Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nio teraz dok potw grupe krwi jest konieczny, tez mam w rozpisce.
karta ciazy i badania usg napewno.
morfologie i mocz napewno powtórze.
ale w rozporzadzeniu jest w 33-37tc morfologia, mocz, VDRL, antygen HBs, aminotransferazy,
miałyscie takie?? ja pamietam ze przy zuzi on mi jakos duzo badan zlecił na koniec. ledwo zdazyłam zobic. i te mialam za free bo w szpitalnym labie. ale moze to cos co im do cc bylo potrzeba, jak była na 100%, a teraz tak sie niby umawiamy i ma byc a ciekawe co wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba żadnych specjalnych badań robić nie będe przed porodem, ale w smie nie mówie hop, zobacz na wizycie
a te paciorkowce to mi chyba drugi raz pobrali jak teraz byłam w szpitalu 🙂 więc na wypisie wynik będe miała 🙂
to co mam w karcie ciąży to wystarczy, haha mi zostało miejsca na dwa wpisy więc chyba mi kartkę jakąs doklei bo podejrzewam że wiecej wizyt zaliczę 🙂

obiad schabowy i duszona marchewka zjedzony 🙂
teraz mamy zmaiar skoczyć do jakiegoś markeciku bo w lodówce pustostan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kartka z listą badań od lekarki do zrobienia na ten tydzień:
mocz, morfologia, VDRL, HBs, sód, potas, glukoza, APTT, protrombina, wymaz z pochwy i odbytu w kierunku paciorkowca.
Nie wiem czemu tyle tego jest, miałam też sporą listę w 1 trymestrze do zrobienia, w tym wiadomo morfo, mocz, ale też VDRL i HBs i teraz znowu to powtarzać. 😮
Obdarzona hehe no szczególnie, że torba prawie 100 km dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na liście z obowiązkowych badań na koniec ciąży tylko te paciorkowce, morfologię i mocz. Ciekawe czy te wszystkie badania ciążowe są refundowane po raz drugi, skoro muszę je powtórzyć :/ Część na pewno nie jest bo i za pierwszym razem musiałam płacić, ale mam nadzieję, że nie wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
obawiam sie Lady, że zapłacisz za wszystko bo ajk widzilam rozpiski na NFZ to tam nie placi sie za kolejne morfologie tylko a i za mocz


Nie no morfologię i mocz to mi lekarz każe co wizytę robić i nigdy nie płacę. Teraz też mi dał skierowanie normalnie na NFZ. Tylko, że ja muszę do tego Medeora powtórzyć WR, Tokso, HBS, HIV, różyczkę (nie pamiętam skrótu 😉). Wszystko to co było w pierwszym trymestrze... To trochę bez sensu jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm... ciekawe czy mi gin coś zleci w środę 🤨 jestem padnięta, Zjadłam gołąbka odsmażanego na patelni i już widzę co będzie w nocy 😞 lady zgaga 😞

Co do nr tel, ja mam mulanta nr a mulant ma moj 🙂

kurcze mama mi kupiła nową kosmetyczkę do szpitala, bo miałam męską 😞 taka ładna, czarna w rożowe serduszka 😁 kurcze no, te podpaski po porodowe jeszcze 2 paki z belli zakupiła mi 😁 i żel pod prysznic do szpitala, chciałam taki malusi jak to są takie malutkie, ale nie umiała dostać i kupiła mi z palmolive o zapachu migdałowym, myślę że taki delikatny będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh ja też pojadłam aż ciężko mi się oddycha i nie mogę sobie miejsca znaleźć 🤔
obdarzona ja też myślałam o takich mini kosmetykach do szpitala , zawsze to mniej miejsca zajmują
widziałam takie w rossmannie

zmęczona też jestem, tylko po czym? chyba po jedzeniu bo nic wielkiego dziś nie robiłam 🥴

dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już mam także nie będę kupować 🙂
O matko, kolejna bezsenna noc. Teraz już wiem jak to będzie jak będzie Filipek. Fidze przestała działać narkoza, dostaje wścieklizny z bolu i muszę przy niej czuwać. O matko, druga noc bez snu ale jakoś wytrzymam może jutro się wyśpię 🙂
zjadłabym coś, mam ochotę na hot doga 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Ja dzisiaj spałam 🙂 budziłam się na tabletki, szłam siusiu i dalej sobie zapadałam w sen, więc jestem dzisiaj wulkanem energii 🙂 już mam pozmywane, poodkurzane, drugie pranie wstawione, śniadanko zaliczone i tylko jestem zła, bo dzisiaj miałam mieć wizytę, ale moja pani dr zległa na jakieś grypsko, położna dzwoniła...mam zadzwonić jutro i się umówić na inny termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Ja na dziś nie przewidziałam żadnych aktywności. Zupa z wczoraj jest, wczoraj Łukasz posprzątał. Po 16 wpadnie kumpela z pracy to nie będę się cały dzień nudzić. Może jak pościel do łóżeczka wyschnie to ją wyprasuje, ale póki co ochraniacz i przybornik jeszcze wilgotne, bo nie można było wirować.

OMG 34 tydzień wybił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do dupki..sądzę,że dopiero na pierwszego marca mnie umówi, bo ma tydzień zwolnienia od dzisiaj 😞 ona we wtorki i czwartki z reguły przyjmuje, a tak to jej mąż jest, też gin, ale w zyciu bym do tego dziada nie poszła (on mnie na świat przyjmował 😁 )

Iza dawaj tą karpatkę 🤪 bo kawę akurat będę robić 😉

Z Bartkiem już lepiej, wysmarowałam go na noc wickiem, dałam termofor, wygrzał się i z nocha nie leci 🙂 ale leży przed tv pod kocem, bajki ogląda i zaraz mu dam kubek herbatki z miodem i cytryną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzisiaj mam jeszcze gołąbki. Zostało tylko 5 😞
W ogóle to mam ochotę na bigos, ale wszystkie suszone grzyby zużyłam w święta, bo w tym roku mało nazbieraliśmy ze względu na to,ze co się nachyliłam w lesie to haftowałam - najgorsze były te moje początki ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...