Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie co żal normalnie żal kurde przez takie osoby to mi pisać się nie chcę ale że obdarzona czuwa to nie mamy się czego bać dziewczynki :P
dobra ja dziś się głodzę bo o 16 schodzę na dół na imieninki teściów a takie makołyki teściowa robi że wolę się przegłodzić i spróbować wszystkiego
a zapachy jakie slinka mi cieknie ale się nie będę objadać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja właśnie pozmywałam 😁 jeszcze muszę pranie wstawić i łazienkę ogarnąć bo troszku zaniedbuję porządki ostatnio 😞

Nightmare, hm... ale to może masz jakieś wrzodziki małe albo coś 🤨 nie wiem, nie mam pojęcia co będzie jeśli nie znikną i jak będzie wyglądał zabieg:/

Co do nr telefonow, to też żałuję 😞 kurde no, a i tak wiele lasek dało. Najgorsze jest to,że listy mamusiek, wszystkie takie organizacyjne sprawy ona prowadziła:/ trzeba by było od nowa zrobić normalną w świecie tabelkę, kto ma chłopca, kto dziewczynkę, imię, data porodu waga i inne sraty pierdaty. I normalną tabelę, a nie jakaś strona jak Love ma tylko do niej hasło chyba i wszystko tam się zlewa.

Ciężko mi pisać tu już, bo prawdę mowiąc chyba każdej z nas jest teraz dziwnie.

Zastanawiam się nad usunięciem konta z brzuszka. Ale nie wiem czy dałabym radę bo baaardzo się przywiązałam do tego forum i nie umiałabym tak nagle zrezygnować z pisania i udzielania się tu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nightmare, jedna z naszych marcowek okazała się oszustką. Od początku czyli jakieś 5 miesięcy okłamywała nas że jest w ciąży bliźniaczej, dodawała zdjęcia brzucha innej kobiety itd. I teraz trochę lipa tu, no bo no wiadomo.. no lipa jak ch*j.

Ale nie gadajmy o tym... weźmy się za te forum, za sprawy organizacyjne i inne rzeczy. W każdym miesiącu na brzuszku jest pewnie jakiś oszust 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
a co do dzidzi, niestety jest wdród aniołków zaraz po porodzie zmarła mama zdarzyła ja tylko ucałowac


smutne 😞 pomodlę się za ta kruszynke. widzicie sie wsyztskie borykamy. ja tak wczesniej klełam ze na tym zwolnieniu ze tak mnie ta ciaza złozyła i w ogole, a niby srodkowe miesiace super.
ale jak byłam ze zwolnieniem w pracy kolezanka mi mówiła ze u niej w rodzinie jakas dziewczyna poroniła na poczatku 6 miesiaca 😞 tak latała do roboty bo to premie bo to bo tamto. czas olac prace i nie myslec o tym. zaraz bedzie zima, i sie nie zechce w ogole wynurzac głowy z domku.

ja wczoraj cały wieczór myslałam o tej LOVE i ze tak zaufałam ze dałam nr tel. i ona robiła ta zbiorówke i w ogole.... ludzie sa podli.
a jak ona dostała tego bana to nie mzoe wejsc na brzuszek ze swojego kompa czy jak??
ja w tamtej ciazy byłam jakas ostrozniejsza... moj nr telefonu miała jedna przyszła mamuska i pzrekazywała ode mnie wiesci, tamtej byłam pewna ze jest prawdziwa, znałam całe jej zycie, tak sie skumplowałysmy, gadałysmy codzien na skype prawie, bo ona nie pracowała tylko była w domkuz dziecmi, wtedy juz była w drugiej ciazy , tak jak ja teraz...
a teraz tu na forum, taks ie dobzre gadałao, a kto by sie spodziewał własnie po LOVE 😞 smutne ale chyba nie ma co roztrzasac, tylko musimy pzrejsc nad tym do porzadku dziennego.

