Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Izunia jaaa to wielkoludek 😁 Jak długo go rodziłaś?
Obdarzona też mamy porządnych facetów, ale są młodsi i muszą jeszcze dojrzeć 😜



mlodzi?moj mial 22 jak Niko sie urodzil,tzn 21 skonczone w pazdzierniku,a Niko w styczniu sie urodzil.
Jak dla mnie to za dlugo 🙂W czwartek rozpoczely sie skurcze.....w piatek do szpitala(w nocy z piatku na sobote tabl.na spanie mi dali,bo rozwarcia zero,a bol jak..)sobote cala przeplakalam u meza w objeciach i dopiero o 2 w nocy polozna mnie zabrala na porodowke,bo rozwarcie bylo na 3 palce.Po Dawida dzwonilam cos kolo 6,bo bylo na 5 palcow.....mlody sie urodzil o 17,40 🙂A wiec troche to trwalo,ale przezylam 😁Maz od przyjazdu do szpitala,az do przejazdu na oddzial byl ze mna na pustym brzuszku i na jednej coli 0,5l 🤪 🤪wredna bylam,ale go potrzebowalam przy sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ggulek też tak myślę 😁 a nawet myślę, że oni może są tacy jak Ci mężowie od naszych dziewczyn, i też będą tacy dzielni i pomocni 😁 tylko my jeszcze o tym nie wiemy bo rodzimy pierwszy raz.

Izunia to ciężki miałaś porod:/

ej a to łożysko, to ono jak się rodzi to taki bardziej flak z niego nie? w ogole jak to wygląda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek też tak myślę 😁 a nawet myślę, że oni może są tacy jak Ci mężowie od naszych dziewczyn, i też będą tacy dzielni i pomocni 😁 tylko my jeszcze o tym nie wiemy bo rodzimy pierwszy raz.

Izunia to ciężki miałaś porod:/

ej a to łożysko, to ono jak się rodzi to taki bardziej flak z niego nie? w ogole jak to wygląda 😜




wiesz co pamietam,ze ona to jakos tak otwierala.....Lozysko to pikus byl.Dalej nie pamietam,bo odlot mialam z cisnieniem 60/70 latali z kroplowkami,bo mi w styczniu przy -25 stopniach ptaszki spiewaly 🤪 🤪Maz sie na mnie popatrzyl jak na ufo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście naprodukowały. Tym razem mi się nie chce czytać. My skończyliśmy oglądać Listę Schindlera. Tak nas wzięło, bo wcześniej nie widzieliśmy. Zryczałam się tylko. Ale film zdecydowanie polecam. Tylko może nie do oglądania w ciąży.

Co najważniejsze na filmie dostałam pierwszego porządnego kopniaka 🤪 Aż podskoczyłam. Wreszcie go poczułam też z zewnątrz ręką, bo do tej pory tylko takie lekkie od środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę spać, bo moja Lola świruska wieczornego dostaje. Cały dzień prześpi, a jak się łóżko pościeli to świruje i biega po domu, skacze z piłeczką albo skacze bez. Jak się położę to zaraz też pójdzie spać, akurat zanim się rozkręci 😉
Dobranoc i miłych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo to muszę obejrzeć 🤪 bardzo lubię filmy wojenne i w ogole o tej tematyce 😁 ale właśnie nie wiem czy w ciąży go obejrzeć. Ja na reklamie calzedoni też się wzruszam 😜

ej właśnie może Ty mi pomożesz 😜
czaisz tą reklamę , to jest reklama chyba jakiejś telewizji. I jest koleś z kukiełką -smokiem. Wszystko czarno białe.. i ten koleś mowi tą kukiełką i tam są teksty typu: rym cym cym tam tam tam kto ja jestem nie wiem sam, smok analog...to nie smoka epoka?
czego to jest konkretnie reklama? bo ja nie umiem jej w necie znaleźć a tak ją lubię oglądac jak dzieckoo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lachonarium;D
mnie dziś ten wiercipięta mały obudził, już tak mocno się rusza, kilka ostrych ruchow na sekundę co nie daje mi spać. Ja już posprzątałam, zrobiłam jajecznicę, zjadłyśmy z mamą i posprzątałam zaś. 😁
dziś obiadu nie gotujemy, bo moja siostra zaprasza nas na obiadek 🤪
ale za to, zaraz robimy z mamą karpatkę 🤪 potem na zakupy do netto poki mały ruch i..potem kąpiel jakaś i...moj M przyjedzie 🙂

także spadam, dziś nie mam czasu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie spalona ładowarka więc dupa blada poki co jstem u rodziców to mam lapa od nich
ja rodziłam ze znieczuleniem bólu nie wytrzymałam niestety miękkka pała ze mnie 🙂 ale stwierdziłam po co robić sbie kuku jak można przezyc to w lepszy sposób 🙂 i tak trzeba było czeka do 7cm rozwarcia więc napierdzielało
obiad u rodziów no ale oggólnie ja nic nie robie bo mam labe labe i rzygac od niej mi się już chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, to fajnie że miałaś to znieczulenie;D ja już coraz bardziej zdaję sobię sprawę, że to jest mega bol być raczej na pewno może najmocniejszy jaki przeżyję, ale u mnie w szpitalu nie ma chyba tego luksusu. Zapytam się jeszcze. Ale chciałabym bez, ale jeszcze pomyśle:P

Ja bym chciała mieć labę bo mnie już nogi bolą;/ zrobiłam to ciasto ale co z tego jak nie mogę go jeść do godziny 18. Dupa z takim ciastem;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Sztunia, to fajnie że miałaś to znieczulenie;D ja już coraz bardziej zdaję sobię sprawę, że to jest mega bol być raczej na pewno może najmocniejszy jaki przeżyję, ale u mnie w szpitalu nie ma chyba tego luksusu. Zapytam się jeszcze. Ale chciałabym bez, ale jeszcze pomyśle:P

Ja bym chciała mieć labę bo mnie już nogi bolą;/ zrobiłam to ciasto ale co z tego jak nie mogę go jeść do godziny 18. Dupa z takim ciastem;/


co tam....zjedz Ty mozesz 🙂
w Opolu jest ten gaz,polozna u mojegoo gin mowila,ze dziewczyny biora.Moze tez sprobuje 😉Bede nacpana-hihihiih

Od czego mnie moze bolec dół brzucha jak chodze.Kurcze....moze jak poleze to przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...