Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja pierdziele, Izunia to Ty masz tą świadomość, że za kilka dni na bank zobaczysz Alanka, super!! to jest zaleta terminu cc, że wiesz , że się nie przeterminujesz i wiesz kiedy nastąpi to na co czekałaś tyle czasu 🙂
Ja tam się kompletnie nie znam, nawet jeśli Ci przełożą te terminy jakoś to i tak do 10 urodzisz. A my 😞 nie wiemy kiedy 😞
ja też mam dziś na obiad rosoł, sznycle z indyka z serem i szpinakiem i ziemniaki 🙂


Taka mam nadzieje,ze juz bedzie po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
A porod z Niko wspominasz okropnie?



dobrze wspominam tylko to jak jego moglam pocalowac 🤪 🤪ten stres i obawa o niego jak sie porod zatrzymal.Nigdy w zyciu.

Jem pyszna pomarancze 🙂Jejku brzuch mnie boli jak wstane i sie stawia.Ja jeszcze chce poczekac z rozwiazaniem,bo w sobote okna wymieniamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedliśmy pizzę, byliśmy na spacerku, mały poszedł do babci 🙂 Pranko powiesiłam, do szpitala się spakowałam, a teraz jem kinder bueno i czekam na herbatke z cytrynką 🙂
Obiad za to w dupie i nie chce mi się nad nim roztrząsać 😉

Izunia, dobre wieści 🙂 jeszcze kilka dni i będziesz rozpakowana... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Zjedliśmy pizzę, byliśmy na spacerku, mały poszedł do babci 🙂 Pranko powiesiłam, do szpitala się spakowałam, a teraz jem kinder bueno i czekam na herbatke z cytrynką 🙂
Obiad za to w dupie i nie chce mi się nad nim roztrząsać 😉

Izunia, dobre wieści 🙂 jeszcze kilka dni i będziesz rozpakowana... 🤪



ejjj wlasnie....Astra dzieki za przypomnienie,ze mialam torbe przepakowac.Siedze i mysle co mialam w planie na dzis.
Ja juz sie tak ciesze na to wszystko.Bo serio czuje sie jak słon.Masakra....zle mi z taka tusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie walnę herbatkę i chyba też pójdę spać. Piję litry wody, herbaty, soków, a mało sikam. Za to puchnę w zajebistym tempie...
...Izunia mi też źle z taką wagą...ale żyję myslą,że to juz niedługo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahhha. No tego wypchania się boję, wszędzie piszą że to jest nielegalne i że nie wolno się zgadzać na to bo może zaszkodzić dziecku itd. Ale jeśli ono jakoś utknęło albo nie umie wyjść to chyba nie ma innego wyjścia, Zresztą nie wiem. Najważniejsze, że Niko zdrowy 😁

Idę do wyrka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi lekarka pociągnęła koszulę w bok i w dół i też małego popchnęła. Szybko się to dzieje wszystko 🙂 grunt,zeby zakończyły się wszystkie nasze porody szczęśliwie, to sobie odetchniemy z ulgą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od fryzjera, jestem piekna 🙂 i mam lekko jasniejsze łosy niż miaam
Maja spi, tata jedzie już po mamę, a ona mi pościel prasuje dla Poli a ja sobie chyba łózeczko umyję i pościelę, tylko czy jest sens, żeby tak leżała ta pościel chyba zrobie to jak Pola się urodzi 🙂
nefre trzymam kciuki zeby wylazło 🙂 samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam u gina, a potem odwiedziłam ludki w pracy.
No więc u mnie szyjka się już skraca, pewnie dlatego mnie boli ten brzuch codziennie. Moja wyrocznia przepowiada, że do kwietnia nie doniosę. Obstawił 20 marca. Hmm zobaczymy jak to będzie.
W poczekalni były same ciężarówy i nie mogły uwierzyć, że ja już w 9 miesiącu z takim małym brzuchem 😉 Jedna właśnie taka bidna popuchnięta strasznie też przy finishu i 2 w pierwszym trymestrze.
Kurde zrobił mi cytologię i bolało. Teraz mam pewnie naruszone i trochę różowawa jest wydzielina :/ I znów mnie boli jak na okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja byłam u gina, a potem odwiedziłam ludki w pracy.
No więc u mnie szyjka się już skraca, pewnie dlatego mnie boli ten brzuch codziennie. Moja wyrocznia przepowiada, że do kwietnia nie doniosę. Obstawił 20 marca. Hmm zobaczymy jak to będzie.
W poczekalni były same ciężarówy i nie mogły uwierzyć, że ja już w 9 miesiącu z takim małym brzuchem 😉 Jedna właśnie taka bidna popuchnięta strasznie też przy finishu i 2 w pierwszym trymestrze.
Kurde zrobił mi cytologię i bolało. Teraz mam pewnie naruszone i trochę różowawa jest wydzielina :/ I znów mnie boli jak na okres.



Fajnie,ze wszytsko ok.Ciekawe kiedy sie wykluje bobasek.....jejku teraz to juz takie czekanie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...