a u mnie, cała noc dzis nie spałam, maz poleciał rano na basen, zuzia wstała jak akurat wrócił i potem pojechalismy wszyscy do fikolandu, jeszcze ze znajomymi co dziewczyna tez jest w drugiej ciazy i rodzi w styczniu. pobawiły sie dziewczny a my pogadalismy, ale był taki tłum ze szok, duzo starszych, bo dzis niby mikołajki z fikolandem. przyjechałam ledwo zywa bo oczywiscie zuza nie chciała isc do domku na koniec, mimo ze bylismy 2h, kładła sie w szatni na ziemi i chciała głowe suszyc. teraz zasneła dzieki bogu, a maz pojechał z dziecmi swojej siostry na mikołaja do kina na jakis film dla dzieci " wyscig z czasem" chyba w #D. takze wróci wypoczety hehe. ja kawke popijam bo ranow m przeciwienstwie do wczoraj miałam biegunke wiec juz nie ryzykowałamz kawa, a jak wróci to bedzie pyszna domowa pizza, obiecał mi, nawet rano z Zuza zagnietli juz ciasto, teraz rosnie, pycha 🙂

nio i jakos ta handra po tesciowej troche mineła, okazało sie ze sie dobzre nia aopiekowali i nie wymiotowała, nie miała zawrotów po podaniu, bo zawsze to 2-3 dni zygania i lezenia w łózku, takze jakos moze bedzie, mimo tych pzreciwnosci, ejstesmy rodzina i musimy sie trzymac razem 🙂


a co u Was?? jak sie dzis czujecie??
ggulek jak tam po wieczorku panienskim??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pier.... akurat po love nie spodziewałam się tego... Szczególnie, że mówiła o stracie poprzedniego dziecka i zsolidaryzowałam się z nią... Chociaż było dla mnie dziwne to, że dowiedziała się o skracaniu szyjki tego samego dnia co Astra, tak jakby chciała wzbudzić nasze zainteresowanie... Wysłała w ogóle wam mój numer? Bo wysłałam jej z opóźnieniem.
Ewcia wieczór był totalnie bezalkoholowy, posiedziałyśmy w 8, pośmiałyśmy, każda przyniosła albo sałatkę albo placka i było piccolo 😁 Ogólnie było bardzo sympatycznie i lepiej na ten okres tego czasu nie mogłam spędzić 😉 Kurde pod koniec myślałam o moim, tęskniło mi się 😉 Nie mogę się doczekać wtorku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziś o 10 rano chłopak mojej siostry rozpalił w piecu 😠 w efekcie sprzątam dziś w samej bieliźnie 😠

Nie wiem, chyba tu zostanę ale jak przyjdzie tu kolejna oszustka lub jest tu i to wyjdzie to ja to pier**** w tedy usuwam konto ino szybko, bo ja bardzo się do was przywiązałam i będę to chciała odciąć poki czas 😉

Ewci@, nawet nie wiesz jak ja bym się wybrała na basen 🤪 fajnie macie z tym fikolandem, ja nie mam nic takie go w pobliżu 15 km nawet, ciekawe jak oprocz zabawy w domu i na dworzę zorganizuję Filipkowi czas jak nawet nie mam gdzie go zabrać. Ale coś się wymyśli 🤪

Ggulek, a widzisz, nie chciało Ci się wczoraj nic a tu pewnie była fajna imprezka feministyczna 🤪

ja pierdziele jak gorąco, zaraz zejdę z tego świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to fajnie 🙂 i dobrze ze teskniłas za swoim bo to znak ze go kochasz 🙂
a numer mamy, stety czy niestety, dosłała póżniej.

mi to jzu sie nie chce myslec.a ja ogolnie taka jestem gaduła i tez pisze co mi slina na jezyk przyniesie,a teraz to jakby cedze słowa, bo sama nie wiem kto jest prawdziwy kto nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):

Ewci@, nawet nie wiesz jak ja bym się wybrała na basen 🤪 fajnie macie z tym fikolandem, ja nie mam nic takie go w pobliżu 15 km nawet, ciekawe jak oprocz zabawy w domu i na dworzę zorganizuję Filipkowi czas jak nawet nie mam gdzie go zabrać. Ale coś się wymyśli 🤪

ja pierdziele jak gorąco, zaraz zejdę z tego świata.


nio w miescie to jest fajnie, bo my basenów mamy chyba ze 4, ale chodzimy an jeden bo ejst rodzinny, tzn aj nie chodze, ale jutro maz ma zabrac zuze, bo tam i zjezdzalnia i brodzik dla małych dzieci, fajnie.
a fikoland fajny ale tez do pewnego momentu. ja nie chodziłam wczesniej bo zuza byłą za mała i nie umiała sie tam bawic, ale raz drugi kupiłam na gruponie i tak kupujemy jak jest, zwłascza w zime czy jak zimno na dworze to ciezko cos z dzieckiemw domu zrobic,a ona taka ruchliwa ze mało po scianach nie chodzi. ale na szczescie jak wieksza to jzu i maluje, rysuje, puzzle układa, bajeczki obejrzy... juz nie jest źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, ja Twoj nr mam;D ona nam Twoj nr podała na końcu w oddzielnej wiadomości. A o stracie jej dziecka to nawet nie chcę myśleć, bo są tu takie dziewccyny co straciły na serio więc to co ona zrobiła wyraziło brak szacunku ale i tak już czasu nie cofniemy.

