Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
Obdarzona niech moc będzie z Tobą 🙂
A tak na serio kciuki mocno zaciśnięte za szybkie i sprawne rozwiązanie 😘

jestem nie do życia, zero energii 🥴 ja się pytam gdzie mój tzw. syndrom wicia gniazda hę ? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z Hanią właśnie zjadłyśmy rosołek 😉 włączyłam jej na ipadzie kaczuchy i szaleje 🙂 a skubana jak operuje sobie tym ipadem 🙂 sama sobie włącza i skubana wie co gdzie i jak 🙂 moja mama nie potrafi obsługiwać dotykowych urządzeń a 2-u letnie dziecko potrafi hahahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Teraz tu u nas będzie coraz smutniej i ciszej, bo jak wszystkie się posypią to nie będzie komu tu pisać 🙂 ej ale nie przenosimy się później na mamusie.pl? Mi się tam jakoś nie podoba specjalnie jak mam być szczera 🙂 🙂


Ja nawet zaczęłam pisać na forum na mamusie.net, ale jakoś tak powiało chłodem, bo one już się wszystkie z brzuszka znają, a ja nowa jestem... Totalna olewka. Mam je w nosie, żeby nie powiedzieć gdzie jeszcze, zostaję z Wami choby nie wiem co! Chyba że się wszystkie razem przenosimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
kasia ja najbardziej lubie jak tym małych paluchem przesuwa po ekranie zeby np. zdjecia ogladac

No to jest najlepsze 🙂 mądre bestie te maluchy 🙂 i jak jej się coś nie podoba to cwaniara mała wie jak wyłączyć i włączyć sobie coś innego 🙂 a przed chwilą puściła jakąś piosenkę i wyła strasznie głośno a ona mówi "o nie nie zia głośno" i tym paluszkiem przeciągnęła po ekranie i sciszyła 🙂 🙂

Mulancik to teraz musisz wypuścić Hubertosa co by Jego przyszłej żonie nie było smutno 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od gina.
Szyjka zaczyna się otwierać. Powiedział już o rozwarciu, ale jak zapytałam jakie to, że nawet nie pół palca. No ale coś się dzieje. Wizyta za tydzień jeśli dotrwam, a jutro mam iść na KTG. No i niestety w cytologii mi wyszło, że jeszcze mam grzybicę, choć wcale tego nie odczuwam 😮 Muszę brać znów Pimafucin 😞 Boję się, że to zaszkodzi dziecku, tym bardziej, że czop częściowo już odszedł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leliva napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Teraz tu u nas będzie coraz smutniej i ciszej, bo jak wszystkie się posypią to nie będzie komu tu pisać 🙂 ej ale nie przenosimy się później na mamusie.pl? Mi się tam jakoś nie podoba specjalnie jak mam być szczera 🙂 🙂


Ja nawet zaczęłam pisać na forum na mamusie.net, ale jakoś tak powiało chłodem, bo one już się wszystkie z brzuszka znają, a ja nowa jestem... Totalna olewka. Mam je w nosie, żeby nie powiedzieć gdzie jeszcze, zostaję z Wami choby nie wiem co! Chyba że się wszystkie razem przenosimy.

Lelivka raczej się nie przenosimy, tu jest fajnie. Jak to obdarzona mówi mamusie.net czy jak tam są do dupy, brzpłciowe i bezosobowe 🙂 także spoko, będziemy tu cały czas 🙂
A wieści od naszej Agatki na razie brak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ewci@ napisała, że może już jutro będzie w domku z Igusią, tyle, że się troszkę obawia o malutką bo nabiera żółtego koloru 😞 ale ma nadzieję, że wszystko będzie okej.
Lady, to może faktycznie malutka wykluje się 20-go marca 🙂 kijowo z tym grzybkiem, trzeba go leczyć żeby malutkiej nie zaszkodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście,że ja ani grzyba, ani tego skurwiela paciorkowca nie złapałam przez ciążę 🙂
Ja tak sobie patrzyłam na zdjęcia i Bartek tez długo był żółty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dlatego teraz się modlę by jeszcze nie rodzić, żebym podleczyła tą grzybicę 🤢 Lekarz mówił, że to nie zaszkodzi malutkiej. Ale i tak się boję 😞 No i przy grzybicy wszystko będzie się dłużej goić 😞 Mam nadzieję, że to jakieś pozostałości tylko i szybko to wytępię.
A w ogóle z tym GBS jak powiedziałam, że mam wynik ujemny to powiedział żeby tylko się to utrzymało, bo niby w każdym momencie można te paciorkowce złapać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...