Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry patent 😉 Mój się dziś spisał, ale trzeba było pilnować. Dziś dla odmiany zrobił wszystko o co prosiłam go od tygodnia. Kupił prezent dla dziadka, przedłużacz do choinki, wycieraczki do samochodu, bo o ile on lubi jeździć na ślepo przy rozmazanych szybach to ja nie :P , pojechał umyć auto, no i posprzątał w chacie. Wreszcie mam podłogę jaką obdarzona lubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam chionke ubrana 🙂I nawet szopka pod nia jest...i ognisko sie pali,zagroda jest....nawet jest taka jak chcialam.W tak krótkim czasie jednak mozna cos ladnego zrobic.

Ja mam przed soba sprzatanie,nic nie gotuje dzisiaj.A juz bylo tak daleko.Humor mi sie zjebał i koniec.Maz powiedzial,ze jutro wszystko sie zrobi.Musze dzisiaj posprzatac,zebym jutro juz miala czas tylko dla kuchni 😉Maz podlogi jutro umyje.

Moze dodam fote szopli,tylko musze wgrac.

Ale mi pachnie w domu...mmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOŁYCH ŚWIĄT


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscn8054.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4175/dscn8054.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/choinkak.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2306/choinkak.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, piękna szopka i choinka 🙂

Wy i tak macie zajebistych facetow 🙂 Moj se pojechał z tatusiem do Częstochowy do media markt i nie raczy mi odp, wielce zajęty. A ja dostaję do łba, mam tak spieprzony humor, że to się w pale nie mieści, na dodatek brzuch od 3 godzin stawia się jak wściekły. A dziś i wczoraj nic specjalnego nie robiłam i oszczędzałam się.
Chcę, aby wigilia minęła.. chcę mieć to za sobą. Jak pomyślę, że jutro 15 osob co jedna na zmianę będzie mi głaskało brzuch i zadawało pytania 'kopie' , 'ile przytyłaś' itd to mnie szlak trafia.

Jeszcze w poniedziałek poznam teściow. No kurwa kolejny stres. Wkurwia mnie wszystko z moim chłopem na czele. Na stos z nim:/

Może jutro znajdę Michała od Sztuni czy jak mu tam pod choinką i usłyszę może ciepłe męskie słowo, a nie co tylko słyszę od mojego ' zgrubłaś' , ' twarz Ci zgrubła, ręce Ci zgrubły' ale nie mowi się zgrubłaś tylko kurwaaa przytyłaś! ja pierdziele co język. I schudne i będę zajebista niedługo do tego stopnia że wszyscy będą się ślinic na moj widok i w tedy już nie będzie mu tak wesoło,że zgrubłam.
Wkurwiłam się, idę do łożka znowu i nie wstaję. Jutro wejdę jak dożyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zabrałam się za sprzatanie sypialni, to przylazł i pomógł 🙂 i tłumaczę że mamy dom tak zajebisty do sprzatania że powinnien się cieszyć, że nie jestem gadzeciara i wogóle i chociaż raz na ruski rok mógłby się zamknąć i zacząć zapierdalać ze szmatą, chyba przyjął do wiadomości aczkolwiek ja dumna i blada sama kibel wyszorowałam twierdzać że tron to trzeba umiec szorować i niech się przygląda,

izunia fajowa szopka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, piękna szopka i choinka 🙂

Wy i tak macie zajebistych facetow 🙂 Moj se pojechał z tatusiem do Częstochowy do media markt i nie raczy mi odp, wielce zajęty. A ja dostaję do łba, mam tak spieprzony humor, że to się w pale nie mieści, na dodatek brzuch od 3 godzin stawia się jak wściekły. A dziś i wczoraj nic specjalnego nie robiłam i oszczędzałam się.
Chcę, aby wigilia minęła.. chcę mieć to za sobą. Jak pomyślę, że jutro 15 osob co jedna na zmianę będzie mi głaskało brzuch i zadawało pytania 'kopie' , 'ile przytyłaś' itd to mnie szlak trafia.

Jeszcze w poniedziałek poznam teściow. No kurwa kolejny stres. Wkurwia mnie wszystko z moim chłopem na czele. Na stos z nim:/

Może jutro znajdę Michała od Sztuni czy jak mu tam pod choinką i usłyszę może ciepłe męskie słowo, a nie co tylko słyszę od mojego ' zgrubłaś' , ' twarz Ci zgrubła, ręce Ci zgrubły' ale nie mowi się zgrubłaś tylko kurwaaa przytyłaś! ja pierdziele co język. I schudne i będę zajebista niedługo do tego stopnia że wszyscy będą się ślinic na moj widok i w tedy już nie będzie mu tak wesoło,że zgrubłam.
Wkurwiłam się, idę do łożka znowu i nie wstaję. Jutro wejdę jak dożyję.


