Skocz do zawartości

IMIONA DLA NASZYCH POCIECH | Forum o ciąży


dorianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli chodzi o męskie imiona to znajomy nazwał syna Mieszko. Wydaje mi się że ładnie, orginalnie i dostojnie 🙂 U nas chłopiec miał mieć na imię Mikołaj( chociaż ja bardzo chciałam Jan).
Gdy okazało się że będzie córeczka to postawiliśmy na Lucja zdrobniale Lusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
a ja myslę głownie o imieniu Aleksander z tym ze wolałabym Aleksa niz Olka, podoba mi sie tez Marcel, Gabriel, Leon, Dawid, Tymoteusz, Cyprian...i poki co wiecej nie pamietam. Ktore z tych podoba Wam sie najbardziej? 🙂


z tych co wymieniłaś to Tymoteusz:-) bo to tez jest mój ewenualny typ, jak bede miała chłopca 🙂 jeszce podoba mi sie Tymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
a ja myslę głownie o imieniu Aleksander z tym ze wolałabym Aleksa niz Olka, podoba mi sie tez Marcel, Gabriel, Leon, Dawid, Tymoteusz, Cyprian...i poki co wiecej nie pamietam. Ktore z tych podoba Wam sie najbardziej? 🙂

Mi sie podoba Gabrliel i Marcel, a jak Aleksander to w wersji Alex 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
happysad napisał(a):
a ja myslę głownie o imieniu Aleksander z tym ze wolałabym Aleksa niz Olka, podoba mi sie tez Marcel, Gabriel, Leon, Dawid, Tymoteusz, Cyprian...i poki co wiecej nie pamietam. Ktore z tych podoba Wam sie najbardziej? 🙂

Mi sie podoba Gabrliel i Marcel, a jak Aleksander to w wersji Alex 🙂



czyli moje głowne typy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
dorianna napisał(a):
happysad napisał(a):
a ja myslę głownie o imieniu Aleksander z tym ze wolałabym Aleksa niz Olka, podoba mi sie tez Marcel, Gabriel, Leon, Dawid, Tymoteusz, Cyprian...i poki co wiecej nie pamietam. Ktore z tych podoba Wam sie najbardziej? 🙂

Mi sie podoba Gabrliel i Marcel, a jak Aleksander to w wersji Alex 🙂



czyli moje głowne typy 😁

🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Moje typy to: Nadia, Lena, Hanna, Tosia...
A chłopiec: Antoni, Franek, Stasiu...
Ale nie jestem na nic zdecydowana na 100 %... wkurza mnie już to bo chciałabym mówić już do brzuszka a tu nadal Bąbelek....


Z dziewczęcych najbardziej podoba mi się Lena. Z chłopięcych chyba Staś, bo Antków już chyba dużo się porobiło. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Moje typy to: Nadia, Lena, Hanna, Tosia...
A chłopiec: Antoni, Franek, Stasiu...
Ale nie jestem na nic zdecydowana na 100 %... wkurza mnie już to bo chciałabym mówić już do brzuszka a tu nadal Bąbelek....


Z dziewczęcych najbardziej podoba mi się Lena. Z chłopięcych chyba Staś, bo Antków już chyba dużo się porobiło. 🙂

Mi tez sie podoba Lenka i Stasiu z twoich typow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
coquelicot napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Moje typy to: Nadia, Lena, Hanna, Tosia...
A chłopiec: Antoni, Franek, Stasiu...
Ale nie jestem na nic zdecydowana na 100 %... wkurza mnie już to bo chciałabym mówić już do brzuszka a tu nadal Bąbelek....


Z dziewczęcych najbardziej podoba mi się Lena. Z chłopięcych chyba Staś, bo Antków już chyba dużo się porobiło. 🙂

Mi tez sie podoba Lenka i Stasiu z twoich typow 🙂


nam tez sie podoba bardzo Stasiu, nasz pierwszy synek - aniolek zostal tak wlasnie ochrzczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Po waszych suwaczkach i po tym jak piszecie widze, ze wiekszosc chyba juz zdecydownana na imie. A ja kurcze nadal nie 🤨


masz jeszcze czas 🙂 i na pewno na coś się zdecydujesz 🙂


Oczywiscie, innego wyjscia nie ma. Ale chcialbym juz Ja jakos nazywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Po waszych suwaczkach i po tym jak piszecie widze, ze wiekszosc chyba juz zdecydownana na imie. A ja kurcze nadal nie 🤨


masz jeszcze czas 🙂 i na pewno na coś się zdecydujesz 🙂


Oczywiscie, innego wyjscia nie ma. Ale chcialbym juz Ja jakos nazywac.


a jakie opcje bierzesz pod uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A ja ciągle zastanawiam się nad trzema Sofia, Lilia i Jasmin - bo to chyba trzy ostateczne propozycje.

🙂


wanilia dziękuję za odpowiedź 🙂

no coquelicot wszystkie są ładne 🙂 mnie osobiście najbardziej podoba się Sofia, ale jak to się mówi "de gustibus non est disputandum" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sofia to byl pierwszy wybor 🙂 Potem Lilia dolaczyla. A na koniec maz mojej siostry stwierdzil, ze musi byc to Jasmin i juz - a moja rodzina podchwycila 😜 Ostatnio podchcwycil tez maz, jadnoczesnie sugerujac, ze Sofia raczej nie. Troche mi ta sugestia pomogl, bo ja strasznie niezdecydowana, wiec delikatnie Sofie wykreslam, ale nie przekreslam 😁 Wiec pozostaje Jasmin i Lilka. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Sofia to byl pierwszy wybor 🙂 Potem Lilia dolaczyla. A na koniec maz mojej siostry stwierdzil, ze musi byc to Jasmin i juz - a moja rodzina podchwycila 😜 Ostatnio podchcwycil tez maz, jadnoczesnie sugerujac, ze Sofia raczej nie. Troche mi ta sugestia pomogl, bo ja strasznie niezdecydowana, wiec delikatnie Sofie wykreslam, ale nie przekreslam 😁 Wiec pozostaje Jasmin i Lilka. 🙃


mi sie jeszcze Vivian bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...