Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia


Ggulek, to fajnie że Twoj wspołczowa ciążę 😁 moj nie, nawet nie przytył lecz na odwrot i wyglądamy jak Flip i flap:P

Obdarzona mój też schudł przez ten okres ciąży hahaha 🙂 i też wyglądamy jak gruba i chudszy 🙂
Kurwa ząb mnie boli, czuję ropę no ja pierdole no jak nie paciorkowce to ropowce w zębach! Jasna dupa by to wzięła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój tez jest w ciąży 🙂 cierpi na bezsennosc, ciągle je, ale jak na osiemnastce jadł śledzie praktycznie razem z tortem to wszyscy się z niego nabijali hehe 😁 i przytył dość sporo (choć już go o kilo wyprzedziłam). Ciekawe ile ta moja królewna już waży...dzisiaj sie dowiem 🤪 potem jeszcze jakieś zakupy spożywcze zaliczę i mogę się cielić 😉

Ryż gotowy, ale pachnie 🙂
surówka się przegryza w lodówce, jeszcze tylko mięcho usmażę.
Ale najpierw muszę iść po księciunia, bo się z ciocią i psami wścieka na dworze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po badaniu 🤢 Wynik w piątek.
Co do odbijania to u mnie mówili mniej więcej to samo co u gulka i że czasami w ogóle się dziecku nie odbija.
U mnie od dzisiaj tata siedzi. Musimy sobie jakieś atrakcje wymyślić na te wspólne może nawet 4 tygodnie 😉 Robię dzisiaj te polędwiczki w sosie z sera pleśniowego i z rukolą 🤪 Już bym zeżarła to chętnie po wycieczce na badania, ale zrobię tak na drugą :> Póki co mam pierniczki :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, haha to niezłe ma smaki, normalnie rzeczywiście jak Ty 😁

Gulek, no widocznie dzidki tam buszują, a Twoj przynajmniej wygląda chyba jak mężczyzna bo moj jak wygniecione pranie niechlujnie powieszone na zardzewiałym wieszaku:/

Kasia, witaj w klunie. Też mam lipe z zębem. Chuj no;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady ale masz kochanego tatusia. A obiadek Twoj narobił mi smaka 😞

ja mam dziś pierogi ruskie ale ze sklepu 🥴 jadłam te same z mięsem z kilka dni temu, to ciasto takie wstrętne, że masakra.
No ale żeby nie było tak goło to mam też dziś krupniczek 🙂 to już kolejne danie z kaszą, bo mama twierdzi że muszę mieć siłę na porod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, ja też planuję placki ziemniaczane ale zrobię je jutro na kolacje sonie i mamie. Bo dziś mam w planach w końcu tego cytrynowca, bo chodzi za mną przez Ciebie 😜 stwierdziłam,że muszę go zjeść skoro mam taką na niego ochotę bo nie wiadomo kiedy urodzę i będę musiała pilnować dietki i kalorii.

Mulant, o to witaj w klubie 🙂 ja też mam jutro wizytę, Ggulek też ma 😁 i na ktg też muszę się wstawić i z wynikiem do gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zjadłam pierwszą porcję pierogow, i czaicie akcje? w worku były ruskie ale były też na słodko z serem, a z mamą nie wiedziałyśmy i żeśmy cebulkę i boczek zesmażyły na polewkę. Kurde no jak tak można, nigdy więcej takich nie kupimy. tzn. ja nie wyczułam ale moj siostrzeniec i moja mama miały pierogi takie słodkie i słone:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam depresję przedporodową i jem truskawki 🙂 gulasz już gotowy, ale nie chce mi się w ogóle jeść, jestem jakaś mega zmęczona i spać mi się chce, a byłam tylko w netto. Masakra, jak mam jeszcze tak się turlać dwa tygodnie to chyba się załamię i pójdę na terapię do psychologa jakiegoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasia też miałam jakieś deprechy wcześniej teraz czuję się zajebiście i mam mnóstwo energii, więc nie przejmuj się tym 'toczeniem' przez 2 tygodnie 😁 Ja całe mieszkanie dzisiaj wywracam do góry nogami 😜

Zazdroszczę Ci tej energii 🙂 ja jak się uwalę na kanapie to już koniec 🙂 nie mogę się podnieść hahaha słonica mamucica jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...