Wydaje mi się, że ten Twój "dziecior" uznał, że skoro macie mieć dziecko to na pewno niezależnie od wszystkiego będziecie razem. Może powinnaś mu dać do zrozumienia, że to tak nie działa. Jeśli nie będzie Cię szanował to go zostawisz. I bez problemu znajdziesz takiego, dla którego będziesz zawsze zajebista.
Przepraszam, ale aż mi się ciśnienie podniosło jak to przeczytałam. Nie warto się martwić takim głąbem co to nic sobie nie robi z wrażliwości kobiety w ciąży, a to co mówi uraziłoby każdego 🤨


Gdybym nie miała później okazji to chciałam wam życzyć zdrowych, wesołych, pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia i oby zgaga nie popsuła wam radości przy wigilijnym stole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 🙂
Ja tak też nie sprzątam, nie mam za bardzo co, bo mój jak przychodzi z pracy,to najpierw je, potem robi rozliczenie i zanim pójdzie pod prysznic to ogarnia, co jest do sprzątnięcia. Podłogi jak wróci to mi obiecał,ze umyje, więc spoko 😉

obdarzona jaki bulwers 😁 Spokojnie. Ale szczerze mówiąc - weź mu jebnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski. Ja normalnie dalej chodzę z podniesionym ciśnieniem 😁 rodzice tak się rano powkurwiali na siebie, że szok. Mama wyprała ojcu sweter, a ten chciał się rano ubrać koniecznie w ten sweter i mame opieprzył, a że zawsze mama na tatę z mordą to teraz się popłakała i wpadła w histerię, bo tata ją raz na ruski rok opierdzielił. Oh:/

Lady, a wezmę i go rzucę w cholerę. On w ogole chyba nie rozuie jak się kobietę w ciąży traktuje, ale teraz już o tym nie myślę 😁 w sumie tęskni mi się za nim bo się z nim od środy nie widziałam, ale mam swoj honor i nie powiem mu 😁

Sztunia, tak jest! kibel trzeba umieć szorować. Ja wczoraj swoj szorowałam 🤢 myślałam że będzie gorzej 🙂 niech chłop sprząta , ręce i nogi ma 😁

Astra, jakiego masz kochanego męża że poogarnia 😁 ja dziś też mam zakaz robienia 😎 tylko obrusy dwa przeprasuję, zetrę kurze i sztućce ochucham i przetrę:P a no i cebulę skroję 😁

Dziś śniły mi się same głupoty. Pierw ,że wchodzę na to forum, na marcowki i admin mi napisał w poście do mnie,że dostaję bana na tydzień za przekleństwa.
Potem śniło mi się, że mama do mnie dzwoni i mowi, że mam urwać 30 dag kaszanki i włożyć na talerz, no ale że mi się takie rzeczy mylą no to miałam problem, mierzyłam, ważyłam srałam i grałam z tą kaszanką na miarach. wagach łazienkowych, kuchennych, kładłam ją na kartkę papieru w kratkę, odmierzałam kratki, a przecież tu o masę chodzi a nie długość, ale sen to sen 😁
Potem, że Rysiek z Klanu chce się zrzucić z mostu, ale się boi a ja go namawiam. Rysiek, nie bądź ciota pokaż że masz jaja a nie pierdzielisz się nad sobą i tak nie skoczył.
Potem o 6 rano 2 skurcze w łydce i już nie spałam 😁

Mam bardzo duże wahania, płacze co chwilę, raz myślę sobie że chcę aby ta wigilia i święta minęły w pizdu, a zaraz myślę z radością że nie mogę się doczekać aż np. zjem se karpia.
Raz se myślę, ten moj Mateusz to to mnie tak wkurza, a zaraz idę i płaczę że tak go kocham.

Ej czaicie? w ogole to wszystko nie ma sensu, cała ta wigilia. Co roku miałam pierogi z grzybami, nic innego się dla mnie nie liczyło tylko te pierogi. Owszem były też ruskie, z kapustą i grzybami itd. ale ja zawsze tylko te kochałam i czekałam na nie cały rok. A w tym roku z okazji małego wysypu grzybobraniowego nie będzie ich! będą z grzybami i kapustą a to nie to samo. Do dupy z taką wigilią w dupie taką mam.

