? ja musze dokupic fotelik za 135 e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.mothercare.com/Quinny-Buzz-4-wheeler-Midnight-blue/dp/B0012ET7TS/sr=1-7/qid=1265728822/ref=sr_1_7/276-4310988-2211440?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76404031&mcb=core




u nas tych pelno jezdzi,ale ceny kosmiczne a 2 sa daremne moim zdaniem-dzieci w nich sa powykrzywiane i teraz chociaz dodali wymienny wklad do spacerowki-mniejsza i wieksza bo widzialam juz 8 mczne dzieci doslownie w bite w zamala spacerowke 🤨 ja bym go za darmio nie chciala-chociaz przyznam,ze bardzo ladny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej torbacze!!!

asienka- moja mała w 30/31 tygodniu wazyła 1820g, więc napewno przebiła Was 🙂 mały potworek

Aniulka- moja kumpela ale w Islandii miała wykonywany masaż (o tym Kłapoucha pisała)tydzień przed terminem żeby Wiktor się odwrócił, ale niestety nie pomogło i była cesarka 🙂 ale bądź dobrej mysli przecież jeszcze ma czas 🙂

anka73-ale ciule, mysz

elkka fajny wózio 🙂
brałam pod uwagę tego Quinny ale jak zobaczyłam niewygodną spacerówkę i niewygodne składanie wózka to od razu został zdyskwalifikowany

A ja panienki po wizycie:
młoda dalej łepetynka napiera, szyjka się nie skraca i jest zamknięta, miałam mierzoną 29mm na leżąco, dżina podejrzewa że na stojąco jakieś 25mm bo mała siła grawitacji uciska 🙂
mam brać nospę forte dwa razy dzień,
no i Pani doktor z uśmiechem na ustach powiedziała, że w sumie jakbym za 3 tygodnie urodziła to już byłby to termin 🙂 wyszłam z kupą w majtach 🙂

byłam w pracy, plotek się nasłuchałam i żałuje że takie akcje i imprezy mnie omijają 😉

obżarta spaghetti i deserem czekoladowym umieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam musze sie w końcu zapisac do kwietnióweczek... Mam termin na 2-4 kwietnia. A wiec jestem w 32 tygodniu strasznie sie boje to nasze pierwsze dziecko.....
Macie może namiary na jakies takie wyprawki dla dziecka? przepadło mi becikowe bo dowiedziałam sie w 16 tygodniu ciąży wiec musze troche zacisnąc pasa..........błagam kobietki pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
merdek luz blues już tego nie ma z tym becikowym 🙂 dostaniesz dostaniesz, potrzebujesz tylko zaświadczenie że przynajmniej raz u lekarza byłaś

ja wpisałam na googlach wyprawka dla dziecka, i pomieszałam kilka wyprawek i wyszła jedna idealna 🙂

wow w 4 miesiącu prawie, a co tak późno ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...