Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć żabojady 😜
w końcu mam czas,żeby do Was zajrzeć 😎
ale zanim nadrobiłam te 40 stron, trochę minęło 🤢

lady, gratuluję córy!! 🤪
obdarzona, ja dzwonię w popołudniowych godzinach zawsze, żeby się prywatnie umówić, bo lekarze z rana zazwyczaj przyjmują na NFZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja zmykam się wykąpać i chyba też spać. Mój Łukasz się już położył bo o północy wyjeżdża więc będę chciała jeszcze wstać i go pożegnać



uuuuu....to musisz sie poprzytulac 🙂Ja juz wykapana przed tv.Tylko szkoda,ze obok pies zamiast meza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
lady gratulacje córeczki 🙂 i stopy bo Majka ma stopy po Mihale 🙂
obdarzona to zalezy, ja np. do gin na tele moge dzwonic o kazdej porze dnia i nocy jak mnie cos trapi tymbardziej ze juz mnie mocno kojarzy po szptalu, a jak umawiam się na wizyte to dzwonie do gabinetu w czasie otwarcia, wiec jnie wiem jak u ciebie jest
depresji ciąg dalszy, bo wszystkich obciazam, bo dziecka na rece wziac nie moge bo tylko leze smutno mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jem kolację właśnie 😁
Hm.. to ja zadzwonię po południu o 16;D
co do zgagi u mnie to standard;p a jeszcze ta zgaga przyłazi w tedy kiedy nie trzeba.. np. dziś i ostatnio przyszła podczas gry wstępnej. I mi się odechciewa, muszę łapać powietrze a więc całować się ze mną średnio da:P
Sztunia, na Twoim miejscu też bym popadła w depreche, bo przecież ileż można nic nie robić. No ale kochana musisz dla dobra dzidzi 🙂
moja mama też wkurwiona i załamana chodzi bo ręke ma chorą i nic nie może, choć może więcej od Ciebie ale wiem jak to jest z taką osobą w złym humorze siedzieć 😜 Chu*** . Ale Ci przejdzie pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam 40 stron zaległości, ale będą musiały poczekać do popołudnia. Teraz tylko wpadłam na momencik pokazac się, że żyję i zbieram się do pracy - wczoraj 10 godzin w robocie przesiedziałam, mam nadzieję ,że to się już nie powtórzy, bo wrociłam do domu i padłam na twarz.

Męczy mnie już trzeci tydzień przeziębienie, w sumie nic takiego, zwykły katar bez gorączki, ale po prostu juz mi zbrzydło, a nie umiem tego doleczyć:/ I moja próba glukozowa sie przez to opóźnia, bo się boję, że mi białe krwinki wyjdą tragicznie. Ale w przyszłym tygodniu już ją muszę zrobić, bo 6.12 mam wizytę i juz muszę przyjść z wynikami. Więc w piątek wybieram nadgodziny i się leczę intensywnie, do poniedziałku nie wystawiam nosa za drzwi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry i dzięki za gratulacje 😁 Oj nie pospałam. Wstałam na pożegnanie Łukasza więc w końcu zasnęłam o 1. Wcześniej mi się nie udało za bardzo przysnąć. Teraz się szykuję do gina.
Co do zgagi to niestety cytrusy są zabójcze na nią 😞 Ja uwielbiam sok ze świeżych pomarańczy i grejfrutów, ale odpuściłam, bo zdychałam po nim 😞 Najlepsze są banany i jabłka (ale niestety bez skórki). Wszystkie owoce jagodowe też, ale to nie o tej porze roku 😞

Ps. Co do stopy to moje biedne dziecko będzie darło wszystkie rajstopy i skarpetki na potęge przez tego paluszka. Wiem coś o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 ja wczoraj byłam na badaniu krwi i tak mi się ta dziwka wkłuła, że ręka mi spuchła i mnie boli 😮 już mnie strasznie bolało przy pobraniu, jak nigdy. Małpiszon jakiś złośliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...