Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzik juz sie wstepnie nastawiam, ze nie pospie ...
na wszelkie niedogodnosci tez juz sie psychicznie szykuje 😉 byle tylko szybko opanowac "obsluge" Maluszka a pozniej to juz jakos bedzie 😉

ilonka jak juz uda Wam sie zobaczyc tego slodkiego buziaczka to koniecznie wklejaj fote ! 🤪

Ja dzisiaj totalny luzik a obiadek bede miala podstawiony pod sam nos - kluchy ze skwarkami + kapusta kiszona -
moj kochany Maz bedzie mnie tuczyl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem zniesmaczona, dwa szperaki i tylko 2pary spodni, bluzka i sweet buciki, liczyłam na coś więcej 🙂

moja dzidzia ma aktywację największą na wieczór, jak mama po prysznicu brzucha wysmaruje i na boczek się położy. Wcześniej jak Michał kładł rękę to się uciszała, a teraz ją to nie wzrusza wali na całego. Ale kręci się jak wiatraczek i chyba zaczyna pod żebra włazić pomału.

Wczoraj dowiedziałam się zę prawdopodobnie jedna z moich psiapsiół jest zaciążona 🙂 (drugie dziecko, dzisiaj po południu idzie do lekarza
a Dzisiaj dzwonił mój kierownik, który TYLKO MNIE chciał się pochwalić że też zaciążył, reszta firmy nie wie, bo nie chce zapeszać, a poza tym on jest bardzo mało wylewny, więc wogóle jestem w szoku 🙂

ilona supcio że mała taka bezwstydna 🙂 no i że masz takie wyniki 🙂

my chyba jak wrócimy ze szpitala to... aj dont noł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja chyba wlasnie najbardziej to sie boje tego Baby Bluesa ... albo jakiejs ciezszej depresji poporodowej 🤔
cale szczescie, ze w 100% moge liczyc na mojego Meza wiec i tym razem na pewno damy rade 🙂

... a ja dzisiaj po obiedzie znowu robie nalot na H&M 😎 -
tym razem w Klifie - moze sie uda cos upolowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...