Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Obdarzona byłam ostatnio rzadko, bo mój był na chorobowym i spędzaliśmy dużo czasu razem 😉 Ooo racja jeszcze te rzeczy do szpitala trzeba kupić... I z pidżamą to widzę, że jak u mnie, śpię cały czas w koszulce i majtkach i nie mam nawet normalnej pidżamy 😜
Izunia, ale udało Ci się ze szlafrokiem, jak cena to minimum 100 zł 😜
Sztunia dawaj tą drożdżówkę! budyń mniam 😁


on byl wlasnie przeceniony z chyba 119 🙂

Likwidowali bielizne w sklepie z odzieza i wszystko bylo za grosze.
Ja chce BIGOS 😠
Moze jeszcze mam zamrozony co ostatnio robilam.
Najpierw musze zupke przygrzac od wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, ale wyjaśniłaś z tą listą hehe
ja też musze sobie napisać, co mam do kupienia, bo zginę 😁 w ciąży jakaś chaotyczna sie zrobiłam i zakręcona, ciągle zapominam o czymś, coś gubię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Obdarzona, ale wyjaśniłaś z tą listą hehe
ja też musze sobie napisać, co mam do kupienia, bo zginę 😁 w ciąży jakaś chaotyczna sie zrobiłam i zakręcona, ciągle zapominam o czymś, coś gubię..



to chyba wszystkie tak mamy.Moj kalendarz w tel.jest zapisany jak nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no ceny z tej listy już mi spędzają sen z oczu, ale co do cen też mam plany: na sobie będę oszczędzać, piżamki, szlafroczki jak najtańsze , a dla Filipka w normalnych cenach 🥴 ale nie będę na nim oszczędzała, zwłaszcza na kosmetykach i takich rożnych 😁

Izunia to Ci się trafiła zajebista okazja ze szlafroczkiem 😁 ja mam upatrzony za 23 zł 😎 mama chce mi kupić za 70 zł- po co? 🥴

Ggulek ojjj to chorobsko Twojego D dopadło 😞 pewnie go wyleczyłaś 😎 prywatna pielęgniarka 😁

Idę myć okna, czuję takiego powera że aż coś mnie wypycha sprzed kompa , coś mi mowi, jakby taki mały aniołek obok mojego ucha - idź umyj te okna, bo zaraz Twoja dupa ciężką się stanie i z tego oto krzesła już nie wstanie.
🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bartek to ciągle ogląda i nawet woli od bajek. A teraz przeżywa,że matka tygrysica upolowała dzika dla swoich dzieci i że była ranna, a ich ojciec nie żyje czy coś tam 😮 a niech ogląda 😉
mnie głos tej Czubówny usypia, obojętnie o czym byłby program, to jeśli ona jest narratorem - ja śpię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski, wlasnie wrocilam i jestem padnieta. Kregoslup mi zaraz odpadnie od siedzenia w przychodni. Bylam na usg tarczycy i okazalo sie ze mam torbiel, ale jest jeszcze malutka wiec spoko, na razie trzeba ja obserwowac.

Nawet nie pamietam o czym ktora pisala, kojarzy mi sie tylko ze cos o wyprawce i bigosie. Ja z wyprawka jestem jeszcze w lesie, ale od stycznia biore sie do roboty 🙂 a jezeli chodzi o zarcie to ja mam dzisiaj od rana po swiezym ogorku ta jebana zgage!!!
Sztunia, chyba mi wykrakalas ta paskude, to jest cos strasznego 😞 czym to najlepiej zlagodzic? Mozna cos brac na to? Procz zimnego mleka?

Jeszcze dzisiaj rozkaldanie nog u gina mnie czeka, nie wiem jak ja wejde na ten helikopter jak ja nie moge nog zginac i spodnie musze na siedzaco z wyprostowanymi nogami ubierac :/
Chyba nie dozyje wieczora 🙂

Ide lezec bo brak sil i to calkowity 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
No Bartek to ciągle ogląda i nawet woli od bajek. A teraz przeżywa,że matka tygrysica upolowała dzika dla swoich dzieci i że była ranna, a ich ojciec nie żyje czy coś tam 😮 a niech ogląda 😉
mnie głos tej Czubówny usypia, obojętnie o czym byłby program, to jeśli ona jest narratorem - ja śpię 😁



