Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróćiłam 🙂\
jestem piekna hahahha
ależ tu były sesje 🙂 macie piekne brzuchy a pępek to ja mam chyba astrowy 🙂
Majka moja słucha bajek z CD, puszczam jak idzie w kimie na obiad albo jej czytam
ja musze sciagnąć jakies opery albo klasyki bo ona to wprost uwielbia tańczy do tego i spiewa
Maja jest mała a codziennie rano jak mówię zeby się przywitała z brzuchem to mi bluzke podciaga daje całsa, kotek cąłuje, podunie daje powachać i tuli i czasem robi to w ciagu dnia sama od siebie.
A Michciu też uwielbia do brzucha gadać i zawsze jak na całuje czy to na dzien dobry czy na dowidzenia całuje bęben 🙂 i dotyka
dzisiaj jedziemy do domu, i będziemy filmować sobie wiec wieczór rezerwuje na meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczcie co znalazłam aż się posikałam ze śmiechu :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/f81a629171114ba7e273aba.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3555/f81a629171114ba7e273aba.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, każda ciąża ma swoje dziwne uroki 😁
Ggulek pewnie leczy dalej swego męża świeżo upieczonego, albo pojechała do rodzicow bo coś gadała, a Nefre prawdopodobnie nas czyta, bo pisała wcześniej chyba, że woli nas teraz czytac po akcji z Love.

Dalej nuda. Nie ma kocham cie polsko:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
ewci@ napisał(a):
pytanie do astry i izuni, czy wasze starsze dzieci słuchaja bajek takich słuchowisk albo audiobooków?? ja musze sciagnac jakaos z netu cos, bo mi mała truje głowe zeby jej opowiadac i non stop chce cos nowego przy zasypianiu, czytac chce na lezaco, ja nie daje rady, zaraz zadyszki dostaje wiec musze cos wymyslec.
PS> i jak juz pytam to zapytam, jak wasze starszaki reaguja na dzidzie w brzuszku i czy sa swiadome tego ze bedzie dzidzia, ciesza sie itd. cos mówia??



co do Niko ,a wiec tak:
cieszy sie,ale na poczatku byl smutny,bo miala byc Julia
szczesliwy zadawal pytania na usg 4D
spiewa i caluje Alanka
wie,ze mama pojdzie do szpitala i lekarz powie prosze przec 😮tylko ja mu tego nie tlumaczylam 🤪
a co do bajek to ja codziennie puszczam na jego radiu płyty z bajkami.Bo jak mu czytam to szaleje,bo chce ogladac i ogolnie nie zasypia.Ja kupowalam bajki do czytania i do tego wlasnie byly do sluchania 🙂A wiec ja jak najbardziej polecam.

Alanek ma czkawke.
Matko jak u mnie wieje 😞


nio własnie u nas czytanie nie pomaga na zasypianie, bo najpierw jest swiatło w pokoju, sie czyta to ona tez musiw ksiazke zagladac, i pyta sie jeszcze o to czy tamto i tak nie spi, potem sie gasi i znów kaze opowiadac, o pieskach czy o misiu bez łapki itp, co ktos kiedys opowiedział, kazdy inaczej opoiada a ona zamiast spac to mówi : a czemu ty nie mówisz ze ten mis to to czy tamto, tak jak ciocia mi opowiadała i tyle z tego, a na zasypianie mam dla niej kołysanki ale juz sa oklepane, bo ma je pewnie od dwóch lat i tez srednio usypiaja, jak juz jest zmeczona to po prostu pzrestaje zadawac pytania i sie mieli i mieli w łozku i przytula i zasypia,a le trwa to długo. a ze kładzie sie po 21 to zanims ei usnie to juz naprawde ciemna noc. a ja jak z nia leze to lezac do niej przodem nijaks ie potem zwlec nie moge, bo łózko za waskie zebym sie obróciła i wstawała tak jak wstaje czyli naj[pierw głowa, ramiona, do siadu itd. wiec isten akrobacje, nie mam siły an te usypianie. wieczorem jzu chodzi tylko maz, ale w dzien z babcia sie nie umie uspac bo ja morduje o te opowiadanie a jak nie z babcia to ze mna musi i tako 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Niko mysli,ze przez pępek chyba.Ale wie,ze Alanek jest ze mna teraz polaczony.Masakra.....niech juz bedzie po wszystkim 🤨Ciekawe co mi powie kardiolog w poniedzialek.Tesciowa mi do mlodego przyjdzie.Beda robic wyposazenie do szopki.Tesc juz swiatelko do ogniska zrobil 😆


Jak Niko zobaczy mame pół żywa po porodzie to ucieknie-hihihih.Mi sie podoba jak Niko spiewa malemu,a ten mu kopniaki sprzedaje.


hehe nasza Zuzia tez spiewa do brzuszka, mówi ze beda zaraz swieta i ze Ciebie nie ma z nami, ale ja sie nauczyłam nowej koledy to ci zaspiewam, i spiewa i kładzie raczke, nie mzoe utrafic gdzie dzidzia uderzy wiec mówi, zobacz widze jak łapke mi podaje, hehe
PS. zazdroszcze Wam troche ze mozecie pisac Alanek czy Filipek to czy tamto, a ja cały czas dzidzia, tak bezosobowo. bo chyba nie bede pisac ze Iga albo Filip sie wierci bo rozdwojenia jaźni dostane 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Niko mysli,ze przez pępek chyba.Ale wie,ze Alanek jest ze mna teraz polaczony.Masakra.....niech juz bedzie po wszystkim 🤨Ciekawe co mi powie kardiolog w poniedzialek.Tesciowa mi do mlodego przyjdzie.Beda robic wyposazenie do szopki.Tesc juz swiatelko do ogniska zrobil 😆


Jak Niko zobaczy mame pół żywa po porodzie to ucieknie-hihihih.Mi sie podoba jak Niko spiewa malemu,a ten mu kopniaki sprzedaje.


hehe nasza Zuzia tez spiewa do brzuszka, mówi ze beda zaraz swieta i ze Ciebie nie ma z nami, ale ja sie nauczyłam nowej koledy to ci zaspiewam, i spiewa i kładzie raczke, nie mzoe utrafic gdzie dzidzia uderzy wiec mówi, zobacz widze jak łapke mi podaje, hehe
PS. zazdroszcze Wam troche ze mozecie pisac Alanek czy Filipek to czy tamto, a ja cały czas dzidzia, tak bezosobowo. bo chyba nie bede pisac ze Iga albo Filip sie wierci bo rozdwojenia jaźni dostane 🙂 hehe


Masakra.....ale to bedzie babka,bo sie wstydzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...