Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No, ryby dwulicowe. Jak moja mała się urodzi pod znakiem ryb, to będzie taka sama jak jej chrzestny i chrzestna - obydwoje po jednych pieniądzach. Ciuciuciuciu tam gdzie im dobrze, a prawdziwą facjatę pokazują jak już nie muszą udawać i wtedy wyłazi szydło z wora....Ech. A barany jakie są - nie wiem, nie chce mi się analizować 😜 Wiem,że byki są zajebiste 🤪

Idę.
Dziecioka od babci przyprowadzić. Jak nie będą dla mnie mieli ciasta z wczorajszych imienin teściowej to babcie się sięgnie tak, jak zapowiedziałam, bo jeszcze mnie nerwki trzymają.

Kasiu Sz, widziałam Cię na nk i też Cię kocham, jesteś śliczna 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ryby dwulicowe i foszaste
kurwa na bank mi chłopa podmienili w tym szpitalu
dosyć że rodzina pojebana a on normany to mi wogóle do znaku ryb on nie pasuje 🙂

astra widze że jesteś full profesionall gdy nie ten globus 🤪
ok oddaje pałeczkę 🙂
dzieciok wstał spadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej ja też z Michałem jesteśmy rybami, ale nie jesteśmy fochmenami 🙂 ani nie zależy nam tylko na kasie 🙂 jest to jest, nie ma to nie ma, kiedyś będzie 🙂 i nie jesteśmy dwulicowcami 🙂 hahaa Astrunia mogłaś mi zaproszenie wysłać 🙂 ja Ciebie też kocham boś Ty też śliczne stworzonko jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejko, wpadłam na chwilę nawet nie poczytałam za dużo ale foty superaśne!!! Też muszę porobić. Jak tylko Luby znajdzie mi ładowarę do aparatu łajza jedna.

Kasia - Hepi Bersdej tu Ju end Jor Misio 🙂 Marycha indywidualistka widze urodzinki chce mieć sama, a co :P

Leliva, jak ja Cie dobrze rozumiem.. Ja mam dziś dzień masakrę. Jak przez noc ładnie się spało tak dzień przerąbany. Jeden wielki marud. Mam nadzieję, że to nie kolka bo gazy już mamy spore 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 😘
Wróciłyśmy dopiero dzisiaj ze szpitala bo mała dostawała antybiotyk na paciorkowca, ale już jest wszystko ok 🙂 Jest przekochana, trochę jedynie z karmieniem mamy problemy, ale ćwiczymy. 😉nZ tego co widzę Ewcia urodziła, gratulacje! Napiszcie mi proszę jak wasze zwiastuny porodu itp bo nie wiem czy zdołam was nadrobić. Zaraz napiszę swój opis porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Hej kochane 😘
Wróciłyśmy dopiero dzisiaj ze szpitala bo mała dostawała antybiotyk na paciorkowca, ale już jest wszystko ok 🙂 Jest przekochana, trochę jedynie z karmieniem mamy problemy, ale ćwiczymy. 😉nZ tego co widzę Ewcia urodziła, gratulacje! Napiszcie mi proszę jak wasze zwiastuny porodu itp bo nie wiem czy zdołam was nadrobić. Zaraz napiszę swój opis porodu.
]
Witaj ggulciu i Amelciu 🙂
U nas wszystkich taki sam zwiastun porodu 🙂 wszystkie zalewamy się śluzami i czopami 🙂 i już wyczekujemy niecierpliwie na mocniejsze skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i byłam na ktg zero skurczy 20 mam się zgłosić do szpitala no to nic teraz usiadłam i mnie brzuch boli jak na okres mogłam dostac skurczy 🤨 🤨 🤨
astra ty nerwusie
obdarzona witaj w klubie
głowa boli chłop wkurwia nogi jak balony pierdole sie nie myje 😠 😠 😠
strajkuje do czasu porodu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nightmare1980 napisał(a):
czesc dziewczyny blagam was pomozcie mi bo niewiem co robic przed chwila mialam taka sytuacje ze zachcialo mi sie siku i nie zdazylam doleciec do kibelka bo popuscilam i niewiem czy mi wody ochodza czy poprostu nie zdazylam z sikaniem.co ja mam zrobic??

posikałaś się wody odpływają wtedy kiedy nie wiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant, ja jestem nerwus, ale dopiero jak się uruchomię, a uruchomić mnie ciężko 😉

Ty masz 20-go szpital, a ja wizytę u ginki - ciekawe, czy dotrwamy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Ggulek super, że już jesteś 😁 dawaj szybko opis porodu to przeczytam , chyba że już jest 😁 dobrze, że z Emilką jest ok i że ten antybiotyk podali 🙂

Mulant, jeszcze u Ciebie nie jest nic przesądzone, do 20 jest 6 dni, może zaczniesz rodzić sama 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacisnęłam zwieracze - tak mi zostało 😁 paraliż jakiś haha ale lepiej tak, niż wcześniej miałaby się urodzić.
Umyłam i wypastowałam podłogę w korytarzu i teraz mam skurcze i gaciory pełne sluzu 😮 ale to pewnie znowu do niczego nie doprowadzi.
Jem sobie paprykę i chyba bigosik odmrożę...albo faszerowane pieczarki. Sama nie wiem cooo 🤔
Krokieta też bym połknęła ☺️

Mulancik, weź no Ty się opij herbatki z liści malin, albo olejku z wiesiołka - to podobno pomaga. I masuj suty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecię wykąpane, zaliczyło kolację i nawet nie wiedziałam,że już spi, mówił,że idzie do pokoju się pobawić jeszcze,a ja mam mu kakao zrobić. Zrobiłam, zanoszę, a dzióbuś śpiuchna w łóżku z misiem ☺️ 🙂
Matka wypije i kakao, a co tam, po papryce i przed bigosem będzie jak ulał 🤢 🙃 😁

Oooo...tak śpiuchnamy:
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...