Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeeeeee, FIKUMIKU, gratulacje!!!!!!!! 😁 Dochodź szybciutko do siebie!

Jakos lecą te marcówki w lutym, ciekawe ktora następna? 🙂

Jutro mam pierwszą wizytę położnej, ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. W każdym razie zasypię ją pytaniami 🙂

Moje dziecię ma się dobrze, apetyt dopisuje, chodzę praktycznie cały czas z cyckiem na wierzchu, bo je co 2-3 godziny. Nie śpię za dużo w nocy, ale o dziwo mi to nie dokucza. Póki co przynajmniej. Biuścik mam w rozmiarze mega-giga, czuję się trochę jakbym miała wstawione silikony 😉 Ale daję radę bez nakładek na sutki, tylko pilnuję żeby po każdym karmieniu się posmarować.

Czekam aż mała się obudzi na karmienie, bo chyba jej pora się zbliża i idę spać. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mulant, jeszcze nie urodziła.
Leliva to super, że Uleńka jest taka kochana i że możesz Ją karmić cycusiem 🙂
Ja jutro mam wizytę z usg i wymazem na paciorkowca 🙂 a we wtorek fryzjer 🙂 już mam mega odrost a dziecko musi zobaczyć mamę jako piękną kobitę 🙂
Oglądamy film dokumentalny "Mamut niemowlę" 🙂
Idę po nim spać, bo bóp plecków wykańcza mnie na maksa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 😎

Katar minął zupełnie, ale gardło boli, jakby mi ktos je brzeszczotem pociągnął 😮 I ja się pytam po czym? Po herbatkach?!...masakra z tymi chorobami. Ale jestem zadowolona, bo dzis mi oczy nie łzawią i mogę oddychać 🤪

Dziewczyny ja to Wam powiem,że nie mam zielonego pojęcia, czym jest ból przy obkurczaniu macicy. Po porodzie nie miałam żadnych, ale to żadnych dolegliwosci poza tym,że szwy mnie ciągnęły. Ale ani bólu brzucha, ani pleców. Więc czuję, że teraz dostanę w kość 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niemiłosierny burdel w domu, ale jebie mnie to. Na pewno nie mam ochoty teraz doprowadzać paneli do porządnego stanu, mężuś jutro ma wolne to się tym zajmie 😉 ja później coś tam ogarnę, na razie tylko po łebkach...

która z nas następna 🙂

Ti 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 6 muszę wytrzymać, bo mam wizytę, a potem niech się dzieje, co chce. Póki co nie mam nawet przepowiadających skurczów, rzadko kiedy twardnieje mi brzuch, ale myślę,ze to przez ten fenoterol i najwyższa pora go odstawić. Ale sama nie kombinuję, bo jeszcze za szybko mi pójdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja do 6 muszę wytrzymać, bo mam wizytę, a potem niech się dzieje, co chce. Póki co nie mam nawet przepowiadających skurczów, rzadko kiedy twardnieje mi brzuch, ale myślę,ze to przez ten fenoterol i najwyższa pora go odstawić. Ale sama nie kombinuję, bo jeszcze za szybko mi pójdzie 😉



Mysle,ze juz Ci lekarz odstawi.

Ciesze sie ,ze jutro zobacze mojego łobuza.Cos sie wyciszyl to moze jakies znaki nam daje.Mniej sie rusza.Juz nei ma takich szalenstw jak wczesniej.Albo juz jest taki słon i brak miejsca to robi 🤪

Jakis obiad trzeba zrobic 🥴W sumie mam od wczoraj,bo zapakowalismy z restauracji.To maz bedzie miec,a ja moze jakas zupke sobie zrobie.Krupnik bym zjadla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja do 6 muszę wytrzymać, bo mam wizytę, a potem niech się dzieje, co chce. Póki co nie mam nawet przepowiadających skurczów, rzadko kiedy twardnieje mi brzuch, ale myślę,ze to przez ten fenoterol i najwyższa pora go odstawić. Ale sama nie kombinuję, bo jeszcze za szybko mi pójdzie 😉


W końcu ja Cie przegonię. Prawie co dzień pobolewa mnie brzuch. Ciekawe czy z szyjką coś się zmieniło. W czwartek wizyta to się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj mąż mi przywiózł zestaw kebaba z frytami i surówką na wieczór, ale byłam po iście świńskiej kolacji, więc już sobie nie wmuszałam, za to miałam dzisiaj śniadanko 😉 tylko mały mi frytki wyżarł 😜
W końcu ja Cie przegonię. Prawie co dzień pobolewa mnie brzuch. Ciekawe czy z szyjką coś się zmieniło. W czwartek wizyta to się dowiem

No,wszystko możliwe, patrząc na natallę to rzeczywiście moze będę się mordować jeszcze długo i urodze na samym końcu, nie dość,ze mam termin na 30 marca, to jeszcze te leki hehe
ale nieeee, nie wydaje mi się. Sądzę,że mimo wszystko nie przenoszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nadal jak wściekła, najgorzej jak leżę na boku, wtedy jestem zmaltretowana dosłownie.. 🤢 😁

Idę kawkę zrobić 🙂 Dzisiaj sobie czarną fusatą strzelę 😉 i moze się bujnę do roboty w końcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułeczke zjadlam z herbatka i cytrynka 🙂


Pranie sie pierze.Wywale je na dwor,a co tam.Niech przewieje ładnie.
Ale mam lenia ......dobrze,ze w sobote domek posprzatalam.To teraz mam czysto.Tylko podlogi brudne 😠Maz w butach pochodzil pare razy.Ale co tam on jes myje przez najblizszy miesiac jeszcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie rodzice rozpuszczają i już o tej porze jestem objedzona po uszy 😉 Tata mi przygrzał parówki i kupił mój ulubiony świeży chleb (takiego chleba jak oni mają w sklepie koło bloku niestety u mnie na całym osiedlu nie ma). Na obiadek będą naleśniki z mięsem, sos grzybowy i barszcz czerwony z wczoraj 😁
Czekam na telefon od mojego bidoka. Może w końcu udało mu się pospać, więc nie chcę go budzić. Oby mu już było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fikumiku gratulacje! 🙂

Ale jaja 🙂
Ja melduję się, że u mnie bez zmian, lekkie bóle jak na okres i tyle. Coś czuję, że się przeterminuję, bo mała fika jak szalona co prawda ma już mniej miejsca, ale skopuje mamę i to wysoko 😜
Jeśli chodzi o nakładki silikonowe ja nie kupuje, bo z nimi wychodzi tak jak z odciąganiem laktatorem i karmieniem butelką, bo najważniejsze oprócz mleka mamy są bakterie na sutkach, które dziecko zlizuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...