To nasi synowie sa podobni.Niko tez od malego takie programy oglada.Do tego jakeis odkrycia dochodza,a ponziej wydziwia.
Teraz sobie z papieru teleskop zrobil i gwizdy oglada.A wiec na bank bedzie szczesliwy z prezentu pod choinka 🙂Ide do pieca dolozyc i sie poloze na chwilke.Po obadku jestem pelna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
gulek, już widzę, jak mój se wkłada czopka w tyłek, ehe 😁 w życiu by sobie nic tam nie wsadził 😁 haha

Hahaha wierz mi, że gdyby go tak bolało to wsadziłby 😁 Jakbyś widziała minę mojego jak mu tłumaczyłam jak się to robi, biedaczysko hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się wzięłam w garść i posprzątałam. Nawet odkurzyłam, bo mój nierozgarnięty mąż nie wymienił worka w odkurzaczu i w ogóle nie było widać, że odkurzone. Biorę ten odkurzacz i widzę, że słabo ciągnie to zaglądam do środka, a tam worek w szwach pęka.
Zupa brokuła z przepisu Astry już na gazie w ostatniej fazie. Wierszem zaczynam pisać 😉 Miałam ambicję muffinki upiec na przyjście Gosi, ale nie wiem czy moje plecy podołają tylu wyzwaniom.
A co do wyprawki to jestem najbardziej w tyle, bo mam raptem 3 komplety ubranek w rozmiarze 56 i kolejny trzypak w drodze, butelkę Avent co to niby dziecka nie rozleniwia (prezent z ostatnich zajęć w szkole rodzenia) i to by było na tyle. Wózek upatrzony. W piżamy na razie wchodzę swoje więc nie będę na zapas kupować. Szlafrok mam fajny polarowy, mięciutki, który też raczej będzie pasować jak jeszcze brzuch urośnie. Jestem umówiona z siostrą kumpla z pracy na spotkanie w Nowym Roku, bo chciała odsprzedać trochę ubranek po córeczce, a akurat przyjeżdża na Święta i Nowy Rok z Anglii, więc na razie się trochę wstrzymałam z zakupami.
A teraz wcinam Rafaello z paluszkami słonymi. Wiecie jakie mega pyszne połączenie? 😁 Spróbujcie sobie 😁 Tak samo paluszki z mleczną czekoladą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja jak ległam, to mnie chyba już nic nie ruszy 🙂 a Izu, bo oni się w tym samym dniu urodzili, to wisz... 🤢


moze,moze 🙂Wlasnie powoli musze myslec o zaproszeniach na jego urodziny.Chce sam robic 🥴Ale mezus bedzie w domku to zrobi-hihihi.Ja im tylko wszystko kupie co potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
A ja się wzięłam w garść i posprzątałam. Nawet odkurzyłam, bo mój nierozgarnięty mąż nie wymienił worka w odkurzaczu i w ogóle nie było widać, że odkurzone. Biorę ten odkurzacz i widzę, że słabo ciągnie to zaglądam do środka, a tam worek w szwach pęka.
Zupa brokuła z przepisu Astry już na gazie w ostatniej fazie. Wierszem zaczynam pisać 😉 Miałam ambicję muffinki upiec na przyjście Gosi, ale nie wiem czy moje plecy podołają tylu wyzwaniom.
A co do wyprawki to jestem najbardziej w tyle, bo mam raptem 3 komplety ubranek w rozmiarze 56 i kolejny trzypak w drodze, butelkę Avent co to niby dziecka nie rozleniwia (prezent z ostatnich zajęć w szkole rodzenia) i to by było na tyle. Wózek upatrzony. W piżamy na razie wchodzę swoje więc nie będę na zapas kupować. Szlafrok mam fajny polarowy, mięciutki, który też raczej będzie pasować jak jeszcze brzuch urośnie. Jestem umówiona z siostrą kumpla z pracy na spotkanie w Nowym Roku, bo chciała odsprzedać trochę ubranek po córeczce, a akurat przyjeżdża na Święta i Nowy Rok z Anglii, więc na razie się trochę wstrzymałam z zakupami.
A teraz wcinam Rafaello z paluszkami słonymi. Wiecie jakie mega pyszne połączenie? 😁 Spróbujcie sobie 😁 Tak samo paluszki z mleczną czekoladą.



czekolade z paluszkami juz jadlam.....a raffaello tez otwieram i wcianm 🙂Matko przestancie znowu o jedzeniu gadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...