Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już jestem po fryzjerze, Michał oniemiał jak mnie zobaczył, tym razem mój fryzjer Adaś zrobił mi taki kolor, że jak go zobaczyłam po wysuszeniu to zwariowałam ze szczęścia ;-) a jak tylko włączył suszarkę to myślałam, że Maryśka z brzucha mi wyskoczy 😉 akrobacje nie z tej ziemi i kopanie żeber matki 🙂 teraz zjadłam cała tabliczkę czekolady truskawkowej Alpen Gold, zagryzłam plackami z wczoraj i mam wszystko w dupie, nie sprzątam, będę leżeć, a za chwilę zjem zupkę buraczkową ;-) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Mi się podoba ten http://www.ewozki.eu/foto/foto/879056933.jpg


bardzo fajny ale jednak z czarnym bym sie zastanawiała. nio i on chyba trójkołowiec tak?? czy źle widze, i mi sie zawsze tez podobały,ale ze znajomych kto ma to wcale nie chwala, to nie na nasze warunki, ciezko wejsc do autobusu, chyba ze ktos ci pomoze, albo nie jezdzisz, ale wyobraz sobie jak podniesc przód i potyem na przodzie wsatwic reszte. przy 4 kołąch nie ma problemu, przy 3 juz jest. nio i podjazdy do klatek nie sa przystosowane, bo jest poo bokach podjazd i jak cos to na tylnych tylko trza kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Już jestem po fryzjerze, Michał oniemiał jak mnie zobaczył, tym razem mój fryzjer Adaś zrobił mi taki kolor, że jak go zobaczyłam po wysuszeniu to zwariowałam ze szczęścia ;-) a jak tylko włączył suszarkę to myślałam, że Maryśka z brzucha mi wyskoczy 😉 akrobacje nie z tej ziemi i kopanie żeber matki 🙂 teraz zjadłam cała tabliczkę czekolady truskawkowej Alpen Gold, zagryzłam plackami z wczoraj i mam wszystko w dupie, nie sprzątam, będę leżeć, a za chwilę zjem zupkę buraczkową ;-) 🤪


Poka zdjęcie 🙂 Ja zaczynam coś tęsknić za blondem. Ale sobie obiecałam, że nie będę się farbować na blond póki mi się dużo siwych włosów nie zrobi, bo potem już w pewnym wieku najlepiej tylko pasemka czy balejaż robić, bo najlepiej siwe ukrywają 😉 Na razie nie mam za dużo, ale pewnie mi to grozi, bo moja mama szybko zaczęła siwieć 😞
A teraz chyba sobie znowu wrócę do rudego :> Tylko muszę u fryzjera tą ciemną farbę zdjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ledwo wytrzymuje z moja c.... tak piecze i boli. jutro dzownie rano do gin i kłade sie chyba na patologie, wieczorami i w nocy brzuch mi sie starsznie stawia, twardnieje, nospa nie pomaga mi, i brzuch mnie boli na dole i krzyz - jak na okres. nie zobacza czy sie tam nic nie dzieje. i mnei wylecza z tej infekcji. maz odebrał posiew i pani podobno mówiła ze bakterii nie ma, wyszło ujemnie, natomiast sa drozdze. tylko na drozdze miałam pimafucin i nie pomogło. ciekawe co wymysla.
jutro rano dzwonie do gin i zobaczymy ajka bedzie decyzja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Mi się podoba ten http://www.ewozki.eu/foto/foto/879056933.jpg


bardzo fajny ale jednak z czarnym bym sie zastanawiała. nio i on chyba trójkołowiec tak?? czy źle widze, i mi sie zawsze tez podobały,ale ze znajomych kto ma to wcale nie chwala, to nie na nasze warunki, ciezko wejsc do autobusu, chyba ze ktos ci pomoze, albo nie jezdzisz, ale wyobraz sobie jak podniesc przód i potyem na przodzie wsatwic reszte. przy 4 kołąch nie ma problemu, przy 3 juz jest. nio i podjazdy do klatek nie sa przystosowane, bo jest poo bokach podjazd i jak cos to na tylnych tylko trza kombinowac.


