Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałam tylko napisać, że urodziłam 21.02 🙂 Wszystko super, szybciutko poszło, Ula ważyła 2900g, 52cm. Dziś wyszłam ze szpitala, szczegółową relację zdam jutro.

Trzymajcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Witam wszystkich!

Chciałam tylko napisać, że urodziłam 21.02 🙂 Wszystko super, szybciutko poszło, Ula ważyła 2900g, 52cm. Dziś wyszłam ze szpitala, szczegółową relację zdam jutro.

Trzymajcie się 🙂
przyjmij moje gratki jako pierwsze. tak włas nie podejrzewałysmy z dziewczynami ze mozesz juz byc po. czekamy wiec na wiesci z porodu, fotke małej 🙂 buziale, trzymajcie sie. mam nadzieje ze czujesz sie super jako mamuska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Witam wszystkich!

Chciałam tylko napisać, że urodziłam 21.02 🙂 Wszystko super, szybciutko poszło, Ula ważyła 2900g, 52cm. Dziś wyszłam ze szpitala, szczegółową relację zdam jutro.

Trzymajcie się 🙂

O widzisz jak wykrakałam 🙂 kochana to najszczersze gratulacje 🙂 super, że mamusia i dzidziunia zdrowe 🙂 jeszcze raz gratuluję 🙂 ale się cieszę 🙂 aż mi łzy w oczach stanęły 😘 buziaki dla Was dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
Sztunia napisał(a):
jaszminka no zapewne doczekac się niemozesz skoro to pierwsze,
poczekaj na mocniejsze bóle, jeszcze troche dzidzia ma czas 🙂

no ja tez w aptece byłam 150 upańswtowiłam za balsam, maltan, majty, podpachy, dla mnie i majki sybiotyki żeby ustzrec się przed jelitówą i krem dla Poli do dziuba


KREM DLA pOLI DO DZIUBA?? TZN?? PIERWSZE SŁYSZE


dziub-buzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Witam wszystkich!

Chciałam tylko napisać, że urodziłam 21.02 🙂 Wszystko super, szybciutko poszło, Ula ważyła 2900g, 52cm. Dziś wyszłam ze szpitala, szczegółową relację zdam jutro.

Trzymajcie się 🙂


Pierwsza nasza marcówka 🤪 🤪 🤪 🤪
GRATULACJE!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, gratulacje!!!! dużo zdrowia dla Uleńki 🙂
No ale niespodzianka no, a mowiłam! że gin to nie wyrocznia 🙂

Jaszminka, a w ogole co będziesz miała? chłopca czy dziewczynkę? ja też nie umiem się swojego Filipka doczekać 🙂 też mam te skurcze , twardnienie brzucha, często bole podbrzusza ale nie wiem co to za bole, np. dziś Filipek mało się rusza, mam tępe bole w krzyżu, jakieś prądy czuję do biodra albo do prawego uda, mam więvej śluzu ale nie miałam jeszcze czopa śluzowego, tzn. nie zauważyłam 🙂
Zapewne masz podobnie, tak samo jak Ggulek właśnie, ona też ma na 9 marca termin 🙂
Kiedy bylaś u ginekologa Jaszminka? ja byłam w środę teraz, i powiedział , że wszystko jest pozamykane ale szyjkę mam skroconą, przypartą do krzyża( nie wiem co to oznacza, że przyparta do krzyża, mogłam się spytać), jest miękka i nie wiem, czy nie wygładzona... bo czytałam też opis na kartce z mojego badania, i pisało chyba, że szyjka jest wygładzona, ale nie jestem pewna.
No a jak tam Twoje sprawy u ginekologa? Ta Leliva co urodziła, dosłownie kilka dni wcześniej tu była zła, że wraca od gina a ten jej powiedział, że wszystko nie gotowe, że przez tydzień nie urodzi. Właśnie widać, jak nie urodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wchodząc pod prysznic hubuś mnie z głowy potraktował i popuściłam a mój się przestraszył że wody mi odeszły i mi żyć nie daje siedzi na fotelu ubrany bo ja rodzę a ja nie rodzę i bądź tu ostoją spokoju jak chłop wkurwia że rodzę a ja nie rodzę 🤪 🤪 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
wchodząc pod prysznic hubuś mnie z głowy potraktował i popuściłam a mój się przestraszył że wody mi odeszły i mi żyć nie daje siedzi na fotelu ubrany bo ja rodzę a ja nie rodzę i bądź tu ostoją spokoju jak chłop wkurwia że rodzę a ja nie rodzę 🤪 🤪 🤪 😠



🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta i za każdym razem jak się wiercimy na fotelu to wmawia mi ze mam skurcze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
z początku mnie to bawiło ale teraz wkurza torby mi do auta zabrał wrrr co robić ???
😠 😠 😠 😠
oj w niedzielę dostanę oskara niech mi bóg wybaczy zaraz go wkrece że się postra ze strachu ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...