Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja byłam na piwieeeeeeee 😁 łiiii 🤪 🤪
ale dobre... 🙂 haha nie no ja sok pomarańczowy dostałam 😞(( kurde chce browara- chociaż malego, słodziusiego, zimnego, jabłkowego, zieloniutkiego red'sa 😞(
hehe.... idę tez spac... mąż już w łóżku na mnie chyba czeka... chyba, że śpi 😁 teraz grubas z Bacławem się wkula i będzie gites... 😁
dobranoc mamusie i brzucholki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewci@ no w końcu się odezwałaś 😁 to fajnie spędziłaś czas, wyniki z toxo pewnie będą dobre 😁 z tą pachwiną nie wiem czemu Ci tak dolega, może sobie nadwyrężyłaś albo coś. Najgorsze jest to Twoja brak tycia;/;/ a może waga Ci podskoczy o 10 kg w 7 mcu?
a tamto pewnie masz przez alergie 🙂 a u nas marcowek totalnie nic w sumie:/
Brzuszek Ci rośnie ewci@?


hejo, znów nie miałam czasu, czasami w pracy moge wejsc, a potem jak w domku, zuzia daje wycisk, chce zeby sie bawic, steskniona to juz nawet nie mam siły wchodzic. co do mojej pachwiny to pobolewała mnie czasem wczesniej, nawet w dniu wizyty u ginki, pytałam ja o to, mówiła ze moze od kregosłupa, bo dziwne zeby od dzidzi jak ona 6,5 cm wtedy miała. takze nie wiem. dzis np mnie nie boli, ale róznie to u mnie. sie wydaje ze druga ciaza to powinna byc bez takich róznych komplikacji,a u mnie co i rusz. niby sie dobzre czuje ale non stop cos.
co do tycia to pewnie nadrobie, bo ja byłam w pierwszej ciazy prawie płaska do 5 miesiaca a potem mnie wydeło. a teraz brzusio mam, ale tak ajk wam pisałam na poczatku taki z tamtej ciazy tylko bardziej nabrzmiały. jak na teraz to duzy juz, bo nie miałam takiego w 20tc wtedy, ale zeby jakos strasznie rósł to raczej nie. obiecałam zdjecie z USG ale zupełnie zapomnaiłam. zaraz poprosze sekretarke zeby zeskanowała i wstawie. a i brzuszek zfotografuje i pokaze wam 🙂
a jak Wy sie dzis czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monsa1984 napisał(a):
Hej 🙂 Czuję się teraz dobrze 🙂 miesiąc leżałam, bo miałam skróconą szyjkę macicy ( przez moją prace i przez siebie ). Ale teraz odpuściłam i jest już ok 🙂))) Dzisiaj ide poznać płec 🙂[/quote


musimy sie oszczędzać.Ja tez juz bym chcilala płeć poznać.Jeszcze troche musze poczekac.A chcesz dziewczynke czy chłopczyka bardziej?Oczywiscie wazne,ze zdrowe nasze dzieci beda i porod szybki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love i Sztunia, wy jesteście małe chlorki kurde;D
Ale szczerze mowiąc mi się marzyło piwo i sierpniu, jak były te upały. Rok temu to ja w taki upał zimne piwo, z sokiem duże, w zaszroniono-zaparowanym kuflu piłam 😞 ale napiję się, może w następne wakacje:P już widzę, jaka będzie baniaa po takim czasie nie picia 😜
Izunia, takie są uroki jesieni 😞 że dzieci chore, dorośli zresztą też..:/ oby wyzdrowiał do wesela 🙂
Ewci@, kurcze to nie dobrze z tą pachwiną. Choć nie wyglada to groźnie, ale jak od kręgosłupa to sama nie wiem:/ pewnie jest to wkurzające:/ o wklej zdj z usg i brzuszek pokaż bo jestem bardzo ciekawa co tam Ci urosło 😉 no teraz Ci szybciej rośnie, niż w 1 ciąży bo mięśnie masz rozluźnione czy jakoś tak po tamtej ciąży 😁
Monsa, o będzie pierwsza marcowka co zna płeć 😁 jak się dowiesz to się pochwal ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja tez mam dziś zapienkanę makaronową:P



Ciekawe czy mi bedzie smakowac.....zawsze uwielbiałam.3 pralke wlaczylam.Taka super pogoda to mi wszystko ladnie wyschnie.Pozniej znowu do Opola jade,jutro tez i w piatek po mężulka tez do Opola musze jechac.MAtko ja tylko kursuje....a paliwo takie drogie.

Ale tu ciasza ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...