Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem wściekła! 😠 wyję z rozpaczy 😞 mam dość kurwa na maxxa 😞
No oczywiście! zero rozwarcia, szyjka zamknięta bo byłoby za pięknie żeby coś się otworzyło.
No i z zaskoczenia mnie gin wziął i jutro kazał kłaść się do szpitala na badania i wywołanie 😞 miało być na piątek i na piątek się szykowałam psychicznie bo nigdy nie leżałam w szpitalu. Boję się no jestem wściekła po prostu no nie umiem się opanować, kurde dlaczego on nie chce wyleźć 😞 co on sobie wyobraża 😞
Najbardziej dobija mnie to że nim urodzę to będę tam sama, bez mamy, bez mojego M bez krolika i kota 😞
na ktg skurcze są większe niż tydzień temu i dość regularne tylko Filipek prawie się nie rusza.
A śluz to czop, lekarz mnie badał siara jak nie wiem co bo z cipy leje się ale jakoś zacisnęłam zęby.

Sztunia, jejku jaka ta Polusia jest słodziusia 🙂 taki bobasek że jak na nią patrze to się pocieszam jutrzejszą wyprawą do szpitala że też wrocę z takim bobaskiem 🙂
A Maja jak zwykle szykowna, w ogole bardzo ładnie jej w czarnym, tak poważnie 😁 a po Tobie w ogole nie widać, że dziecko urodziłaś, twarz chudziutka 😁

Kasia, wiem coś o tym śluzie. Głupie uczucie zwłaszcza w miejscu publicznym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobiety widzę, że się też martwicie i macie małe doły. Ale powiem wam , nie dając wam nadziei, bo ja przez tą nadzieję cierpię teraz bardzo i jestem rozczarowana.
Biegnijcie se po schodach nawet do Honolulu, jedźcie na Śląsk i przez 3 dni buszujcie po Silesii, a prawda jest taka, że nie macie na to wpływu. I nie mowię tego, bo samej mi nie wyszło mimo wysiłku fizycznego i starań ale dużo czytałam w necie już nie raz i niektorym pomaga a niektorym nie 🙂 po prostu czasem jak się wykonuje takie rzeczy to one pomogą jeśli wszystko jest gotowe , szyjka, rozwarcie, dupa , srupa i katrupa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona bedzie dobrze, bedziemy w kontakcie
kasia sto lat 🙂
leliva a to dzidziorra głodomorra, ja mam gdzieś kalendarz se skokami rozwojowymi to jak znajde to napisze kiedy one powinny być,

ja wróciłam od siostry, nawet se kawkę strzeliłam
w sklepie upłynniłam kilka stówek, a dzieci były do ogarnięcia 🙂 wkońcu to mały był sklep 🙂
obiad mam dla dziecka i chłopa iwec tylko sobie musze zrobić, mam chcice na ryż z jabłkiem 🙂

budzi się stwór, wyjmuje cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Kasia, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Misia, i wypuść Marysię też dzisiaj 😜
Sztunia, to zdjęcie z Polą masakra, jaki uśmiech udało jej się strzelić 🤪 Zajebiste są te Twoje dziewczyny, Maja słodziak niemożliwy 🙂

obdarzona, spokojnie, jak wlazł, tak musi wyjść... już bliżej niż dalej.

A ja...
mam kurwa dosyć dzisiejszego dnia, tej pierdolonej ciąży, mojej nieporadności, mojego zjebanego chłopa i wkurwiającego synusia 😠 wszystkiego mam dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia to Ty rozpustna jesteś, szarstasz kasą. Przynajmniej masz tą kasę 😁

Astra, nie wkurwiaj się na swoich chłopow bo nie warto. Mnie moj też wkurwia 😁 bo chłopy to wkurwiające istoty.

Kurde , przez całą ciążę przytyłam 26 kg:/ i jak ja to zrzucę? no jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozprułam sobie brzuch przez tych idiotów, bo mnie poganiają i ciągle kurwa cos ode mnie muszą chcieć. Chuj,że się nie mogę ruszać, nikt tego nie rozumie i tylko o siebie się martwi 😠 Owinęłam się dookoła bandażem, krwawię jak zarżnięte cielę, boli mnie jak nie wiem i jak zaraz komuś nie zajebię to będzie sukces. Tylko nie mam komu, bo jeden do roboty pojechał, a drugiego zabrała babciunia, bo usłyszała jak się drę 😠 już wiem komu zajebie! Babciuni. O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś zrobiła astra z tym brzuchem, bo brzmi groźnie

ta obdarzona musiałam dokupic sprzety do wózka wczoraj wydałam jeszcze troche i chuj basta reszty nie ruszam 🙂
ja się zastanawiam jak my damy rade jak pojde na wychowawczy
no ale poki co żyjemy chwilą hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde , przez całą ciążę przytyłam 26 kg:/ i jak ja to zrzucę? no jak?

