Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aaaa sypiecie się 🙂 A tak zastanawiałam się jak to będzie jak marcówki zaczną 🙂 Coprawda Jan suma sumarum z lutego ale ten 12 marca cały czas gdzieś w sercu mi siedzi :P

Ggulek BRAWOOOO! Moje gratulacje 🙂 Śliczna obdrapana córa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po pierwsze kasia pieknie razem wygladacie
po drugie GRATULACJE 🙂 GULEK WYMIARY JAK MOJEJ MAJKI bez 10 g 🙂
i jaki drapacz 🙂 a pazury niby po 2 tygodniach mozna obcinać

i taka ciekawostka
Majka normalnie miała długie pazury
a Pola ma jakby przyklejone do czubków palcy i nawet nie ma opcji obciecia,

no małpki chyba fajniejsze 🙂
jak mi sie spac chce połozna przyjsc dzis miała a nie ma jej, a ja nawet bobra ogoliłam jakbym miała jej pokazywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulek, gratulacje!!! 🤪
Emilka śliczna, jak wszystkie noworodki hehe 🙂 i duża dziewczynka z niej 🙂
Ale fajnie, coraz więcej dzieci u nas 🤪

A my z Bartkiem zaliczyliśmy spacer, a potem freestyle w kuchni, ale mielismy radochę 🤪 kakao i mąka wszędzie fruwały, tak samo jak maliny 😁 W zamyśle było kakaowe ciasto przekładane malinami, ale co z tego wyjdzie - okaże się za jakieś pół godziny hehe 😁 mój mały kucharz wygląda przesłodko 😁 i tak lata, nie chce się umyć haha
Trochę z nim pograłam w piłkę na podwórku i kuźwa przy każdym kroku mam bóle jakby mi się podbrzusze miało oberwać 🤢 a teraz skurczybyki aż strach... 😮

Kasia, jesteście piękni, kocham Was ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Dziewczyny może wy mi powiecie dlaczego mam dzisiaj cały czas twardy brzuch i jeszcze ten ból kręgosłupa??

Jaszminka, ja też tak mam praktycznie cały czas, najgorszy ten ból kręgosłupa, ale pod tę stronę to już lepiej nie będzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrociłam ze spaceru i padam na ryj, ten pies ma 10 lat ale siły w cholere 😁

Astra, z tym tekstem, że pod tę stronę lepiej nie będzie to strzeliłaś w 10 😁
jak już coś boli to będzie boleć 😁

Jaszminka, spokojnie to na pewno zwiastun porodu 🙂 zresztą, tak czy siak to w ciągu tygodnia wydasz na świat piękne dziecię 😁

Sztunia, to położne co do dzidzi przychodzą jak jest się w domu to też oglądają pipolątko? 🤢 🤢 niie 😞 ja nie chce, ja swojej nie pokażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, to położne co do dzidzi przychodzą jak jest się w domu to też oglądają pipolątko?

Że kurwa niby co? Mnie nikt nic po Bartku nie ogladał. Położne przychodziły, ale psiochy nie kazały pokazywać. Coś się zmieniło przez te 4 lata?
No na bank już pokazuję, ehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to połozna i ma to na co dzień. Ale jestem w szoku, bo mi nie kazały pipki wystawiać po porodzie jak do domu przychodziły. W szpitalu za to na obchodzie to nie dość,ze lekarze, to jeszcze położne i studenci mi oglądali.... 🙃 a ja se koszulę na głowę zakładałam i buraka paliłam ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona no mam nadzieję,że to już nie długo,ale położna dzisiaj powiedziała,że chłopcy lubią się rodzić po terminie no ale te skurcze dochodzące do 100 to chyba coś oznaczają??
Wale nie czuję się tak jak bym miał nie długo rodzić,bo mam ochotę tylko spać no ale te bule i apetyt mi dzisiaj całkiem odebrało 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...