Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
O matko jaki duży chłop! Szczęście, że miała jednak tą cesarkę 😁

Izunia gratulacje moje wielkie! 🙂 Boże jak pomyśle, że 11 dni temu też tam byłam to mam ciary 🤪


nio bałĄa sie okropnie cc, ale pisałam zr jak wiadomo ze duzy to lepiej tak. nie znamy sie na tyle, nie wiem jaka Izunia jest, ale chyba mało komu by sie udało. moja kolezanke 3 lata temu meczyli z taka waga syna i pokroili na koniec po 12h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a macie takie wrażenie, że Wasze maleństwo się za mało rusza? Ja od ok 2tyg prawie w ogóle małego nie czuję, raz na pół dnia tylko raz da znać że żyje i to wszystko. Przez całą ciąże mały mało się ruszał, wszyscy mówią że będzie grzeczny jak się urodzi, a teraz od tych 2 tyg bardzo mało się rusza, aż się nie raz martwię, może zbiera siły na poród?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Alanka na świecie 🤪

Sztunia, nie pamiętam w jakim kraju jest ten zwyczaj, w każdym razie jak odpadnie pępek, wrzuca się go ukradkiem do kieszeni osoby, która ma taki zawód, jaki byś chciała żeby miało Twoje dziecko 😁 hehe

Mnie brzuch nieustannie nawala, tak się dziwnie czuję bez tego fenoterolu, jakbym pijana chodziła 🙃 Idę herbatkę jakąś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewciaPM napisał(a):
Dziewczyny a macie takie wrażenie, że Wasze maleństwo się za mało rusza? Ja od ok 2tyg prawie w ogóle małego nie czuję, raz na pół dnia tylko raz da znać że żyje i to wszystko. Przez całą ciąże mały mało się ruszał, wszyscy mówią że będzie grzeczny jak się urodzi, a teraz od tych 2 tyg bardzo mało się rusza, aż się nie raz martwię, może zbiera siły na poród?? 🙂

No na pewno zbiera siły na poród, przecież już najwyższy czas na niego, świat czeka 🤪
Mój Bartek jak byłam w ciąży to też był spokojny i też tak każdy gadał,że po porodzie taki będzie. Do roku to jakbym dziecka nie miała 🙂 Ale później... 🤢 wulkan energii, do tej pory tak ma, zywe srebro.
Za to teraz mała w brzuchu - wiercipiętka i już mnie straszą,ze nie będzie tak dobrze jak przy Bartku 😁 Nie wierzę 😎 zyję myślą,ze będę miała w domu aniołeczka haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Witamy Alanka na świecie 🤪

Sztunia, nie pamiętam w jakim kraju jest ten zwyczaj, w każdym razie jak odpadnie pępek, wrzuca się go ukradkiem do kieszeni osoby, która ma taki zawód, jaki byś chciała żeby miało Twoje dziecko 😁 hehe

Mnie brzuch nieustannie nawala, tak się dziwnie czuję bez tego fenoterolu, jakbym pijana chodziła 🙃 Idę herbatkę jakąś zrobić.

Astra od którego tyg brałaś fenoterol? ja już 2 tyg jak odstawiłam te tabletki i nic się nie zapowiada na wyjście małego, a moja koleżanka tydzień czasu brała i jak odstawiła to po 4dniach urodziła 🙂 i jej poród trwał 2,5h 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
gratulacje Izuniu 🙂

a nam właśnie odpadł pępek 🙂


to tez gratulavcje. teraz juz troche mniej zacvhodu bedzie. my to w ogole z zuzia zaraz przy pierwszej kapieli i to meza siostra była przy nas wiec jakby nawet nie nam tylko jej sie przytrafiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewciaPM napisał(a):
Dziewczyny a macie takie wrażenie, że Wasze maleństwo się za mało rusza? Ja od ok 2tyg prawie w ogóle małego nie czuję, raz na pół dnia tylko raz da znać że żyje i to wszystko. Przez całą ciąże mały mało się ruszał, wszyscy mówią że będzie grzeczny jak się urodzi, a teraz od tych 2 tyg bardzo mało się rusza, aż się nie raz martwię, może zbiera siły na poród?? 🙂


mówia ze jak sie niepokojaco mało rusza, a wczesniej wiewcej to trzeba sprawdzic czy wszystko ok. ale jakj mówisz ze przez ciazer mało sie ruszał to pewnie tak jak piszesz gzeczny bedzie. moja za to pewnie lepsza od zuzy bedzie a i ta dobry krecioł, w miejscu siedziec nie moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra od którego tyg brałaś fenoterol? ja już 2 tyg jak odstawiłam te tabletki i nic się nie zapowiada na wyjście małego, a moja koleżanka tydzień czasu brała i jak odstawiła to po 4dniach urodziła i jej poród trwał 2,5h

Ej nie pamiętam dokładnie, ale chyba od 28, nie biorę od 2 dni i brzuch non stop twardy + okresowe bóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe.. dużo osób tak mówi, że jakie maleństwo ruchliwe w brzuszku tak później na świecie. Jeśli to prawda to mojego mały będzie aniołek 🙂 jutro mam wizytę, ciekawe czy coś będzie widać, bo tydzień temu byłam pozamykana na 4spusty 🙂 a skurcze przepowiadające mam od 2tyg , bardzo częste choć nie chcą zacząć boleć 😞 w sumie nawet jak brałam fenoterol 4razy na dobę to nawet miałam skurcze, dlatego myślałam że jak odstawie tabletki to szybko urodzę. a tu niespodzianka i mały nie chce wyjść 🙂 ciekawa jestem jutrzejszego usg , ile mały waży bo w 31 tyg ważył 2100g i lekarz mówił że jak donoszę do końca to będzie ponad 4kg 🙂 jutro dam znać ile mój klocek waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewciaPM, ja brałam co 3 godziny, więc 8 razy na dobę fenoterol i 3 razy isoptin, przez to nocne branie na pusty zołądek tylko go sobie rozjebałam, zdarzyło mi się kilka razy zwymiotować rano z krwią juz w ostatnich dniach brania, ale na szczęście to za mną.

I liczę na szybki i bezbolesny poród 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, to podziwiam bo ja miałam dość tych tabletek co 6h a co dopiero co 3h... łeee. słyszałam żę te tabl to dziadostwo no ale jak trzeba było brać to nie ma rady. ale naczytałam się że nie ma reguły po odstawieniu, że to różnie bywa, jak ze wszystkim kurde. u każdej z nas poród będzie inny itd. jak nie mogłoby być wszystko tak samo 😞 żebyśmy wiedziały co i jak z doświadczenia innych kobitek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje doswiadczenia porodowe to raczej nie nadawałyby sie za wzór do naśladowania 🙃 liczę,że zostanie mi to wynagrodzone tym razem 😜
naczytałam się że nie ma reguły po odstawieniu, że to różnie bywa,

miałyśmy tu na forum natallę, też brała fenoterol, odstawiła chyba w 36 tygodniu, a urodziła dokładnie w wyznaczonym terminie, choć martwiła się,ze przenosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam wyciek wody z pralki sznurówka od spodni mi się wpierniczyła między gumę a drzwi i nie zauważyłam i zalała mi kibelek i pół kuchni ale się zmęczyłam boże 😠
nie mam w domu ani jednego suchego ręcznika i jak ja się umyję 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mulant, z podobną akcją walczyłam wczoraj od rana 🤢 Tylko,że u mnie były to kolczyki, a nie sznurówki 😁 Zalałam łazienkę i korytarz po kostki dosłownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...