Ja 23 i co drugi dzień mam kilo więcej. Ryj jak u maciory, dupsko w paski, bo rozstępy sobie dzisiaj dojrzałam (wczesniej nie pomyślałam,zeby sobie tyłek w lustrze obejrzeć no i mam), odrosty do uszu, niezbyt widoczne, ale wystarczające żeby mnie wkurwić w taki dzień jak dzisiaj, z pipy się leje, mała kopie jak szalona, zjadłam bigos, udko, ziemniaki, i buraczki, a zaraz potem pół kubka kwaśnej śmietany i kanapkę z dżemem z czarnej porzeczki + herbata z cytryną i czuję się jakbym nie jadła od dwóch dni co najmniej 😠 nerwy + ciąża = do wieczora pusta lodówka.
Ach i baniak też mnie napierdala przez tą pogodę piękną 😠
Jeżu, dawno już nie latałam na wysokości lamperii, to dzisiaj nadejszła wiekopomna chwiła 😠

No..to się wygadałam. Idę sobie jeszcze herbatki zrobić.

coś zrobiła astra z tym brzuchem, bo brzmi groźnie

Poszłam pranie na balkon powiesić, a tamci sraki dostawali, bo każdy coś akurat chciał, a słonica jak się obróciła i zahaczyła brzuchem o drzwi balkonowe, tak dopiero w pokoju poczuła ból 😮 nie wiem skąd tak się taki wielki plastikowy zadzior wziął na tych drzwiach, kto i czym to zrobił - ważne że był i wyglądam jakbym sobie cesarkę chciała sama zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, jak to brzuch rozcięłaś? co do rozstępow to ja identyko, też pośladki jak zebra a uda od wewnętrzej strony koło cipy... ja piernicze..takie rozstępy , że aż bruzdy mam i takie dziury. Także jesteśmy pokrzywdzone.
Babci zajeb bo co ona sobie myśli, że co ona 😁

Sztunia, aaa a ja myślałam że jakieś ciuchy sobie kupowałaś 😁 bo w sumie już byś mogła tak na pocieszenie kupić sobie jakieś fatałaszki 😁

Nie no, zaraz padnę. Zrobiłam sobie kawy , kawa Astra - tak się zwie 😁 bo mama kupiła gdyż jest delikatna dla żołądka, ale jest sypana 😠 zawsze piłyśmy nescafe rozpuszczalną ale mamie coś odwaliło i kupiła tą. No i fusy mi nie chcą opadnąć. Zęby w kropki mam, nawet nos 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po Bartku ani jednego rozstępa nie miałam, więc teraz ich specjalnie nie wypatrywałam. Nigdzie nie mam, na udach trochę cellulitu, ale to do zwalczenia. Dzisiaj poszłam sią kąpac i przy smarowaniu się obróciłam i zobaczyłam w lustrze co ja mam na dupie 😲 grube, czerwono-fioletowe bruzdy w poprzek, coś okropnego...za dużo przytyłam, w dupsku przede wszystkim, i efekty są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nerwowo się zrobiło.

obdarzona ty nie marudziłaś temu lekarzowi, że już chcesz urodzić? Nie wiem czemu się taks spieszą z Tobą. Jest już ponad tydzień po terminie?

Astra nieźle z tą cesarka domową 🤢

A ja uznałam, że pierdzielę 😜 Wszystko. Nie będę sprzątać, latać i na głowie stawać by wcześniej urodzić, bo to i tak nie działa, a ja kurna siły nie mam i mnie te plecy wykańczają. Pierdzielę najwyżej przechodzę. Gotuję obiady niezbyt wymyślne, tata mi sprząta w domu, bo teraz siedzimy codziennie razem. Co będzie to będzie. Nie mam na to wpływu.
Jutro gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gina 20-go, o ile dotrwam. Przez tą kurwice dzisiaj zaczął mnie pobolewać brzuch, ale teraz to już nie wiem czy mnie boli to rozwalone z wierzchu, czy w środku coś 🤢 szydera bedzie jak pojadę rodzić i mnie zobacza taką zarżniętą, ale co, przeciez nic nie poradzę 🤨
Aaa Lady, piękne masz te fotki, zapomniałam 🙂 wyglądasz kwitnąco, Lola też niczego sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło kurde to ostro przyjebałas
i wiem jakiego rodzaju masz wkurwa

a ja jak zrzuciłam brzuch to frustracja od razu mineła
bola mnie plecy dalej jak bolały ala za to płaska juz jestem, znaczy sie nie dokonca ale wiecie o co mi chodzi
do tego bogu dziekuje nie mam ani jednego rozsttepa, jedynie celu ale on zniknie jak zrzuce i zaczne cwiczyc 🙂

obdarzona chcialabym szmaty kupowac juz ale kurde jeszcze nie wrociłam do figury, i ubieranie mnie wkurwia a co dopiero przegladanie sie w lustrze w przymierzalni, wiec jeszcze poczekam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu, Lady, ja to mogę w siebie pakować i pakować, jak studnia bez dna. Zero uczucia sytosci, jakiegoś wzdęcia czy cokolwiek...tylko tyle,że dzieciok chyba ma mniej miejsca, bo ruchy są spokojniejsze. Matka przygniata córkę tonami żarcia...wyrodna...ech 😁

Kasiuuuu.....kup mi loda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym zjadła loda z Mc Donalda z polewą czekoladową. Oczywiście by mi się teraz nie zmieścił, ale chciałabym poczuć ten smak 😜
Astra ja nie wiem czy to dobrze, że u mnie tak jest. Przez to bardzo mało jem, waga mi się zatrzymała i nie wiem czy dziecko nie będzie za małe. Powinno na tym etapie przybierać 25gram dziennie, a skoro moja waga stoi to chyba nie przybiera. Chyba, że ciągnie ze mnie i mojego podbródka 🤪 Nie miałabym nic przeciwko 🙃
Jutro muszę pogadać z ginem o tym żarciu, że się niepokoję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Jeżu, Lady, ja to mogę w siebie pakować i pakować, jak studnia bez dna. Zero uczucia sytosci, jakiegoś wzdęcia czy cokolwiek...tylko tyle,że dzieciok chyba ma mniej miejsca, bo ruchy są spokojniejsze. Matka przygniata córkę tonami żarcia...wyrodna...ech 😁

Kasiuuuu.....kup mi loda ☺️

Astrunia, wysyłam loda :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...