Ewcia on jest 4 kołowy, tak tylko wygląda z boku 😉 Taki też jest spoko http://www.ewozki.eu/foto/70611818.jpg Właśnie dużo osób odradza ten czarny kolor, a on tak kusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ja ledwo wytrzymuje z moja c.... tak piecze i boli. jutro dzownie rano do gin i kłade sie chyba na patologie, wieczorami i w nocy brzuch mi sie starsznie stawia, twardnieje, nospa nie pomaga mi, i brzuch mnie boli na dole i krzyz - jak na okres. nie zobacza czy sie tam nic nie dzieje. i mnei wylecza z tej infekcji. maz odebrał posiew i pani podobno mówiła ze bakterii nie ma, wyszło ujemnie, natomiast sa drozdze. tylko na drozdze miałam pimafucin i nie pomogło. ciekawe co wymysla.
jutro rano dzwonie do gin i zobaczymy ajka bedzie decyzja...


Strasznie długo się męczysz z tą infekcją 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, super wozek też nad takim myślałam 😁 a w hurtowniach to za grosze kupisz wozek. Ja też miałam w hurtowni kupić ale mnie to biodro bolało i żeśmy przez neta zamowili 😁

Kasia, a Ty blond pasemka nie?
zaraz mam obiad. Barszczyk czerwony zabielany z ziemniaczkami a na drugie ziemniaki i żeberka i suroweczka 😁 ja nie mogę już mi ślinka cieknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Mi się podoba ten http://www.ewozki.eu/foto/foto/879056933.jpg


bardzo fajny ale jednak z czarnym bym sie zastanawiała. nio i on chyba trójkołowiec tak?? czy źle widze, i mi sie zawsze tez podobały,ale ze znajomych kto ma to wcale nie chwala, to nie na nasze warunki, ciezko wejsc do autobusu, chyba ze ktos ci pomoze, albo nie jezdzisz, ale wyobraz sobie jak podniesc przód i potyem na przodzie wsatwic reszte. przy 4 kołąch nie ma problemu, przy 3 juz jest. nio i podjazdy do klatek nie sa przystosowane, bo jest poo bokach podjazd i jak cos to na tylnych tylko trza kombinowac.


Ewcia on jest 4 kołowy, tak tylko wygląda z boku 😉 Taki też jest spoko http://www.ewozki.eu/foto/70611818.jpg Właśnie dużo osób odradza ten czarny kolor, a on tak kusi 😁


ty bedsziesz miec dziewczynke to nie kupuj czarnego bron boze. kup uniwersalny w razie jakby drugie było chłopcem. ja mam oliwke np.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, ja już przerabiałam wszystkie kolory od czerni do rudych,ale blondu nigdy nie miałam, bo się boję zdjęcia koloru (juz raz to przechodziłam i siano mi na łbie zostało). Ale włosy miałam wtedy do pasa. Teraz mam krótkie i farbuję tylko odrosty szamponetką, bo się szybko wypłukuje, moze jak urodzę to sie skuszę na blond 😉
Ty ślicznie wyglądałaś na zdjęciu, gdzie miałaś te rude kręcone ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Mi się podoba ten http://www.ewozki.eu/foto/foto/879056933.jpg


bardzo fajny ale jednak z czarnym bym sie zastanawiała. nio i on chyba trójkołowiec tak?? czy źle widze, i mi sie zawsze tez podobały,ale ze znajomych kto ma to wcale nie chwala, to nie na nasze warunki, ciezko wejsc do autobusu, chyba ze ktos ci pomoze, albo nie jezdzisz, ale wyobraz sobie jak podniesc przód i potyem na przodzie wsatwic reszte. przy 4 kołąch nie ma problemu, przy 3 juz jest. nio i podjazdy do klatek nie sa przystosowane, bo jest poo bokach podjazd i jak cos to na tylnych tylko trza kombinowac.


Ewcia on jest 4 kołowy, tak tylko wygląda z boku 😉 Taki też jest spoko http://www.ewozki.eu/foto/70611818.jpg Właśnie dużo osób odradza ten czarny kolor, a on tak kusi 😁


ty bedsziesz miec dziewczynke to nie kupuj czarnego bron boze. kup uniwersalny w razie jakby drugie było chłopcem. ja mam oliwke np.