Nie wiem czy wejdę jeszcze dziś, całkiem możliwe. Ale gdybym nie zawitała np. z powodu nie wytrzymania i zabicia wszystkich przy wigilijnym stole, to
życzę wam zdrowych, sytych, wesołych świąt. Dużo prezentow, dużo pierogow z grzybami 😞 dobrego humoru 😁 kawałow przy stole 😁 bezskurczowych, bezbolesnych, beztwardniejących brzuchuchow 😘 no i w ogole 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona 😁 Ty mnie rozbrajasz 😁
A humor to może wina pogody, bynajmniej u mniej jest szaro, buro, zimno i deszczowo, więc mam kurwicę odkąd wstałam, ale nic to 😉
Idę sobie zaraz jakieś ciuchy uszykować, uprasuję chłopakom koszule i muszę ukryć przed Bartkiem prezenty, bo szuka cwaniak 😁 najlepiej do teściowej wyniosę 😜

W ogóle łażą po wsi jakieś diabły, baby i anioły poprzebierane, na pewno ich nie wpuszczę 😠 gdyby to sobie chodziły jakieś miłe dzieci, to owszem, ale to w większości te wycwanione dziewuszyska z okolic, mam na nie alergię dosłownie brr...

Jeszcze rybę po grecku mam przecież do zrobienia 😮 😁
Spadam!

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

Pełnych brzucholi, jedzenia do woli, prezentów moc i Mikołaja w tę noc życzy ciocia Astra 🤪

http://patrz.pl/mp3/aniolek-na-czubku-choinki <-KLIK 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane mamuski. Mnie tez juz pozniej nie bedzie tak wiec chcialam zyczyc Wam wszystkim Zdrowych, pelnych radosci, milosci, szczescia i obfitosci Swiat Bozego Narodzenia, tak jak pisala Lady zycze Wam aby zgaga dala sobie odboj i nas dzisiaj nie dopadla, duuuuzo prezentow, pociechy z chlopa, bezbolesnych porodow i oby nasze dzieciatka byly zdrowiutenkie, bo to najwazniejsze 🙂
Obdarzona, a Tobie i Twojemu facetowi zycze zeby przemowil ludzkim glosem i przestal Ci ublizac bo inaczej Mikolaj skopie mu dupe 🙂

Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT.
Nażryjcie się ile wlezie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już pierwsza gwiazdka, drżąc dobrą nowiną,
oczekiwaniem upływ czasu mierzy,
i by pojednań magią w dusze spłynąć,
do wigilijnej zaprasza wieczerzy.

Spróbuj ją znaleźć w ten wieczór na niebie,
a kiedy ujrzysz jej srebrzyste lśnienia,
poczuj, jak z blaskiem tym płyną do Ciebie,
Świąt najszczęśliwszych, serdeczne życzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Hej kochaniusie 🙂 powoli klade sie do lozeczka z moim narzeczonym 🙂 tak tak Michas mi sie oswiadczyl juhuuuuuuu jestem taka szczesliwa ze nie potrafie tego opisac 🙂 poryczalam sie a jak 🙂 🙂

Dobranoc ide spac bo nazarta jestem. 😉



gratulacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,witam.....
Moi faceci jeszcze śpia.Ja oczywiscie wstałam,bo musze wsadzic naszego brojlerka do piekarnika i zrbic rolady.Ale te dopiero bede walić jak oni wstaną 😉

Wczoraj tzn.dziesiaj położyłam się spać coś po 1 w nocy.Wlaczyłam z Lego 😠Tesciowie kupili małemu zamek z armatą i wieloma innymi pierdołami-bez jaj trawło to jakieś 3 h zanim udało mi się to pstawić.Ale dałam rade sama,a tesc w moje zdolnoscie nie wierzył 🥴Nikoś czekał do 22.30 na zabawke,ale wkoncu wygonilam go sapc.
Mały z prezentów jest szczesliwy...Ale był zawiedziony,bo bylo niebo pochmurne.Moze dzisiaj cos poogląda.Aaaaa...i się chwli dziadkowi,ze traz ma takie auto jak mama i tata z 4 kółkami .Miał na myśli znaczek Audi.Bo dostał od mojej mamy na sterowanie-fajne takim bym mogła też jezdzic.

A mnie mąż wysłał do Ambasady Urody ☺️Ale to chyba po ciąży sobie pójdę,bo teraz co oni mi tam zrobią.Na buzię wolę nic nie dawać,bo już jest straszna.Zobaczymy....Najwazniejsze-złote kolczyki dostałam 😁Jak to Niko powiedział.....mamo ja wybierałem kolczyki,a tatus zapłacił 🤪 🤪
Wszyscy zadowoleni z prezentów 😉
Tylko atmosfera była taka cicha,brakowało kuzynek od męża.Wiecie co jeje siostra tez ma tego półpaśca.

