Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mulant napisał(a):
żeby to mój chciał się bzykać to bym go ozłociła ale żadne argumenty nie przemawiają do mojego ;/


mojprzy pierwszym tez sie bał, jak potem dostalismy zielone swiatło.a tu wiedział ze nie mozna to gadał, ze szkoda. teraz wie ze nie mozna bo leki... i tez gada ze szkoda. ciekawe co by powiedział jakby mozna było, hehe te nasze chłopy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a wiecie co, dzis w pytaniu an sniadanie czy w dzien dobry tvn trafiłam na koncówke cos było chyba o porodach w innych krajach, to wiecie co?? podobno wypicie wody po gotowanych jajkach przyspiesza poród. kurde musiało byc ciekawe ale na sam koniec właczyłam, hehe ale sposoby....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
a wiecie co, dzis w pytaniu an sniadanie czy w dzien dobry tvn trafiłam na koncówke cos było chyba o porodach w innych krajach, to wiecie co?? podobno wypicie wody po gotowanych jajkach przyspiesza poród. kurde musiało byc ciekawe ale na sam koniec właczyłam, hehe ale sposoby....

łooo ciekawe dlaczego 🤪
No właśnie, zawsze myślałam, że to prędzej kobieta w ciąży ma opory 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, no brzuszek wydaje się nie obniżony ale mam obniżony w porownaniu do wcześniej i czuję obniżenie. Co do folii i wozka to Ci Twoj pozabezpieczał, a ja sama przykryłam, ale i tak się kurzy 😞

Mulant, super łożeczko 😁 brzuszek zagrabniutki i fajniutki 😁

Ggulek, haha to się ciesz bo Ci ten wozek nie zakurzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
http://imageshack.us/photo/my-images/696/obraz737h.jpg/

a to Filipka jest łożeczko. Pokazałabym całe z daleka, ale baldachim jest krzywo założony i tak jeszcze raz będziemy go zakładać, więc macie tylko w środku 🙂 Moje wymarzone, wygniecione owieczki 🙂

ale pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ale wozek? hehe 😁

Właśnie tzn, z 20 min oglądałam z mamą pogodę na polsacie i była pogoda na sobotę i niedzielę, całkiem zajebista i mama mowi,że w niedzielę będzie już Filipek, że ma taką nadzieję. Ale sobota to 3 a niedziela to 4 marca 🤢 to pewnie mi się nie uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Astra napisał(a):
Ja do 6 muszę wytrzymać, bo mam wizytę, a potem niech się dzieje, co chce. Póki co nie mam nawet przepowiadających skurczów, rzadko kiedy twardnieje mi brzuch, ale myślę,ze to przez ten fenoterol i najwyższa pora go odstawić. Ale sama nie kombinuję, bo jeszcze za szybko mi pójdzie 😉


W końcu ja Cie przegonię. Prawie co dzień pobolewa mnie brzuch. Ciekawe czy z szyjką coś się zmieniło. W czwartek wizyta to się dowiem 🙂


ja juz co noc spac nie moge, tak nawala jak na okres, i nospa nie pomaga, spac nie moge przez to. myslicie ze to oznacza ze juz niedlugo??


Ja nic nie biorę na te bóle. Mogę je znieść, choć w dzień przeszkadzają i czasem ciężko się wyprostować. Do tych moich okresowych przy omdleniach jeszcze na razie im daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Śliczne brzuszki macie 🙂 Mój brzuszek na razie nie zachwyca wyglądem - aktualnie mam na nim stanowczo za dużo skóry ☺️ Ale zaskoczona jestem mile wagą, do tej sprzed ciąży zostały mi dwa kilo do zgubienia 🤪

Dziś pierwszy raz wyrwałam się z domu na zakupy - szybciutko się musiałam uwinąć i oczywiście pod telefonem byłam, na wypadek jakby mała chciała jeść, ale NARESZCIE wyszłam na świeże powietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff dopiero nadrobiłam. Ale się rozpisałyście. Piękne brzuchole, ale ogromne. Ja to mam jednak ten brzuch jak bocian pięty. I czemu mnie te żebra tak bolą?
Łóżeczka i pościele też śliczne. Właściwie ja też zamierzam najpierw dzidzię w rożku trzymać w łóżeczku, więc chyba kołdrę i podusię schowam na razie do szuflady i wypiorę tą pościel gdy już będzie potrzebna.
Dziś zamawiam wózek. Będzie Baby Merc malina. Bo mi się podoba i już 😉
leliva super wieści z tą wagą. Dajesz nam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva to bardzo dobrze, że wrociłaś do wagi 😁 tak Ci zazdrościmy że jesteś już po 🙂

