Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
no niestety ale dam sobie rade.teraz najwazniejsza jest dzidzia 🙂



wiesz co ja tez ciagle prawie sama z dzieckiem siedze,bo maz pracuje w Belgii.Ale to inna baka w kazdym razie mam na kogo liczyc jak wraca czy nawet jak tam jest.Mam nadzieje,ze finansowo ci pomoze ten niby tatus Dawidka.Bo jakas odpowiedzialnosc musi poniesc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
nie rodzice sie nie odwrocili pomagajami.mam 24 lata


ups, to nightmare pzrepraszam za pytanie o baraszki nocne 😞
nie pzrejmuj sie, dasz se rade, choc pewnie łatwo nie bedzie. ale z takim nieodpowiedzialnym dzieciakiem to lepiej ze taks ie stało. zawsze póki co masz nas 🙂 hehe DOBRZE ZE JESTES 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a brzuszek ładny, ale w porównaniu do ans to chyba z mniejszych 🙂 ja co prawda w drugiej ciazy ejstem ale mam wiekszy niz ty. a mierzyłas go w obwodzie?? jak u Ciebie z waga?? badz tu na forum z nami i dopisz sie do listy marcóweczek, LOVE Cię chetnie dopisze tylko wstaw dane w forum "lista"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się drzemłam 😁
No więcej nie mogłyście naskrobać! poczytałam trochę bo mam czas 😉

Nightmare, suuuper brzuszek 🙂 jest ani za mały, ani za duży 😉 odpowiedni do 5 miesiąca już lekko zaokrąglony widzę 🙂 a co do NFZ to to są idioci. Wiem już coś o usg co lekarz przykłada głowicę i sprawdza czy dziecko żyje i czy się rusza i wyłącza. Trzeba ich opierdzielać, ja też długo siedziałam cicho jak myszka ale ostatnio jak mi się coś nie podoba to opierdzielam położne, a ginekologowi mowię swe rządania.
A ruchami rano i wieczorem się nie przejmuj 🙂 ja gdzieś w 23 tyg poczułam ruchy o każdej porze, a takto były tylko wieczorem i rano.

Idę się napić herbaty bo mnie suszy, dawno tak sobie nie pospałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...