Nie będę raczej trzymać wózka do drugiego dziecka, tylko sprzedamy, bo następne to najszybciej za 6 lat 😉 Więc mogę pokusić się nawet o różowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia nie ma co zwlekać, lepiej skontaktuj się ze swoją lekarką jak najszybciej.


gin i tak chciał mnie kłąsc na patologie wiec sie jutro pewnie około południa połoze. i tak nic mi szybciej nie pomzoe. bo jego dzis nie ma, a recepte musze dostac i wykupic. i zanim zaczne brac a jak sei koło południa jutro do spzitala wybiore to mi od razu dadza cos na to. takze spokojnie, jzu i taks ie tyle morduje. tylko jestem ciekawa co to bedfzie, bo ten pimafucin był na drozdze tylko nie pomogło 😞 brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewci@ napisał(a):


ty bedsziesz miec dziewczynke to nie kupuj czarnego bron boze. kup uniwersalny w razie jakby drugie było chłopcem. ja mam oliwke np.

Trzeba wziąć pod uwagę,że nasze marcowe dzieci będą jeździły tymi wózkami najwięcej latem jednak, a w czerni będzie gorąco jak psi.
Ewci@, moja Wikusia będzie jeździła w niebieskim wózku emjot freelander (można se poszukać jak wygląda), bo odziedziczyła po braciszku, a braciszek dostał w prezencie wózia od dziadków. Ale wózek ten to strzał w dychę i sama lepszego bym nie wybrała. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady, ja już przerabiałam wszystkie kolory od czerni do rudych,ale blondu nigdy nie miałam, bo się boję zdjęcia koloru (juz raz to przechodziłam i siano mi na łbie zostało). Ale włosy miałam wtedy do pasa. Teraz mam krótkie i farbuję tylko odrosty szamponetką, bo się szybko wypłukuje, moze jak urodzę to sie skuszę na blond 😉
Ty ślicznie wyglądałaś na zdjęciu, gdzie miałaś te rude kręcone ☺️


A dziękuję 🙂
Wiesz co mi zdejmowali kolor jak chciałam z ciemnych zrobić rude i absolutnie nic mi się włosy nie zniszczyły. Fryzjer nawet mówił, że bardziej rozjaśnianie niszczy niż to zdjęcie koloru. Może jakieś różne metody tego są?
Rude uwielbiam, ale strasznie trudno jest ten kolor utrzymać. Najszybciej się wypłukuje ze wszystkich niezależnie od tego czy się farbuje u fryzjera, czy samemu, niezależnie od szamponów. Zwykle sobie trochę ten kolor reperowałam szamponetkami właśnie, żeby nie farbować co chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulekk napisał(a):

Nie będę raczej trzymać wózka do drugiego dziecka, tylko sprzedamy, bo następne to najszybciej za 6 lat 😉 Więc mogę pokusić się nawet o różowy 😁

Hahaha 😁
Jak ja byłam z B w ciąży to mówiłam,że zero dzieci więcej. JAk go urodziłam to też tak mówiłam. Jak miał 2 lata, to stwierdziłam,ze drugie dziecko może kiedyś, ale nie wcześniej niż za 5 lat. A rok później dostałam jakiegoś kręćka,że chcę bobaska 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Mi się podoba ten http://www.ewozki.eu/foto/foto/879056933.jpg


bardzo fajny ale jednak z czarnym bym sie zastanawiała. nio i on chyba trójkołowiec tak?? czy źle widze, i mi sie zawsze tez podobały,ale ze znajomych kto ma to wcale nie chwala, to nie na nasze warunki, ciezko wejsc do autobusu, chyba ze ktos ci pomoze, albo nie jezdzisz, ale wyobraz sobie jak podniesc przód i potyem na przodzie wsatwic reszte. przy 4 kołąch nie ma problemu, przy 3 juz jest. nio i podjazdy do klatek nie sa przystosowane, bo jest poo bokach podjazd i jak cos to na tylnych tylko trza kombinowac.


Ewcia on jest 4 kołowy, tak tylko wygląda z boku 😉 Taki też jest spoko http://www.ewozki.eu/foto/70611818.jpg Właśnie dużo osób odradza ten czarny kolor, a on tak kusi 😁


ty bedsziesz miec dziewczynke to nie kupuj czarnego bron boze. kup uniwersalny w razie jakby drugie było chłopcem. ja mam oliwke np.

