Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam dzisiaj 35+3 czyli tak jak wtedy urodziłam Bartka 🤢 a wtedy to ja miałam taki brzuch, jak teraz w trzecim miesiącu miałam 😆 no ale wtedy tylko 4 kilo przytyłam, a tero...ło matko. wstyd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
http://imageshack.us/photo/my-images/805/obraz738.jpg/

Ma całkowicie inny kształt 🙂 może nie wygląda na tak obniżony ale jest obniżony w stosunku do sprzed miesiąca.


nio nie wyglada na obnizony, ale taki fajny , kształtny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulekk napisał(a):
Kurde, wy przynajmniej wózki już macie, mój już 10 dni do mnie idzie... 😠

Ja za to ani łóżeczka ani pościeli hehe i malowanie obowiązkowo musi być. Planujemy w środę wszystko kupić i zrobić jak należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
teraz ja :P
http://imageshack.us/photo/my-images/813/dsc00343i.jpg/

mulant Ty murzynie, za wiele nie pokazałaś 😁 ale widać,ze duży brzdyl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Dziewczyny śliczne brzucholki 😘 Jak mój wróci to go ponękam o fotkę i też dam 😉
Ewcia super łóżeczko 🙂 Też myślałam o takiej pościeli 😉


nio ta posciel to po Zuzi, nie jakies wow, wtedy była na nie moda. ale mamy po niej 2 komplety i jeszcze po rodzinkowych dzieciach wiec bez sensu skupowac było.

pewnie ze teraz o wiele fajniejsze, ale sensu nie widziałam w tym kupowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Moj nowy wozek jest zakurzony już. 😠 mimo że stoi pod folią:/


moje wszytsko poskładane , w folie poskrecane, powietrze nie dochodzi, a nie mowa kurz, hehe, maz tak sie do tego zabrał ze wszytsko pozabezpieczał. ale u nas w sypialni, ajk w jakims bukrze. i do tego sama spie na naszym łozu małzenskim. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
i specjalnie dla astry :P
http://img405.imageshack.us/img405/3255/dsc00341z.jpg


bardzo fajny i kacik i brzusio i nie wcale jakis wowo wielki. ale wiecie co, moze my wczesniej jakies takie byłysmy wielkie czy cos, a teraz jzu ten brzuch tak nie rosnie, nie widac w oczach, poza tym sie opuszcza to tez inaczej wyglada. i juz nie ma tego porównania ze 20tc a 30tc. i WOW, ale brzuchol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
a co ewci@, meżus się nie miesci? 😎


raz ze on siedziw nocy w salonie i pracuje na kompie, ja juz dawno sie kłade. ja spac nie moge, pzrewalam sie cała noc,a on jak spi 3-4h to dobrze, wiec tez chce zeby sie wyspał.a poza tym niewygodnie nam. ja jak sie przewracam to z jednej na druga strone łózka, nie umiem teraz tak w miejscu, ciezko mi, a on jak spi to jak na plazy, rece podkłada pod głowe, i zawsze mam łokiec przy oczach swoich. i tako zeby nam wygodniej było. nio i on jak spał wczesniej to bał sie zeby brzuszka nie uderzyc czy cos. i ajks ie wyniosł któregos razu jak był chory, tzn ja go wtedy wygoniłam, zeby mnie nie zaraził to juz tak został tam. i tak nie mozna sie kochac. teraz niby pewnie jzu by było mozna to ja znów mam te czopy na noc i sie leje zołta mazia. i tako. nie dane nam sie w tej ciayz pobzykac bezpiecznie, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra w takim razie pozamykacie wszystko w tym tygodniu 🙂 Z tego co pamiętam to łóżeczko mój złożył i ubraliśmy właśnie w 36 tygodniu 😉
Ewcia ja właśnie wolę takie pościele, dlatego też kupiłam tego typu tylko inny wzór. 😜 Od mamy dostałam 2 rożki z falbankami i kokardką, nie powiem śliczne są, ale jak przyszło mi to prasować po praniu to istny koszmar 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra w takim razie pozamykacie wszystko w tym tygodniu Z tego co pamiętam to łóżeczko mój złożył i ubraliśmy właśnie w 36 tygodniu

No mam taką nadzieję 🙂 ale jak mi wyskoczy znowu ze nie moze teraz wziąć wolnego bo coś tam, to mu zajebie z bańki i pojadę rodzić 😜 wtedy i wolne się znajdzie 😁

mulancik, a to,ze seksik moze Ci przyspieszyć poród też do niego nie przemawia? Ja się zapytam ginki szóstego, mam nadzieję,ze będę mogła sobie trochę pofiglować w końcu, bo się czuję jak zakonnica, już nie pamiętam kiedy się kochaliśmy ostatni raz i nie wiadomo kiedy po porodzie dam sie dotknąć (po Bartku nie chciałam o niczym 4 miechy słyszeć, potem się czułam jak dziewica, makabra brrr)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...