No ,to nic biore sie za tego kuraka....musze cos tak do niego powsadzac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po Wigilii. Było bardzo miło. Dwie rodzinki razem przy jednym stole 🙂 Dostałam super prezenty, a najbardziej spodobał mi się od Łukasza. Kupił mi wielki, piękny obraz. Jednak nie ściemniał z tą wielkością prezentu 😉 Jego mama mi kupiła tą nową książkę Kinga Dallas - też o tym marzyłam. Dostałam jeszcze trochę kasy, kosmetyków i piękny retro złoty pierścień od babci z jej szkatułki - uwielbiam takie rzeczy 😁 Po jedzonku czułam się fantastycznie, ale też nie przeżarłam się.
Dziś powtórka u mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 😘 widzę, że wigilie udane u was 😁
Przede wszystkim Kasia moje gratulacje, witaj w klubie narzeczonych! oczywiście mam siebie na myśli, bo teraz tylko ja i Kasia jesteśmy narzeczonymi a reszta to małżeństwa chyba, o ile się nie mylę 😎
Fajne prezenty podostawałyście 😁
Izunia, z tym zamkiem to Cię podziwiam! hehe 🙂 kolczykow można pozazdrościć 😁
Lady, pierścień pewnie musi wyglądać dumnie na twym palcu 🙂

Ja też fajnie spędziłam wigilię 🙂 Obżarłam się bo inaczej nie dało się 🙂 pierogi z grzybami jednak były i tak się nimi obżarłam, że pierwszy raz w życiu nie umiałam wstawać z krzesła. Miałam problem z tym, i kosztowało mnie tyle siły, że nie jednokrotnie co probowałam wstać, to pryk był ☺️ siara była ☺️ ale wiadomo,że Filipka musiałam udźwignąć i tyle żarcia to więc nikt się nie wyśmiewał 😁

Dostałam w tym roku same prezenty ktore chciałam dostać, każdy kupił mi to czego właśnie nie miałam 🙂 czyli dostałam super szalik- stękałam w sklepie mamie żeby mi dołożyła bo taki chce, to mi siostra taki kupiła 😁 perfumy dostałam jedne Bi-es, drugie Play boy(play rock) z dezodorantem a perfum nie miałam przez ostatni miesiąc 😁 cienie do oczu ktore mi się już dawno pokończyły, kopertowkę, ktorą bardzo chciałam bo nie miałam jakiej wziąć na sylwestra, no i najważniejsze to piżama dla karmiących od mamy 😁 teraz to mogę sobie w szpitalu być z taką piżamką 😁 tylko jeszcze muszę kupić sobie 2 koszule zwykłe do szpitala i takie aby rodzić w nich 😁
No a Filipek dostał maskotkę, rożową 😎 ale dobra, jest milusia i taka welurowa i delikatna jak dla dzidzinki małej 🙂

Teraz lecę lepić kluchy! 😁

wpadnę potem 😎 dzisiaj proszę się nie obżerać, bo nie wstaniecie z krzeseł hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciliśmy już od mamy i czeka nas wieczór filmowy 🙂 Jutro też w domku odpoczywamy. Tak cieplutko mi się zrobiło na serduszku po tych świętach. Kocham mojego Kotka i nie zamieniłabym go na żadnego innego 😉
A no właśnie Kasia gratulacje. Coś mi ta informacja umknęła wcześniej w świątecznym zgiełku.
A Ty obdarzona jutro się pochwal jak wyjdzie spotkanie pierwsze z teściami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Znowu mnie ciało swędzi 😞Cholera,albo mam na coś uczulenie.Ale dla świętego spokoju w środe zrobie sobie badania Alat i Aspat,bo to chyba są te próby wątrobowe.

Astra Ty mi coś pisałaś i jakiej chorobie ,tak?To chyba dobrze zapamiętałam z artykułu.Ide wypić wapno.

Biorę się za ciasto i szykowanie kiełbaski na bigos.
Mąż już choinke wstawił do stojaka teraz musi okapać,bo jest mokra.Wieczorem będziemy ubierac 😉

nio to ja Ci wspominałam o tej cholestazie ciążowej. nie wiem dokłądnie o co w tym biega, ale wiem ze robiłam badania bo miałam podejrzenia wpierwszej ciazy. zrób dla swietego spokoju, bo to moze byc dosc powazne,a jak sie wczesniej zareaguje to dobrze.
Zajrzałam do Was na chwilke zeby podczytac, ale niewiele patzre sie dzieje, wszyscy swietują. my goscimy u siebie moich rodziców i siostre. jutro rano jada, to popisze Wam jak mi swieta mineły.
Ale jestem mega obżarta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...