Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):


my też oglądalismy californication ale chyba już nowych odcinków nie ma, muszę Michała zapytać 🙂

łoj to peszek z tym autem, ale moze teraz zaradzą coś
ja jutro furaka też oddaje bo wymieniaja mi wkoncu szybe, i jestem bez auta do wtorku 😞


My dopiero 1 sezon kończymy, ale w sumie zaczęliśmy oglądać w czwartek 😁 Pewnie szybko nadrobimy.

Trochę się wkurzę jak się okaże, że druga sonda też jest do wymiany za kolejne 400zł. Wtedy to już pojedziemy w inne miejsce z tą naprawą. Kurna jak się człowiek nie zna to zawsze mogą zrobić w jajo. Ale trudno w życiu być i mechanikiem i prawnikiem i lekarzem i informatykiem itd. żeby nigdzie nie oszukali :/

Śliczny krąglutki brzunio ewci@ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😁 kurde nie idę jeszcze spać, choć M już śpi jak ciele 😁 poczytałam książkę i myślę, że tak za 30 min się położę.

Słyszałam od kumpla że to Californication wciąga niezwykle. Sam to ogląda i w ogole o tym dużo gada jeszcze z taką moją jedną przyjaciołką, a ja zielona i zastanawiam się o czym to jest i co tak wielu ludzi ciągnie do tego 😁

Ewcia, piękny brzucholek, wielki i w ogole 🤪 ale bardziej przyciąga moją uwagę Twa zajebista bluzka, fajna 😎

ej tak myślę sobie, czy facet, ojciec dziecka może być tylko przy porodzie SN czy może być przy CC? gdzieś ale nie wiem gdzie czytałam,że przy CC nie może, ale na programach rożnych widzę,że mężowie mimo CC są obecni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Polsce chyba jeszcze nie można być przy cc.
A Californication jest o gościu - pisarzu, który się nieco w życiu zagubił i próbuje się ratować tonąc w morzu przypadkowych dup 😎 To tak bardzo po krótce i użyłam sformułowania, które pojawiło się w serialu 😉 Może nie brzmi to zachęcająco dla kobiet, ale serial jest bardzo śmieszny i teksty są niesamowite. Poza tym gość nie jest zły, tylko mu się życie tak ułożyło. Nie chcę za dużo pisać, bo może kiedys obejrzysz, więc nie będę Ci zdradzać za wiele. A główną rolę gra Duchovny 🙂 Mnie zachęcił kumpel z pracy, uznał że mi się spodoba choć trochę nie wiem co tym samym miał na myśli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja się domyślam że nie jest to serial o polityce, skoro moj kumpel go ogląda, bo sam tonie w morzu dup 😁 już nie raz zastanawiałam się, czy by czasem nie zacząć oglądać tego, ale jakoś nigdy nie mam natchnienia. Na ipli tego chyba nie ma..zobaczę 😁
co do cc szkoda, bo sobie dziś zdałam sprawę że mam takie wyobrażenie,że M będzie przy mnie, że mnie nie zostawi ale pomyślałam sobie,że nie mogę sobie niczego obiecywać ani planować, że Filipek może nie przyjść w jego obecności, jeśli np. skończy się to cc 😞 kurde, co za kraj:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie wiem ja sama bym się bała być przy czyjejś operacji. Nie wiem czy to taki fajny pomysł. Niby można nie patrzeć. W ogóle cesarka mnie przeraża. Mam nadzieje, że jej uniknę 🤢


Lady, ja też chciałabym uniknàć cesarki :/ chcę żeby Michał był przy mnie i trzymał mnie za ràczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też nie wiem czy bym chciała być, ale moj M twierdzi, że byłby ale patrzyłby tylko na moją twarz 🙂 nie no, mnie też przeraża , boję się..to jest takie dziwne. Ale jak widziałam ostatnio w TV jak taka kobitka rodziła sobie dzidzię sn leżąc na boku to też się przeraziłam, choć nie wiem czym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc.....
Astra u mnie juz duzo nie trzeba i bedzie Syberia 😠Walczylam na dzien dobry ze sniegiem.Dobrze,ze Niko mi pomagal.
Ja zmierze temp.wypije szybko cappucino i spadam do internisty.,bo te plamy mam juz na rekach ,brzuchu.Chcialam jutro gin.to pokazac,ale maz nalega na dzisiejsza wizyte.Wiec dla swietego spokoju jade i niech mi do gadelka zobaczy,bo jakas rozbita jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Oby to nie było nic poważnego, bo może Alankowi zaszkodzić takie podłe choróbsko 🤔



Dlatego tak maz nalega na wizyte juz dzis.Ogolnie wczoraj i plecy mnie swedzialy.Sasiadka mnie straszy rozyczka 😠Ale mysle,ze to nie jest to 😁
I jeszcze te przeziebienie na koniec ciazy co jest najgorsze.Moja kolezanka miala w 8 m-c zapalnie oskrzeli i młody sie pozniej urodzil z zapaleniem pluc.Ona za dlugo czekala z wizyta i za pozno antybiotyk dostala.Tak jej lekarz powiedzial.A wiadomo j akie teraz mutanty sa w powietrzu 😉

Niko w przedszkolu,a wiec jade sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,że mój pies jest kretynem? 😁 Postawiłam na parapecie karmnik dla ptaszków, nasypałam ziarenek, a ten debil przyleciał, wskoczył łapami na parapet i wylizał wszystko 😮
Miłej sraki 😎
Bartek jest wstrząśnięty 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha może go nakarm 😉
No ale psy już tak mają, że są obżarciuchami. Mogą żreć wszystko aż nie pękną. Nigdy nie zapomnę jak jamnik znajomej zeżarł 2 kilo kiełbasy, którą zostawiła na blacie w kuchni i potem się nie mógł ruszać 🤢 Dobrze, że mu żołądek nie pękł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...