Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
... no wlasnie od kiedy wrocilam jeszcze chyba ani razu nie bylam na zakupach ciuszkowo-dzidziusiowych ... troche latalam pod koniec w Trojmiescie ... a teraz caly czas smigam, ale w sprawach zwiazanych z robota itp itd 🤢

a Tobie ostatnio nie proponuje bo latasz za mieszkaniem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem z sernikiem 🙂 kto cierpliwy ten niech smakuje 🙂

odwiedziny siostry z ferajną miałam 🙂

anka mieszkanie spoko, ale ta cena WOW 🤢 ,
moja siostra chce sprzedać super mieszkanie z 3 pokojami za 190 000 wyremontowane, tylko że na Zagłebiu 🙂 różnica kolosalna na rynku nieruchomości

idę myć bęben i spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no mialam 🤢
ale wiesz ... teraz mamy totalny zapierdziel ...
wszystko musimy ogarnac, zorganizowac i przeorganizowac tak zebym pozniej mogla juz tylko skupic sie na Dzidzi ... kupe moich obowiazkow przejmie Konrad bo bierzemy pod uwage fakt, ze przyjdzie czas, ze ja calkowicie "odpadne" i tylko on bedzie zajmowal sie firma ( dopoki z Dzidzia sie nie ogarniemy ) ... ech, duzo by gadac ... nie bede tutaj zasmiecac forum 🙂

najlepiej jak na n-k sie zgadamy co z ta nasza herbata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamcie!
mam jakiegos dolka chyba, czy Wy tez ostatnio czujecie sie malo kobiece??!! ja ostatnio bedac w towarzystwie znajomych czuje sie jak odmieniec i jakos dziwnie zazdrosna o chlopa mojego sie zrobilam, dziwne. moze dlatego ze ostatnio czesto sam wychodzi i potem jak idziemy w te miejsca razem pani kelnerka dziwnie sie na niego patrzy i przeszywajacym wzrokiem usmiecha 😠
hmmmmmmmm, musze chyba dzis mezowi moralniaka strzelic i zrobic z siebie biedactwo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki 🙂
emilka nie daj sie chorobie,mnie póki co powaliła!ale daje rade.
Anka73 zimno masakrycznie!ja chcę wiosnę +15stopni!!!chociaż kocham zimę ale nie jak jestem w ciąży,to już moja druga zimą z brzuszkiem 🙂
Madzik gratulacje studniówki,zobaczcie jak już bliko jeteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje okrąglaski
Jestem dzisiaj zadowolona bo Tatuśko połóżył wczoraj panele. Jak go przycisnę to może listwy zamontuje i wtarga mi meble do pokoju i mogę zacząć wić nasze gniazdko.

Niestety jest też smutna wiadomość. Jutro rano wyjeżdża do Szwablandii i nie będzie go jakieś 3-4 tygodnie 😞 😞 😞
Jeszcze mi się kaszel przyplątał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOGUSIA wspolczuje,ja bym nie wytrzymala tyle czasu bez mojego mezucha,proponuje na pocieszenie goraca czekolade z bita smietanka 🙂 i do tego cieple tosty z maselkiem i dzemem truskawakowym 🙂

ISKIERKA Ty masz cesarke juz 25marca,a ja mam termin na 26 kwietnia caly miesiac roznicy!!! To tez moja drugazima z brzuchem,bo corcia urodzila sie 7 marca 🙂
Ale tym razem jest gorzej bo jak napadal snieg to nie mialam jak wyjsc z domu,a wiadomo 2 latek w domu caly dzien=katastrofa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Powiem Wam, że noc miałam do dupy. Obudziłam się o 2:30 z masakrycznym bólem zęba. Poszwendałam się licząc, że jakoś przejdzie. Niestety, musiałam męża obudzić i na pogotowiu wylądowaliśmy. Powiem Wam, że już wolę cierpieć niż korzystać z takiej pseudo pomocy. To co zaprezentowała Pani stomatolog jest jednym wielkim nieporozumieniem. Potraktowała mnie jak śmiecia i do tego liczyła na to, że ją przeproszę za przerwanie drzemki. Bynajmniej do domu wróciłam z jeszcze większym bólem i atakiem duszności z nerwów, aż Piotrek chciał do domu pogotowie wzywać. W dodatku jestem zła, bo 60zł. poszło się jebać na taksę, bo auto mamy zepsute. Ogólnie dupny dzień 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam obiad i właśnie go pożeram 😉

O Bogowie.......jak dobrze być w ciąży i wpieprzać bez ustannnie i nie martwić sie o kalorie. Ciul z dołem łapanym od czasu do czasu z powodu wagi - ale jakie alibi:P
Dziewczyny wczoraj tak mi kretem narobiłyście smaka że już się w lodóweczce chłodzi 🙃

Miłego weekendu laseczki - pamiętajcie że nasze maluch walą teraz na masę więc smacznego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...