Lady, hehe baby merc najlepszy 😁 ostatnio się mojemu przyjrzałam i tak poprowadziłam go i zaczął mi się podobać 😎

Ja pierdziele ale nie mam dziś sił 😞 no totalnie ktoś pozbawił mnie energii, co chwilę ląduję w łożku i się wyleguję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś też miałam z kilka skurczy ale w sumie już do nich przywykłam 🙂

Lady, bez wody jest przerąbane;/ gorzej bez wody jak bez prądu:/
Dziś mama moja jedzie na zakupy i kupi pampersy.

Ej te pampersy firmy pampers to myślę że te od 3-6 kg nie? te new born to nie wiem, chyba nie? myślę że Filipek na bank te 3 kg będzie ważył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam, ze mną i z dzidkiem wszystko super, pobrał mi z dupska i z pipy wymaz na tego paciorkowca i mam dzwonić do niego w poniedziałek, konował jebany zrobił mi usg, ale nie zważył małej bo powiedział, że przed porodem w szpitalu to zrobią, a ja byłam taka ciekawa 😞
szyjka twarda, zamknięta i nieskrócona 🙂 mówi, że wydaje mu się, że dotrwam do terminu czyli do 25 marca, ale mi się wydaje inaczej, zobaczymy, ale macie brzuchole piękne i duuuuże 🙂 i kąciki dla maluszków też śliczne, ja porobię jutro zdjęcia w dzień to wrzucę, bo nie mam lampy błyskowej w telefonie i nie będzie tak fajnie widać 🙂
Obdarzona albo mi się wydaje, albo ten Twój brzuszek zrobił się bardziej kwadratowy 🤨 ale nie zmienia to faktu, że jest piękny 🙂
Idę zeżreć gołąbka, bo byłam dzisiaj mamę odwiedzić i dostałam 6 gołąbków do podziału z Michałem 🙂 opitolę go ze smakiem 🙂 A co do unga bunga to za chiny ludowe nie mogę zmusić Michała do tego żeby mnie wybzykał, a nie ma żadnych przeciwwskazań, mówi że nie lubi trójkątów i boi się o dziecko i o mnie, że może zrobić krzywdę i koniec, nie przetłumaczę 🙂 trudno, później po 38 tygodniu sama będę na Niego wsiadać i koniec, musi mnie bzykać! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
A co do unga bunga to za chiny ludowe nie mogę zmusić Michała do tego żeby mnie wybzykał, a nie ma żadnych przeciwwskazań, mówi że nie lubi trójkątów i boi się o dziecko i o mnie, że może zrobić krzywdę i koniec, nie przetłumaczę 🙂 trudno, później po 38 tygodniu sama będę na Niego wsiadać i koniec, musi mnie bzykać! 🤪

jakbym słyszała mojego 😁 🤪 🤪 🤪 😠 😠 😠 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, ja miałam na plusie 7-8kg, więc może ostatecznie nawet trochę poniżej wyjściowej zejdę 🙂 Ja sie jedynie jakościowo ograniczam z jedzeniem, żeby mała kolek nie miała, na ilość w ogóle nie patrzę!

Obdarzona, nie wiem jaki Filipek będzie duży, Ula ważyła po urodzeniu 2900 i te najmniejsze pampersy jeszcze na długo jej wystarczą. Może kup sobie paczkę lub dwie takich najmniejszych, bo na start na pewno będą dobre. W szpitalu tylko takich po urodzeniu używają u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
A co do unga bunga to za chiny ludowe nie mogę zmusić Michała do tego żeby mnie wybzykał, a nie ma żadnych przeciwwskazań, mówi że nie lubi trójkątów i boi się o dziecko i o mnie, że może zrobić krzywdę i koniec, nie przetłumaczę 🙂 trudno, później po 38 tygodniu sama będę na Niego wsiadać i koniec, musi mnie bzykać! 🤪

jakbym słyszała mojego 😁 🤪 🤪 🤪 😠 😠 😠 😞 😞

Chyba się wszystkie te nasze chłopy zmówiły ze sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...