Ewcia, ja nie bo ja nawet nie wiem jak takie tabelki się robi . Jak reszta mamusiek wg miesięcy porodu ma te tabelki, z exela? czy z jakiejś strony czy jak? a tamte laski można pominąć.
Myślę, że można zostawić Mamamaliszka i rożne takie, trzeba by było zajrzeć.

a Ta Kala z Włoch co miała wypadek samochodowy i dzidzia nie przeżyła, ona usunęła konto. Love pisała, że miała z nią kontakt meilowy itd. Też dziwne. Ale może źle myślę 😉

nie rozpamiętuję już i nie osądzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek, ja Twoj nr mam;D ona nam Twoj nr podała na końcu w oddzielnej wiadomości. A o stracie jej dziecka to nawet nie chcę myśleć, bo są tu takie dziewccyny co straciły na serio więc to co ona zrobiła wyraziło brak szacunku ale i tak już czasu nie cofniemy.

Ewcia, ja nie bo ja nawet nie wiem jak takie tabelki się robi . Jak reszta mamusiek wg miesięcy porodu ma te tabelki, z exela? czy z jakiejś strony czy jak? a tamte laski można pominąć.
Myślę, że można zostawić Mamamaliszka i rożne takie, trzeba by było zajrzeć.

a Ta Kala z Włoch co miała wypadek samochodowy i dzidzia nie przeżyła, ona usunęła konto. Love pisała, że miała z nią kontakt meilowy itd. Też dziwne. Ale może źle myślę 😉

nie rozpamiętuję już i nie osądzam 😉


ja moze bym mogłaz robic,w koncu to nie jakas tam wielka sprawa pewnie, jak znajde chwilke, jak babcia do zuzy przyjdzie czy jak. tylko musze pomyslec jak. chcemy tak jak było wczesniej?? taka tabelka zeby była nie uaktualnianie strony. spisze te laski które sa, i mamamaliszka, tak myslałam, bo ja ja zapamietałam. pewnie nas juz za wiele nie dołaczy nowych to nie bedzie duzo roboty 🙂 hehenajwyzej potem ktos pzrejmie jak nie dam rady. pomysle i zrobie przy czasie , ok??

ja tez juz nie analizuje bo nie warto. a pytałam czy wy wiecie na czym ten ban polega?? ona moze teraz czytac co psizemy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, a żebyś wiedziała, że feministyczna i w końcu same babeczki 😁 Odnośnie tego kasowania konta to myślałam też o tym jak się dowiedziałam o love... Ale są tu też dziewczyny prawdziwe i potrzebujemy się mimo wszystko 😉 Może wymyślić by coś co udowodni naszą realność.
Ewcia kocham go z dnia na dzień bardziej, normalnie nie poznaje siebie 😜 W fikolandzie ostatnio byłam 10 lat temu, ale poszłabym 😁
Ledwo co się ruszam, tak się objadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, no ale sam fakt, że macie pod bokiem basen, fikoland 😉 no wiadomo że już jest w takim wieku że lubi puzzle, ciekawią ją bajeczki itd 😁 przynajmniej się nie nudzi. Moj siostrzeniec jak był mały i miał 2-3 lata uwielbiał się bawić w chowanego, ale tak jakby sam. On się chował ( a że był mały i nie wiedział,że np. za fotelem mu nogi wystają czy, że pod wielkim stołem bez obrusu , czy pod krzesłem go widać) to się chował i pod żadnym pozorem nie można było go znaleźć. Trzeba było udawać że się go szuka, albo go specjalnie nie zauważać. Potrafił być skulony pod krzesłem np. 2 godziny, a jak go znalazłaś to on wpadał w szał, płakał, obrażał się 😜 dziwne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
ggulek,a były jakies prezenty??
któras z was bedzie miała baby shower moze?? wiem ze niektórzy robia 🙂


Tak, dostałam 2 bodziaki i śpioszki dla małej 😉 Pytały się wcześniej, czy chcę coś dla siebie czy dla Emi, no i chciałam dla niej 😉 A od przyjaciółki już wcześniej dostałam kilka rzeczy, na nowe mieszkanie takich przydatnych jak salaterki itp oraz herbatki owocowe, które uwielbiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...