Nie będę raczej trzymać wózka do drugiego dziecka, tylko sprzedamy, bo następne to najszybciej za 6 lat 😉 Więc mogę pokusić się nawet o różowy 😁


hehe czemu za 6 lat?? wtedy to ci sie odechce na maksa, ajk starsze bedzie bez pieluchy, samo se kanapki zrobi an kolacje. za chiny sie nie zdecydujesz, mówie Ci, wiem z doswiadczenia kolezanek. i nie kaz dzieciom czekac tyle na rodzenstwo.
ja jak byłam w ciazy z zuzia to poznałam tu na brzuszku dziewczyne co taka była roznica, i to parka była, i powiem ci ze pisała mi ze załuje ze tak pozno. za duza roznica jak an dzieci. zero kontaktu prawie i w ogole.... macierzystwo sie starsznie w czasie rozciagneło. tylko ona nie pracuje, i nie pracowała wcale... takze jestw domku dla dzieci tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):


A dziękuję 🙂
Wiesz co mi zdejmowali kolor jak chciałam z ciemnych zrobić rude i absolutnie nic mi się włosy nie zniszczyły. Fryzjer nawet mówił, że bardziej rozjaśnianie niszczy niż to zdjęcie koloru. Może jakieś różne metody tego są?
Rude uwielbiam, ale strasznie trudno jest ten kolor utrzymać. Najszybciej się wypłukuje ze wszystkich niezależnie od tego czy się farbuje u fryzjera, czy samemu, niezależnie od szamponów. Zwykle sobie trochę ten kolor reperowałam szamponetkami właśnie, żeby nie farbować co chwilę.

No ja chciałam z czarnego na najjaśniejsze jak się da - dało się dojść do żółto-rudych, po farbowaniu na rudy były piękne ale właśnie krótko. I dlatego pewnego dnia kupiłam farbę ciemny brąż, nałożyłam, wyszły mi znowu czarne 😁 i kit, tak już zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewci@ napisał(a):

ja jak byłam w ciazy z zuzia to poznałam tu na brzuszku dziewczyne co taka była roznica, i to parka była, i powiem ci ze pisała mi ze załuje ze tak pozno. za duza roznica jak an dzieci. zero kontaktu prawie i w ogole.... macierzystwo sie starsznie w czasie rozciagneło. tylko ona nie pracuje, i nie pracowała wcale... takze jestw domku dla dzieci tylko...

Ja mam brata młodszego o 5 lat i tak mnie całe życie wkurwiał,ze najchętniej skróciłabym dziada o głowę 😁 a teraz taki fajny gość z niego wyrósł i dopiero w sumie od niedawna mamy z sobą świetny kontakt. Ale w dzieciństwie to masakra jakaś byłą. Ja go kochałam bardzo jak się urodził, umiałam go pilnować, zmusiłam rodziców, by nazwali go Łukaszkiem i był dla mnie jak lala 🙂 taki śliczny, kręcone włoski... a potem aniołeczek zaczął się zamieniać w małpiszona. NA moim najładniejszym zdjęciu z komunii ten szczerbaty małpiszon pokazuje mi za plecami fucka 😁
Chyba nie muszę mówić,że mnie podle sprzedawał rodzicom póżniej ze wszystkim... 🤨 teraz jak wspominamy to się śmiejemy, ale ileż on mi krwi napsuł...ech 😁

I jestem teraz z perspektywy czasu zła na siebie,ze nie zdecydowałam się na dziecko wcześniej...bo to jednak 4 lata będą Ale chyba lepiej jak dziewczyna ma starszego brata, niż jak brat ma starszą siostrę - tak mi się wydaje i żyję myślą,że to sie u nas sprawdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady do Twojej urody rudy to strzał w dziesiątkę 😉


Ludzie mi zawsze mówili, że w moim przypadku natura się pomyliła i najlepiej mi w ciemnych (a naturalnie mam ciemne blond i zielone oczy). Ale z tymi ciemnymi to jednak lepiej się wygląda jak się człowiek trochę opali. Też najlepiej czuje się w rudych i Łukaszowi właśnie najbardziej podobam się jako rudzielec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...